شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 8 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/08

فال روزانه دوشنبه 8 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/08

 

فال روز تولد (99/02/08)

 

دوست عزیزی که 8 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

سعی کنید در روز تولدتان به کسانی که دوست دارید نشان دهید چقدر برایتان اهمیت دارند.  امسال سالی فوق العاده برای وقت گذراندن با کسانی است که دوستشان دارید. هر چه بیشتر روی آنها و احساسی که نسبت به آنها دارید تمرکز کنید در جذب آنها به خودتان موفق تر خواهید بود. شما فراتر از آن شخصی هستید که شرایط فعلی زندگی به شما نشان می دهد که هستید، نگرشتان را تغییر دهید و با دیدی تازه به خودتان نگاه کنید و کارهایی را انجام دهید که همیشه آرزویشان را داشته اید. تمام تلاش خود را در رسیدن به اهدافتان بکنید و تا اواخر تیر ماه خواهید دید که غافلگیری هایی خوشحال کننده در انتظارتان هستند. امسال برای شما سال تحول و تکامل خواهد بود، سالی که باید چیزها و رفتارها و کارها و افرادی که دیگر جایگاهی در زندگی شما ندارند را برای همیشه کنار بگذارید و به دنبال آنچه باشید که در داشتن آینده ای بهتر به شما کمک خواهد کرد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین فروردین

 

 

اگر می خواهید در محل کارتان جدی گرفته شوید صحبت کردن در مورد مسائل خصوصی خانوادگی تان اصلا فکر خوبی نیست. امروز به واسطه آشنایی با افراد جدید ممکن است تغییراتی در موقعیت اجتماعی تان ایجاد شود و با شبکه جدیدی از دوستان و آشنایان ارتباط برقرار کنید که شرایط شما را به طور قابل توجهی متحول کنند. امروز خیلی زود هیجان زده می شوید و عقل و منطقتان را کنار می گذارید؛ بهتر است مواظب این حالت خود باشید. مسئولیت های غیر منتظره ای که به عهده تان گذاشته می شوند ممکن است مجبورتان کنند که بعضی چیزها را قربانی کنید، ولی شما آدمی نیستید که در سکوت زجر بکشد و این اوضاع را تحمل کند، فقط زیاد به خودتان فشار نیاورید تا ناگهان منفجر نشوید.

 

 

 

فال حافظ متولدین فروردین :

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

 

امروز حواستان را خوب جمع کرده و تمام تماس ها و پیام های دریافتی خود را پاسخ بدهید. به احتمال زیاد اخبار جدید و جالبی در راه هستند. شاید یک فرصت کاری که فکرش را هم نمی کنید برایتان پیش بیاید یا یکی از دوستانتان از شما بخواهد در تجربه ای خوشایند با او شریک شوید و یا شاید حتی عشق قدیمی تان بار دیگر به سراغ شما آمده و خواهش کند که یک فرصت دوباره به او بدهید. خلاصه این که حداقل یک بار در طول روز از شدت تعجب برق از سرتان خواهد پرید، پس خودتان را برای اتفاقات غیر منتظره آماده کنید! با پدر و مادران بر سر مسائل جزئی و بی اهمیت بحث نکنید و دل آنها را نشکنید.

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین خرداد

 

 

امروز فکر و خیال هایتان شما را به امتحان کردن راه های مختلفی برای افزایش دادن درآمدتان وسوسه کنند. ولی امروز برنامه ریزی برای مسائل مالی نتایج چندان رضایت بخشی برایتان نخواهد داشت، زیرا ایده آل گراییتان باعث گمراهی شما خواهد شد. قبل از این که به هر نوع اقدام ریسک آمیزی مبادرت کنید آنچه به دست آورده و آنچه از دست می دهید را در نظر گرفته و با هم مقایسه کنید. در نظر گرفتن تمام گزینه هایی که پیش رویتان هستند کاری سخت است، ولی این را یادتان باشد که نمی توانید از همه فرصت هایی که به سراغتان می آیند استفاده کنید. باید خواسته هایتان را مشخص کرده و فرصت های مرتبط با آنها را به کار بگیرید.

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد :

 

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین تیر

امروز هیچ حد و مرزی برای فکر و خیال هایتان وجود ندارد، ولی باید مواظب باشید گول این فکر و خیال های بی پایه و اساس را نخورید. دلتان می خواهد فعالیت های تازه ای را تجربه کنید و حتی شاید بخواهید که امروز پروژه بزرگی را شروع کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید و تصمیم بی حسابی که شما را به راه اشتباه بکشاند نگیرید. شاید مجبور شوید با موضوعات کهنه ای روبرو شوید که باعث می شوند حس کنید دارید بیهوده دور خودتان می چرخید. نگران نباشید، اوضاع خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید روبراه خواهد شد و به نگرانی هایی که دارید خواهید خندید. از قدم بعدی که در رابطه عاطفی تان باید بردارید مطمئن نیستید و همین موضوع باعث تردید و نگرانی‌تان شده است. به احساس قلبی‌تان اطمینان داشته باشید.

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر :

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین مرداد

 

 

احساس می کنید در یک حباب خیالی معلق هستید و زمان از حرکت باز ایستاده است، ولی این حباب هر لحظه ممکن است بترکد، پس بهتر است حواستان را جمع کنید. شما متوجه این هستید که فرصت های بزرگی دارند به شما نزدیک می شوند، ولی حالا این فرصت ها با سرعتی بیشتر دارند به شما می رسند و باید خودتان را برای بهره بردن از آنها آماده کنید. پس تا فرصت هست کارها و وظایفی که در دست دارید را هر چه زودتر به انجام برسانید. شما خیلی در حفظ موضع خودتان با اعتماد به نفس عمل می کنید، ولی امروز آنقدرها هم که به نظر دیگران می رسد از خودتان مطمئن نیستید و نیاز به تایید و تحسین آنها دارید، پس سعی کنید بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید.

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد :

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین شهریور

امروز افکار و تخیلاتتان آنقدر فعال هستند که به نظر اطرافیانتان می رسد ارتباطتان را با دنیای واقعی قطع کرده اید و تنها در عالم رویا به سر می برید. سعی کنید وقت آزادتان را با کسانی بگذرانید که افکار و نگرشی شبیه به خودتان دارند و نیاز شما به حرف زدن در مورد رویاهایتان را برآورده می کنند. در محل کارتان در مورد مسائل جدی و حرفه ای صحبت کنید و نگذارید فکر کنند در خواب و خیال به سر می برید. اگر اهداف مشخص و قابل لمسی برای خودتان داشته باشید احتمال رسیدن به موفقیت برایتان بیشتر خواهد بود. اگر چالشی که در مقابل‌تان قرار دارد را با منطق و حساب و کتاب پشت سر بگذارید فرصتی که برای رشد در اختیار دارید را از دست نخواهید داد.

 

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور :

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز برآمدن از پس شک و تردیدهایی که در محل کارتان دارید کار مشکلی به نظرتان می رسد، ولی این که شانه هایتان را با بی تفاوتی بالا انداخته و بی خیال انجام آنها شوید اصلا راه حل خوبی نیست. به احساس درونتان اعتماد کرده و راه حلی که به نظرتان درست می آید را در پیش بگیرید تا به راحتی از ابهامات موجود نجات پیدا کنید. شما با تمام وجود به دنبال هیجان هستید پس سعی نکنید این همه انرژی که وجودتان را فراگرفته است را سرکوب کنید، در غیر این صورت منفجر خواهید شد. هر چند لیست کارهایی که باید انجام دهید بی انتها به نظر می رسد، ولی نگران نباشید، هر چند انجام همه این کارها وقت گیر خواهد بود، ولی از پس آنها بر خواهید آمد.

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر :

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز به فکر یک مسافرت طولانی مدت به جایی هستید که تا به حال هرگز نرفته اید، فرصتی که برایتان فراهم شده است را به راحتی از دست ندهید و فکر نکنید که امکان انجام این کار برایتان میسر نیست. حتی اگر فکر می کنید امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ها بر نمی آیید هم کافی است به اندازه تلاش کنید تا همه برنامه هایتان راحتتر از آنچه خودتان فکر می کنید روبراه شوند. حتی اگر فکر می کنید که در راه درستی قرار دارید هم به نگرش های دیگران هم ذهنی باز داشته باشید و به آنها اجازه بدهید نظراتشان را بیان کنند. هرچقدر از خودتان مطمئن باشید هم داشتن رفتاری حق به جانب چندان موفقیت آمیز نخواهد بود.

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان :

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین آذر

شما آنقدر مستقل هستید و خودتان به راحتی از پس کارهایتان بر می آیید که وقتی به کمک نیاز داشته باشید هم برایتان سخت است که از دیگران تقاضای کمک کنید. همکارانتان هم تمایلی نسبت به همکاری و کمک کردن به شما از خودشان نشان نمی دهند. در نتیجه امروز با وجود این که به حمایت دیگران نیاز دارید ترجیح می دهید کاری نکنید که دیگران فکر کنند درمانده شده اید. شاید از این که برنامه هایتان با سرعت چندان خوبی پیش نمی روند راضی نباشید، ولی شاید این نشانه ای از کیهان باشد که می خواهد به شما بگوید باید نقشه هایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. شاید با حفظ برخی کارهای اضافه بتوانید سریعتر در مسیر خود پیش بروید.

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین دی

امروز دیگران به نظرتان خیلی قابل اعتماد نیستند و هر انتظاری که دارید هم بر عکس آن برایتان پیش می آید. بیش از اندازه نسبت به کارها و برنامه هایتان حساسیت به خرج ندهید و به خاطر بروز مشکلات خودتان را سرزنش نکنید. داشتن نگرشی همراه با انعطاف پذیری به شما کمک خواهد کرد که به سادگی این سختی ها را پشت سر بگذارید. اگر فکرتان را عوض نکنید هیچ چیز دیگری را هم نخواهید توانست تغییر دهید. شما خواهان یک رابطه عاطفی پایدار هستید، ولی نمی خواهید این رابطه به یک رابطه مکانیکی تبدیل شود. خوشبختانه برای تبدیل رابطه فعلیتان به یک رابطه هیجان انگیز نیازی به این نیست که امنیت این رابطه را به خطر بیندازید.

 

 

 

فال حافظ متولدین دی :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین بهمن

داشتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن به اندازه کافی ایده خیلی خوبی به نظر می رسد، ولی شما به اندازه کافی نسبت به این برنامه ها احساس تعهد نمی کنید و همین موضوع باعث می شود نتیجه ای که انتظار دارید را نگیرید. ولی امروز فرصت خیلی خوبی برای شروع یک برنامه غذایی و ورزشی سالم برای شما می تواند باشد و اگر این کار را همین امروز شروع کنید تا حدود زیادی می توانید موفق شوید. خدمت به دیگران می تواند از لحاظ معنوی احساس بسیار خوبی در شما ایجاد کند، ولی برای هر کاری باید حد و مرزی مشخص کنید و برای راضی نگه داشتن دیگران خودتان را قربانی نکنید. این ضرب المثل را در هر زمینه ای به یاد داشته باشید که «اندازه نگه دار که اندازه نکوست».

 

 

فال حافظ متولدین بهمن :

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

 فال روزانه متولدین اسفند

هر چند رویاهای رنگینی که در سر دارید خیلی جذاب به نظر می رسند ولی از گفتن حرف های غیر ضروری تا جایی که ممکن است خودداری کنید. سعی کنید اگر خیلی اصرار دارید تا این رویاها را با کسی در میان بگذارید صبر کنید تا با دوستان نزدیکتان که شما را مورد قضاوت قرار نمی دهند یک جا دور هم جمع شوید. همیشه قبل از حرف زدن مخاطب خود را بشناسید. امروز حتی اگر خودتان هم رویتان نشود بگویید، داشتن یک رابطه رمانتیک بهترین نسخه ای است که هر دکتری می تواند برای شما بپیچد. ترکیبی از عشق و خلاقیت برای شما تجربه ای خوشایند و تکرار نشدنی رقم خواهد زد. پس از نیروی خلاقیت فوق العاده تان برای ساختن روزی لذت بخش استفاده کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین اسفند :

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه