شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 10 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/10

فال روزانه چهارشنبه 10 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/10

 

 

فال روز تولد (99/02/10)

 

 

دوست عزیزی که 10 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امروز تولدتان است پس هر کاری که دوست دارید  و فکر می کنید که شما را شاد می کنید انجام دهید. این فرصت ها همیشه برای شما فراهم نمی شود، از آن نهایت استفاده را بکنید. امروز زمین و زمان دست به دست هم داده اند تا شما را در رسیدن به هدف هایتان یاری کنند، اگر به فکر برقراری ارتباط با فردی هستید یا می خواهید کاری را اغاز کنید، همین امروز قدم اول را به سمت موفقیت بردارید. شاید مسائل آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید، پیچیده و مشکل نیستند. سالهای سال طول کشیده تا شما بفهمید از زندگی چه می خواهید و هدف اصلی تان چیست، پس شک و تردید را کناری بگذارید و تمام تلاش خود را برای رسیدن به مراد دلتان بکنید. روز روشنی در انتظارتان است، بر صندلی راحتی خود تکیه دهید و از تک تک لحظات آن لذت ببرید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز به یک میهمانی دعوت می شوید که برایتان بسیار اهمیت دارد. این میهمانی برایتان بیش از آنچه انتظارش را دارید، جذاب خواهد بود و با افراد بسیاری ارتباط برقرار خواهید کرد که در آینده ای نه چندان دور تاثیر وافری بر زندگی تان خواهند گذاشت. اگر چه این میهمانی بر خلاف میل شما بیش از اندازه شلوغ است، اما در نهایت لذت بسیاری از آن می برید و حتی اگر مجرد هستید نیمه گمشده زندگی خود را پیدا خواهید کرد. به زودی یک تغییر بزرگ در زمینه کاری در زندگی تان رخ می دهد که شرایط مالی تان بهتر از قبل می سازد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز در یک مراسمی که وابسته به بحث های اجتماعی یا حتی سیاسی است شرکت خواهید کرد. اگر با شریک زندگی یا حتی جمعی از دوستان تان در آنجا حضور داشته باشید برایتان بهتر خواهد بود. این مراسم هیجان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. یادتان باشد که یک دفتر و خودکار با خود به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز نکته های لازم را یادداشت کنید. ضبط کردن صدا هم می تواند کمک شایانی به شما کند. سعی کنید از تک تک لحظه های آن برای بهبود زندگی خصوصی خود استفاده نمایید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال امروز متولدین خرداد

به زودی شرایط شغلی تان بهتر از قبل خواهد شد. مدت هاست منتظر یک تغییر ناگهانی در زندگی تان هستید، امروز از آن روزهایی است که نشانه های آن را می یابید و روحیه تان از این رو به آن رو می شود. شما سختی های زیادی را برای رسیدن به این مرحله کشیدید و حال زمان برداشت محصول است. قدر این لحظات را بدانید و خدا را برای آنچه دارید، شکر کنید. ممکن است برخی از دوستان تان به پیشرفت شما حسادت کنند اما تنها شمایید که مهم هستید و باید موفقیت خود را جشن بگیرید و خوش باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

تصمیم به ادامه تحصیل دارید اما مکانی که انتخاب کرده اید در شهر یا کشور دیگه ای قرار دارد، به همین دلیل برای ادامه این راه شک دارید. سعی کنید به ندای قلب تان گوش دهید و از او برای یافتن مسیر درست زندگی تان کمک بگیرید. اما حواستان باشد که قدمی را بدون برنامه ریزی بر ندارید. بد نیست قبل از هر تصمیم گیری با شریک زندگی خود مشورت کنید. در چند روز آینده ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد که می تواند در پیشرفت کارهایتان موثر باشد و راههای روشنی را برای شما باز کند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.


 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز مجبوربد به خاطر موضوعاتی چون تحصیل، کار یا حتی برای برنامه ریزی یک مسافرت، زمان زیادی را پای تلفن بگذرانید. شما در پیدا کردن آنچه که خود بدان علاقندید هم کمی شک و تردید دارید، پس بهتر است از فردی که تجربه کافی دارد کمک بگیرید و قبل از هر تصمیم گیری با او مشورت کنید. شاید در ابتدا آنچه که می شنوید کمی برایتان گیج کننده باشد اما نگرانی به دل راه ندهید هر کجا برایتان سوال پیش می آید،  بپرسید تا تمام ابهامات برطرف شود و بتوانید بهترین مسیر را انتخاب کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست***که برخوردار شد از روی فرخ

تعبیر:ستاره ی اقبال تو می درخشد. در راهی که قدم گذاشته ای پیروز می شوی و به مقام عالی می رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

آیا به فکر شروع کاری بوده اید؟ اگر مدت هاست موضوعی ذهن شما را به خود درگیر کرده است، امروز زمان خوبی است تا قدم به بیرون از خانه بگذارید و شرایط لازم را برای آن فراهم کنید. اگر از دست همسایه، دوست یا اقوام تان کاری بر می آید، خجالت و رودربایستی را کنار بگذارید و از آنها کمک بخواهید. مطمئن باشید که  آنها نیز با تمام وجودشان به یاری شما می شتابند. توصیه می کنیم این روزها بیشتر به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت دهید. کتاب خواندن هم می تواند در این روزها رفیق خوبی برایتان باشد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز کنجکاوی شما افزایش یافته طوری که دوست دارید از تمام چیزها سر درآورید. از طرف دیگر انرژی شما هم زیاد است و نمی توانید یک جا بند شوید. تمام این شرایط دست به دست هم داده تا شما فعال تر از همیشه به نظر آیید طوری که اطرافیان تان نیز متوجه این موضوع بشوند. با کتاب خواندن یا سرچ کردن در اینترنت می توانید اطلاعات خود را در هر زمینه ای که می خواهید افزایش دهید. به زودی پروژه های جدیدی به دست تان می رسد  طوری که وقت سر خواراندن هم ندارید پس از همین حالا از زمان خود نهایت لذت را ببرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر:اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

اخیرا انرژی زیادی از خود را برای موضوعی گذاشته اید، وقت آن است کمی دست نگه دارید و آن را به حال خود رها کنید. مطمئن باشید همین که رهایش کنید، همه چیز همانطور که شما دوست دارید، پیش خواهد رفت. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیاندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعا موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد. پس قبل از هر گونه بحث و جدال و متهم کردنی، از آنچه واقعیت دارد، مطمئن شوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

خم زلف تو دام کفر و دین است***ز کارستان او یک شمه این است

جمالت معجز حسن است لیکن***حدیث غمزه‌ات سحر مبین است

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.


 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز فردی نزد شما می آید که از دیدن او سورپرایز می شوید. او خبرهای مهمی برایتان دارد. این اطلاعات می تواند زندگی شما را به بهترین شکل تغییر دهد به شرط آنکه با فکر قدم بردارید. سعی کنید در طول مدتی که با او صحبت می کنید، به خوبی به حرف هایش گوش دهید تا نکته ای از دست تان در نرود. اگر چه بعد از رفتن او ممکن است کمی گیج شوید و شروع به فکر و خیال کردن کنید اما در نهایت ذهن تان نظم می یابد و می توانید به درستی تصمیم بگیرید. یک پیاده روی می تواند حال شما را جا آورد و آرام تان کند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز رابطه شما با دوستان، اقوام یا حتی شریک زندگی تان به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و همه چیز بر وقف مرادتان خواهد بود. شما در برقراری ارتباط با دیگران مهارت یالایی دارید و توانایی تان در دیدن زاویه دید دیگران نیز فوق العاده است. اما یادتان باشد این بدان معنی نیست که نظرهای آنها همیشه باید با نظرات شما یکی باشد. گاهی می توان از همین تفاوت ها درس های جدیدی آموخت. زمان حال بهترین فرصت برای یادگیری و لذت بردن است پس ثانیه ای را از دست ندهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♒ فال متولدین بهمن

برقراری ارتباط با همکاران تان می تواند به نفع شما باشد پس سعی کنید اگر کدورتی میان تان پیش آمده آن را برطرف سازید. به زودی پروژه ای به دست تان می رسد که می توانید به کمک دیگران آن را به اتمام برسانید و درآمدتان را افزایش دهید. اگر در ارتباطات خود صداقت داشته باشید همه چیز به بهترین شکل ممکن اتفاق خواهد افتاد. خودتان را به دست امواج دهید و به سرنوشت اعتماد کنید تا شما را به سمت هدف تان نزدیک تر کند. زندگی بالا و پایین های زیادی دارد، سعی کنید از تمام لحظه های آن لذت ببرید و تجربه کسب کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز از جانب دوستان و اقوام خود حمایت های زیادی خواهید شد و همین موضوع بسیاری از نگرانی های شما را از بین خواهد برد و به آینده امیدوارتان خواهد کرد. اگر به فکر گفتگو با فرد یا افرادی هستید، امروز بهترین زمان است زیرا همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت. یکی از دوستان تان شما را به فردی معرفی می کند و در این ارتباطات زندگیتان متحول خواهد شد. در اواسط روز خبری می شنوید که روزتان را خواهد ساخت. خودتان را برای یک جشن کوچک آماده کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست

خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه