شمانیوز

فرمانده انتظامی اسلامشهر جزئیات تیراندازی بامداد سه شنبه در این شهرستان را تشریح کرد و گفت: در این عملیات سه فرد مسلح دستگیر شدند و یک نفر متواری شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از رکنا: سرهنگ مهدی کرمی اظهار داشت: بامداد سه شنبه دوم اردیبهشت ماه یکی از پرسنل پلیس در حال گشت زنی در میدان قائم (عج) اسلامشهر متوجه حضور چهار فرد مسلح در یک خودرو پژو پارس سفید فاقد پلاک می‌شود و به سرعت دستور ایست به متخلفان صادر می‌کند.

 

وی افزود: سرنشینان خودرو پس از اطلاع از حضور پلیس به سوی مأمور فرماندهی انتظامی اسلامشهر شلیک می‌کنند، اما پلیس به سرعت اقدام به شلیک گلوله به سوی افراد خاطی می‌کند، که در پی این شلیک‌ها یکی از افراد مسلح مجروح شده و لاستیک خودرو نیز مورد اصابت قرار می‌گیرد.

 

فرمانده انتظامی اسلامشهر ادامه داد: پس از آسیب دیدن خودرو فرد مسلح به سرعت از خودرو پیاده شده و اسلحه را به سوی مأمور پلیس نشانه رفته بود، که با هوشیاری پلیس از ناحیه دست چپ مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

 

4 فرد مسلح دستگیر شدند و یک فرد متواری شد

 

کرمی گفت: هر چهار نفر از خودرو پیاده می‌شوند، که متأسفانه یکی از آنها که مسلح به سلاح کمری بود، از محل حادثه متواری شد و در ادامه با تماس مأمور با مرکز پیام هر سه نفر به همراه یک قبضه سلاح شکاری لوله بلند، ۷۴ عدد فشنگ کالیبر ۱۲، یک عدد قمه، یک عدد چاقو و یک جفت پلاک خودرو که همان روز از شهرستان قدس به سرقت رفته بود و نیز یک جفت پلاک دیگر بازداشت شدند.

 

وی گفت: تحقیقات برای دستگیری فرد متواری شده ادامه دارد و وی نیز به زودی در چنگال قانون گرفتار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه