شمانیوز

فال روزانه جمعه 5 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/05

فال روزانه جمعه 5 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/05

 

 

فال روز تولد (99/02/05)

 

 

 

دوست عزیزی که 5 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما از کلیشه خسته شده اید و نمی خواهید تولدتان هم مثل تمام آن جشن تولدهای کلیشه ای مسخره با کیک و کادو و کلاه بوقی بگذرد. شما به دنبال تغییرات هستید و این تنها شامل روز تولدتان نمی شود. شما می خواهید اتفاقاتی تازه و هیجان انگیز برایتان بیفتند، پس خودتان را برای سورپرایزهای غیرمنتظره ای که در انتظارتان هستند آماده کنید، زیرا لذت بسیاری را در تمام طول سال برای شما به ارمغان خواهند آورد. تا اواسط تیر ماه شما نسبت به زندگی و اهدافتان نگرش کامل تری پیدا خواهید کرد و خواهید فهمید که در زندگی به دنبال چه چیزی می گردید. این شما را قادر خواهد ساخت تا برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. این شما هستید که تصمیم می گیرید چه کسانی در زندگیتان باشند، پس در انتخاب شریک راهتان دقت کافی داشته باشید و در انتخابتان خیلی عجله به خرج ندهید.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

اعتماد به نفس شمابه طور خیلی ناگهانی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و به شما انگیزه می دهد تا مانعی که بر سر راهتان قرار گرفته را از میان بردارید. متاسفانه این موج جدید مثبت اندیشی به آن سرعتی که شما انتظار دارید نتیجه بخش نخواهد بود. با این حال تلاش و پشتکار همراه با صبوری برای رسیدن به اهدافتان حتی اگر امروز نتیجه چندانی نداشته باشد هم باعث رضایت خاطر شما خواهد شد. با وجود آنکه خودتان را برای کارهایی کاملا متفاوت آماده کرده اید بهتر است برای مدتی به همین مسیرتان ادامه بدهید تا به خودتان شانس بیشتری برای رسیدن به موفقیت بدهید. هیچگاه قدرت و اثر داشتن پشتکار را دست کم نگیرید.

 

فال حافظ متولدین فروردین

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

شاید در حال حاضر احساس خوبی نداشته باشید و کمی بهم ریخته باشید. با وجود این که همیشه سعی دارید در هر موقعیتی هم که قرار می گیرید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنید، اگر امروز شرایط آنطوری که دلتان می خواهد نباشند نسبت به آینده و رویاهایتان احساس بی تفاوتی می کنید. این که انتظار داشته باشید همه چیز به همان سرعتی که در ذهنتان می گذرد اتفاق بیفتد غیر منطقی است و نباید افکار و انتظارات خود را با واقعیت اشتباه بگیرید. چه باور داشته باشید چه نداشته باشید زمان به نفع شما دارد پیش می رود، پس نگران نباشید. امروز برای شما روز عشق است، چه مجرد باشید و چه متاهل اوضاع به کامتان خواهد بود.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت 

 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

نگرش شما نسبت به یکی از مسائل شخصیتان با کسی که به شما بسیار نزدیک است، با وجود این که هر دوی شما اطلاعاتی یکسان در مورد آن دارید، کاملا فرق می کند. نباید این اختلاف نظر فعلی باعث دلسردی و نا امیدی شما بشود، اگر بخواهید با طرف مقابلتان کنار بیایید، داشتن یک مکالمه صادقانه کمک زیادی به شما خواهد کرد. خوشبختانه انعطاف پذیری شما می تواند شما را برنده این میدان کند. اگر پرچم سفید را خیلی زود بیرون نیاورید، شانستان برای به دست آوردن آنچه می خواهید نسبتا زیاد خواهد بود. امروز روز خیلی خوبی برای پرداختن به کارهای خانه است، تعمیرات کوچکی که مدتهاست به تعویق انداخته اید را انجام داده و کمی در دکوراسیون منزلتان تغییر ایجاد کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد 

 

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.


 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

شما امروز ایده های بزرگی درباره آنچه می خواهید به دست آورید در سر دارید، ولی واقع بین بودن در این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد، در غیر این صورت با نا امیدی مواجه خواهید شد. اگر درگیر احساساتتان بشوید توجه و تمرکزتان را از دست خواهید داد و نخواهید توانست به کارهایتان برسید. خوشبختانه شرایط زندگیتان به آن پیچیدگی و سختی که خودتان فکر می کنید نیست. اگر زاویه دیدتان را گسترش داده و نگرشی عمیق تر داشته باشید مشکلات و تنش های موجود در رابطه عاطفیتان بهبود پیدا خواهند کرد. برداشتن قدم هایی کوچک همراه با کسی که دوست دارید می تواند انرژی مثبت و امیدی که به آن نیاز دارید را به شما ببخشد.

 

فال حافظ متولدین تیر 

 

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

 

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز دست به هیچ گونه معامله و یا فعالیت اقتصادی نزنید، چرا که اوضاع زیاد به نفع شما نیست، فردا هم برای این کارها وقت خواهد بود. با وجود این که به نظر می رسد امروز روزی فوق العاده برای عاشق شدن باشد، اگر در مکالماتی که در این زمینه دارید با صراحت در مورد اهداف و انگیزه هایتان صحبت نکنید به مشکل بر خواهید خورد. اگر کسی در این زمینه به شما کمک کرده و یا انگیزه بدهد از او بسیار ممنون و متشکر خواهید بود. در هر صورت این را در نظر داشته باشید که رویاهایتان می توانند به واقعیت تبدیل شوند، ولی این شما هستید که باید قدم اول را بردارید. شجاع باشید و برای آنچه می خواهید تلاش کنید، اگر سریع حرکت نکنید هرگز نخواهید فهمید چه چیزی در انتظارتان است.

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

 

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

این که شما شهریوری ها پیش از برنامه ریزی و دست به کار شدن بخواهید روی جزئیات شرایط فعلیتان تمرکز کنید بسیار طبیعی است. ولی امروز و تحت شرایط کیهانی موجود نگرشتان کلی گرا شده است و خیلی خودتان را درگیر مسائل کوچک و جزئیات نمی کنید. با این حال همین مسئله می تواند باعث شود بین این دو حالت گیر کنید و موجب نگرانی و استرس شما شود. نفس عمیق بکشید و ذهنتان را روی برنامه هایی که برای این هفته تان دارید متمرکز کنید. امروز سعی کنید کمی از اعضای خانواده تان فاصله بگیرید. به نظر می رسد که بین آنها درگیری هایی وجود دارد که درمورد آنها از دست شما کمکی بر نمی آید، پس یا از خانه بیرون بزنید یا در اتاقتان بمانید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

 

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

به هر طرف که نگاه میکنید آنقدر اتفاقات مختلف در جریان هستند که کاملا گیج شده اید و نمی دانید چه کار باید بکنید و کدام جهت بروید. امروز می توانید کارهای مختلف و زیادی انجام دهید و بی آنکه به شما فشاری وارد شود از انجام همه آنها لذت ببرید. سعی نکنید آشفتگی امروز را مهار کنید و تنها با موسیقی آن برقصید و خودتان را با آن هماهنگ کنید. اگر خودتان بخواهید این می تواند برای شما تبدیل به تجربه ای جالب و هیجان انگیز شود. سعی کنید امروز تا جای ممکن با دیگران قاطی نشوید، زیرا به نظر می رسد هیچکس حالات روحی مشخص و با ثباتی ندارد، اگر کارهای روزمره تان تمام شد به خانه بروید و سر خودتان را با فیلم و کتاب و غیره گرم کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

 

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شما شجاعت کافی برای مواجه شدن با آنچه تا کنون از آن فراری بوده اید را دارید. شما فکر میکنید که اگر پول وجود نداشت زندگی چقدر خوب و لذت بخش می شد، ولی خوب متاسفانه اینطور نیست. با این حال خوشبختانه می توانید از انرژی مثبت امروز استفاده کرده و به مسائل مالیتان تا حدودی سر و سامان بدهید. البته اعتماد به نفس بیش از اندازه و بیجا هم به ضررتان تمام خواهد شد و باعث می شود مشکلات جدی را بی اهمیت و کوچک ببینید. مشکلات و مسائل منفی را نادیده نگیرید و حالا که دنیا دارد به نفع شما می چرخد برای حل آنها تلاش کنید. اگر فکر می کنید به کمک و همفکری کسی نیاز دارید خجالت نکشید و از فردی مورد اطمینان تقاضای کمک کنید.

 

فال حافظ متولدین آبان

 

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز حالات روحی شما مدام عوض می شوند و احساسات شدید و متغیرتان کنترل رفتارهای تان را در دست گرفته اند. ولی اگر امروز بتوانید دست از بیهوده به دور خودتان چرخیدن بردارید و به ندای قلبتان گوش کنید درس مهمی فرا خواهید گرفت. گاهی باید عقل و منطق بیش از حد را کنار گذاشت و از زندگی لذت برد. امروز انرژی بسیار شدیدی در وجود خودتان احساس میکنید که باید از آن بهره ببرید، ولی حواستان باشد زیاده روی هم نکنید. اگر امروز ناگهان شروع به ورزش کردن آن هم از نوع سنگین کنید فردا بدن درد شدیدی خواهید گرفت، یا مثلا تلاش نکنید که تمام کارهای عقب افتاده منزل را همین امروز انجام دهید، آهسته ولی پیوسته پیش بروید.

 

فال حافظ متولدین آذر

 

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

شما یکی از قابل اعتمادترین افرادی هستید که می تواند در اطراف یک نفر قرار بگیرد، زیرا خوب می دانید چطور هم بدون پرواز در عالم خیال پایتان را روی زمین بگذارید، هم روش رسیدن به قله کوه را پیدا کنید. با این حال امروز به دنبال یک راه فرار یا میانبر هستید، ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست، چرا که نگرش منطقی تان به قوت خود باقی است. به خودتان اجازه دهید که در عجیب ترین و دیوانه وارترین رویاهایتان غرق شوید تا با آگاهی ارزشمندی به دنیای واقعی بازگردید که حتی با خواندن کتاب هم به دست نخواهید آورد. امروز روز خوبی برای سفر رفتن و یا آغاز یک پروژه جدید نیست. تا جایی که ممکن است در منزل بمانید و از بیکاری لذن ببرید.

 

فال حافظ متولدین دی

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

نگرش مثبتتان شما را قادر خواهد ساخت که نگرشی سالم و منطقی نسبت به مشکلات سطحی که دارند برایتان پیش می آیند داشته باشید و آنها را به خوبی کنترل کنید. دیگران شاید به شما انرژی بدهند و تشویقتان کنند، ولی بیش از این از آنها انتظار نداشته باشید. این خود شما هستید که باید تلاشتان را کمی بیشتر کرده و نقشه هایی که در سر دارید را عملی کنید. با این حال از کسی ناراحت نشوید، همین انرژی و عشق و محبتی که از جانب آنها دریافت می کنید را قدر بدانید چرا که باعث افزایش روحیه و پیشرفت بیشتر شما خواهد شد. ارزش هیچ زمانی به اندازه اکنون نیست، چرا که امروزتان است که فردای شما را می سازد، پس از آن نهایت استفاده را ببرید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یکی از دوستان و آشنایانتان ممن است به سراغتان بیاید و از شما تقاضای کمک و یا همفکری کند. متاسفانه با وجود نیت خیری که دارید پیشنهاداتی که به آنها می کنید چندان کارساز نخواهند بود. با دقت و توجه به حرف های شان گوش کنید و ببینید چه می خواهند، ولی فقط برای راضی نگه داشتن آنها چیزی بیش از آن چه در حد توانتان است را به آنها وعده ندهید. هرچقدر در مورد توانایی ها و امکانات تان صداقت بیشتری داشته باشید هم برای خودتان و هم طرف مقابلتان بهتر است. احساس می کنید راه خیلی زیادی باقی مانده تا به هدفتان برسید، کافی است روی مقصدتان متمرکز شوید تا خیلی زودتر از آنچه فکرش را میکنید به آن برسید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه