شمانیوز

رئیس پلیس راهور ناجا از ارائه پیشنهاد این پلیس مبنی بر اعمال محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک به کمیته انتظامی وزارت کشور خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سئوال که آیا شما موافق لغو طرح ترافیک هستید، گفت: در ابتدا با لغو طرح ترافیک به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا موافق بودیم، اما به تدریج شرایط به گونه‌ای شد که به عنوان مثال ترافیک در شهر تهران ۷۰ درصد افزایش یافت و شرایط به بی نظمی منجر شد.

وی ادامه داد: به رغم تلاش همکاران راهور، تراکمی که در مرکز طرح ترافیک تهران وجود دارد سبب شده تا توقف‌های غیرضروری و پارک دوبل ایجاد شود و این مساله شرایط را برای اعمال قانون سخت کرده است.

سردار هادیانفر گفت: بر این اساس پیشنهاد جدیدی برای محدودیت ساعت تردد در محدوده‌های طرح ترافیک به وزارت کشور اعلام کردیم.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس این پیشنهاد افرادی که قبل از شروع طرح به محل کار خود می‌خواهند بروند، می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند. از سوی دیگر دو زمان ۱۴ تا ۱۶ بعد از ظهر را برای خروج کارمندان دولت در نظر گرفتیم تا خودرو‌هایی که از طرح خارج می‌شوند، جریمه نشوند.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: پیشنهاد دیگر بعد از ساعت طرح است آن هم برای افرادی که می‌خواهند بعد از ساعت طرح خارج شوند تا بار ترافیکی در محدوده ترافیک کمتر شود.

به گفته وی، این پیشنهاد به کمیته انتظامی وزارت کشور اعلام شده تا در صورت تصویب در جلسه فاصله گذاری اجتماعی اجرا شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در ساعت‌های اعلام شده ۱۴ تا ۱۶ پیک ترافیک در محدوده‌های طرح ایجاد نمی‌شود، گفت: کسانی که می‌خواهند از طرح استفاده کنند و مجوز ندارند باید تا قبل از شروع طرح وارد محدوده طرح ترافیک شوند و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

سردار هادیانفر اضافه کرد: همان طور که گفته شد برای تخلیه بار ترافیکی در نظر گرفته شده تا کارمندان دولت که محل کار آن‌ها در محدوده طرح است از ساعت ۱۴ تا ۱۶ از محدوده طرح بدون این که جریمه شوند، خارج شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه