شمانیوز

۶ نفر از ساکنان یک ساختمان مسکونی در میدان تسلیحات به دلیل آتش‌سوزی موتورسیکلت، داخل منازل خود محبوس شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 7:10 صبح امروز حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در میدان تسلیحات، خیابان محمدی توسط شهروندان به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 101 توسط ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

هومن مسعودی؛ رئیس ایستگاه 101 درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه موتورسیکلت در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه مسکونی به علت نامعلوم دچار آتش‌سوزی شده، دود و حرارت حاصل از این آتش‌سوزی به داخل راهروها و طبقات بالا نفوذ کرده به نحوی که فضای هر چهار واحد مسکونی مملو از دود شده بود.

وی افزود: نیروهای عملیات بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه با رعایت کامل اصول ایمنی و تجهیزات انفرادی کامل، ضمن قطع برق و گاز ساختمان، همزمان در قالب دو تیم جست‌وجو و نجات و تیم اطفای عملیات خود را آغاز کردند.

مسعودی تصریح کرد: گروه نخست در کمترین زمان ممکن توانستند با استفاده از یک رشته لوله آبدهی فشارقوی آتش‌نشانی (هوزریل) این آتش‌سوزی را مهار و کاملاً خاموش کنند و گروه دیگر نیز موفق شدند 6 نفر از ساکنان را که یک نفر از آنها دچار مشکل تنفسی بود به محیطی امن انتقال دهند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه