شمانیوز

فال روزانه پنجشنبه 4 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/04

فال روزانه پنجشنبه 4 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/04

 

 

فال روز تولد (99/02/04)

 

 

دوست عزیزی که 4 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال یکی از آن سالهایی است که رویاهایتان به واقعیت می پیوندد. اولین موفقیت خود را در همین روز که تولدتان است، می بینید. شاید ابتدا اعتماد به نفس کافی نداشته و به توانایی هایی هایتان ایمان نداشته باشید اما هر چه جلوتر می روید، می بینید که مهارت های شما بسیار است، کافی است در شرایطش قرار گیرید. اگر سعی کنید از همین حالا برنامه ریزی کنید، سریع تر و راحت تر به پیش خواهید رفت. در چند ماه آتی فردی به زندگی تان وارد می شود که چیزهای جدیدی به شما می آموزد و در پیشرفت تان موثر خواهد بود. فصل پاییز زمان فوق العاده ای برایتان خواهد بود و به اوج آرزوهای خود خواهید رسید. پس دست از تلاش بر ندارید و به آینده ای روشن ایمان داشته باشید.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

منتظر پولی هستید، نگران نشوید اگر کمی دیرتر از زمان موعود به دست تان رسید. اگر چه این موضوع ناراحت و عصبانی تان می کند اما نگرانی ها دور بریزید زیرا در نهایت آن را دریافت می کنید. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام دهید این است که بر صندلی راحتی تان تکیه دهید و منتظر بمانید. در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید اما حل کردن آن در حال حاضر برایتان غیر ممکن است. با کمی صبر و اعتماد به طرف مقابل تان همه چیز بار دیگر به شرایط عادی خود باز خواهد گشت.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز عشق و روابط عاطفی در اولویت کارهایتان است. زیبایی و جذابیت شما بیش از پیش شده و همین موضوع اعتماد به نفس تان را بالا برده است. اگر حوصله دارید بهترین لباس خود را به تن کنید و با فردی که به او علاقه دارید قرار ملاقاتی بگذارید. اگر هم در پی آن هستید که دل فردی را به دست آورید، امروز بهترین زمان است. یکی از همکاران تان به شما حسادت می کند طوری که مدام زیرابتان را می زند. بهتر است از این آدم فاصله بگیرید و سرتان در کار خودتان باشد. بهترین عکس العمل به این فرد نادیده گرفتن اوست.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

اگر مجرد هستید، امروز خبری از یکی از دوستان تان که در گذشته رابطه عاطفی با او داشته اید، می شنوید. این موضوع شما را به شدت غافلگیر خواهد کرد طوری که نمی دانید چه عکس العملی نشان دهید. شاید گذشت زمان باعث شده که شما بسیاری از مشکلات تان را فراموش کرده باشید اما اگر می خواهید به رابطه خود بار دیگر ادامه دهید، قبل از هر قول و قراری خوب فکر کنید. اگر امروز را در خانه می گذرانید و بیکاری بیش از اندازه حوصله تان را سر برده است، یک فیلم تماشا کنید یا کتابی بخوانید. یادتان باشد با نشستن شادی سمت تان نمی آید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

آیا منتظر تماس عشق زندگی تان هستید؟ اگر این انتظار در محیط کار تمرکزتان را از بین می برد، بهتر است خودتان را با کار سرگرم کنید تا به وقت اش انتظارتان به سر آید. مدتی است از واقعیت دور شده اید و در دنیای خیالی سر می کنید. خیالپردازی خوب است اما تا زمانی که کنترل شده باشد. در غیر این صورت ممکن است مانع از پیشرف تان شود. به زودی  راه جدیدی به زندگی تان باز خواهد شد به شرط آنکه تصمیم درست را بگیرید. این تصمیم ممکن است در زمینه تحصیلی یا حتی عاطفی باشد، در هر صورت فرصت های خوب زندگی تان را از دست ندهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

اگر مجرد هستید، امروز در جمع دوستان و همکاران خود جذابیت تان گل می کند طوری که توجه فردی را به خود جلب می کنید. این اتفاق برای شما هم هیجان خواهد داشت. اگر به برقراری رابطه با او تمایل دارید، عجول نباشید و قدم های اول را محتاطانه بردارید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. این روزها به سلامتی جسمانی خود توحه بیشتری نشان دهید. ورزش را نیز به برنامه زندگی خود اضافه کنید. اگر مدت هاست به فکر شروع کاری هستید اما اراده لازم را برای برداشتن اولین قدم ها ندارید، در کلاس های مربوطه ثبت نام کنید تا کارتان راحت تر پیش رود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

در فکر تغییر دکوراسیون خانه تان هستید. شاید بخواهید مبلمان را عوض یا حتی یکی از وسایل خانه را تعمیر کنید. این کار در روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت پس در انجام آن درنگ نکنید. اگر در انجام این کار از شریک زندگی یا دوستان تان کمک بگیرید، بهتر خواهد بود.  امروز اتفاقات غیر منتظره ای برایتان رخ می دهد و حتی ممکن است کارهایتان آن طور که برنامه ریزی کرده بودید، پیش نروند بنابراین از همین حالا خودتان را آماده کنید. این اتفاق می تواند فرصت های دیگری را پیش پای شما قرار دهد پس تا انرژی و زمان کافی دارید، از آن برای رشد و پیشرفت خود استفاده کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

فردی امروز با شما تماس می گیرد و از شما می خواهد تا شب را در کنار او بیرون از خانه بگذرانید. شما نیز از این موضوع استقبال می کنید و اعتماد به نفس تان به این دلیل که توجه فردی را به خود جلب کرده اید، بالا می رود. یک روستوران رمانتیک و کم نور را انتخاب کنید تا فضا برایتان لذت بخش تر باشد. تمام نگرانی ها را، چه از جانب محیط کار است چه از جانب خانواده، دور بریزید و از امروزتان نهایت لذت را ببرید. در کنار خانواده بودن را نیز در تمام لحظات زندگی از یاد نبرید. آنها تنها حامیان واقعی شما هستند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

منتظر خبری هستید. این خبر می تواند در زمینه تحصیلی یا حتی هنری باشد. شاید این خبر با تاخیر به دست تان رسد اما کمی صبر کنید تا آنچه انتظارش را می کشید به بهترین شکل به سر آید. پس از شنیدن این خبر می توانید دوستان و اقوام خود را دعوت کنید و این شادی را با آنها شریک شوید. اگر رابطه شما با شریک زندگی تان شکرآب شده است، عقب نشینی و سکوت راه حل نیست. بهتر است هر چه زودتر با او تماس بگیرید و با هم گفتگو کنید و حرف دلتان را بزنید تا ریشه کدورت ها عمیق تر نشوند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

اگر مجرد هستید، به زودی فردی در محیط کار به شما ابراز علاقه می کند. شجاعت او برای شما هم جذاب خواهد بود. اما سعی کنید در برقراری رابطه با او محتاطانه عمل کنید تا برایتان دردساز نشود. مدتی است رازی را در دل خود نگه داشته اید، با این که علاقه ای به فاش کردن آن ندارید، پنهان کردن آن نیز بیش از این برایتان سخت شده است. بهتر است همان کاری را که به قلبتان دستور می دهد انجام دهید. شما بهتر از هر فرد دیگری مصلحت زندگی خود را می دانید پس به ندای قلب تان گوش دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما" به تو خواهد رسید.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

آیا از این که رازی را به یکی از دوستان تان گفته اید، پشیمانید؟ اگر چه این موضوع در حال حاضر ناراحت کننده است اما باعث می شود تا دوستان خود را عاقلانه تر انتخاب کنید. تغییراتی که مدت ها انتظارش را می کشیدید بالاخره در زندگی تان رخ می دهد و آرزوهایتان رنگ واقعیت به خود می گیرند اما مراقب باشید که عجولانه و بی فکر عمل نکنید. قبل از هر برنامه ریزی، به خوبی فکر کنید و از مشورت دیگران نهراسید. شاید پیدا کردن آنچه به صلاح تان است در حال حاضر کمی دشوار و پیچیده باشد اما به زودی در جایی که انتظارش را ندارید، همه چیز برای شما روشن و واضح خواهد شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را

ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

یکی از دوستان تان برای حل مشکلات عاطفی اش نزد شما می آید، اگر چه پیشنهاد و نصیحت کردن او خوب است اما سعی کنید طرف کسی را نگیرید زیرا ممکن است بعدها برایتان سوتفاهم ایجاد کند. مشکلی در زندگی تان بوجود آمده که به نظرتان غیر قابل حل است در صورتی که اینگونه نیست. کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز بر وقف مرادتان پیش رود. اگر می خواهید کارتان زودتر به نتیجه رسد، از یک دوست کمک بگیرید. به زودی وارد یک رابطه رمانتیک می شوید و زندگی تان پر از عشق می شود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

فکر می کنید در مه قدم می زنید و نمی توانید جلوی پاهای خود را ببینید، این احساس به دلیل بحث های اخیر شما با عشق تان است اما به تدریج همه چیز برایتان روشن و واضح می شود و شما نیز به این نتیجه می رسید که دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد. ترس تنها شما را از جلو رفتن منع می کند پس سعی کنید در تمام لحظات زندگی شجاعت داشته باشید. شرکت در فعالیت های اجتماعی موجب تماس شما با افراد زیاد دیگری می شود که به نفع تان است. توصیه می کنیم ارتباط خود را با دوستان نزدیک و معمولی خود حفظ کنید. تا فرصت های بیشتری در اختیارتان قرار گیرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه