شمانیوز

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد کرونا گفت: از امروز پارک‌ها و بوستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعال باشند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد کرونا گفت: از امروز پارک‌ها و بوستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعال باشند.

حسین ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در پانزدهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا؛ اظهار کرد: با همکاری مردم، بزرگان کشور، کادر بهداشتی، نیرو‌های مسلح، بسیج و شهرداری‌ها طرح فاصله گذاری اجتماعی به خوبی انجام شد.

او گفت: خوشبختانه تا به امروز بیماری کرونا روند کاهشی داشته که نشان دهنده همکاری مردم و اقدامات انجام شده است، ما باید ۲ موضوع را مدنظر قرار بدهیدم، اولین موضوع کنترل مستمر بیماری و دومین موضوع توجه به کسب و کار و معیشت مردم است.

ذوالفقاری افزود: کاهش بیماری به معنای حل مشکل بیماری نیست، اگر بی توجهی صورت گیرد ممکن است دوباره با افزایش بیماری کرونا مواجه شویم و تلاش خواهیم کرد این ۲طرح موجب سربلندی کشور شود؛ همچنین ما برای جلسه آتی ستاد ملی کرونا، پیشنهاداتی را طرح کردیم

ذوالفقاری بیان کرد: کسب و کار‌ها باید اصول بهداشتی را رعایت کنند، زیرا یکی از اولویت‌های ما تامین امکانات بهداشتی برای مردم و کادر درمان است.

او ادامه داد: از امروز پارک‌ها و بستان‌ها با رعایت پروتکل‌ها می‌توانند فعال باشند در خصوص مدت کار پاساژ‌ها هم ما به ستاد ملی کرونا برای استان گرمسیر پیشنهاد افزایش ساعت کاری را دادیم.

ذوالفقاری تصریح کرد: براساس مصوبه ستاد ملی مسئله تردد بین شهری از دو روز پیش برداشته شده است. از همین پارک‌ها و بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها با رعایت پروتکل‌ها می‌توانند فعال شوند تا مردم با رعایت اصول بهداشتی بتوانند از این مکان‌ها استفاده کنند و از امروز می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه