شمانیوز

فال روزانه پنجشنبه 11 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/11

فال روزانه پنجشنبه 11 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/11

 

 

فال روز تولد (99/02/11)

 

 

دوست عزیزی که 11 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

تولد امسالتان برای شما غافلگیری های غیر منتظره ای را به همراه خواهد داشت. کسی یا چیزی فرصت رسیدن به آنچه همیشه در انتظارش بوده اید را برای شما فراهم خواهد کرد. تا نیمه های تیر ماه نشانه هایی از این اتفاقات را خواهید دید، ولی با فرا رسیدن مرداد ماه نتیجه واقعی آنها را به ویژه در زمینه روابط عاطفی و مسائل اقتصادی خواهید دید و تا آخر تابستان در لذت آنچه به دست آورده اید غرق خواهید شد. جنبه مستقل و شجاع وجودتان امسال خود را نشان خواهد داد و شما با جسارت تمام تصمیم خواهید گرفت برای خودتان زندگی کنید و به آنچه که دیگران در موردتان  می گویند و انتظاراتی که از شما دارند اهمیتی ندهید. با وجود این که این تغییرات مدت هاست در درون شما آغاز شده بودند، ولی اکنون تصمیم گرفته اید که بر اساس خواسته های خود عمل کنید و مسیر زندگی تان را همان طور که خودتان می خواهید انتخاب کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

حتی اگر کارهای دیگری هستند که واقعا دلتان می خواهد انجام دهید، این که بجای نادیده گرفتن آنچه به عهده تان است با مسئولیت پذیری بیشتری رفتار کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امروز به اندازه کافی وقت نخواهید داشت که هم به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و هم مسئولیت هایتان را در نظر داشته باشید، امروز تازه اولین روز هفته است پس به نفعتان است که وظایفتان را در اولویت قرار دهید. محدودیت هایی که دارید را بپذیرید و بجای لذت های زودگذر کارهایی را انجام دهید که شما را به هدفتان و در نتیجه رضایت و خوشحالی پایدار می رسانند. این که به طرف مقابلتان فشار وارد کنید و بخواهید به زور رابطه تان را پیش ببرید هیچ نتیجه مثبتی روی وضعیت فعلی نخواهد داشت.

 

فال حافظ متولدین فروردین :

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز نمی شود از زیر کارهایتان در بروید و فکر کنید که اگر کمی شانه خالی کنید دیگران هم متوجه این موضوع نخواهند شد. به جای این که اراده خود را در جهت اشتباه به کار گرفته و در برابر تغییرات مقاومت کنید، عاقلانه تر این است که آن را در جهت پذیرش تغییرات به کار گرفته و خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق دهید. این کار بیش از پا به زمین کوبیدن و مقاومت کردن می تواند قدرت درونی شما را ثابت کند. هر چقدر امروز تلاش بیشتری کنید و زحمت بیشتری بکشید طی این هفته روزهای راحتتری خواهید داشت. کاری که امروز می توانید انجام دهید را به فردا واگذار نکنید. تمام بعدازظهر برای لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال های مورد علاقه تان وقت خواهید داشت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

اگر امروز بدون آن که چیز زیادی به دست بیاورید دارید دور خودتان می چرخید، شاید بهتر باشد بایستید و استراتژی کلی خود را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. شما تمایل چندانی به پذیرفتن حقیقت از خود نشان نمی دهید، به ویژه اگر فکر کنید که قبلا درس هایتان را گرفته اید. سعی کنید کمی بیشتر به نظم و ترتیب اهمیت بدهید تا بتوانید کارهایتان را به موقع انجام داده و از وقت اضافه خود به هر نحوی که دوست دارید استفاده کنید. فرار کردن از کارهای امروزتان به آن سادگی که فکر می کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد :

 

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

حتی اگر خودتان ترجیح بدهید که کارهای دیگری انجام دهید، امروز مسائل پیچیده خانوادگی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند. متاسفانه تلاش هایتان برای اجتناب از یک وضعیت جدی و پیچیده تنها مشکلتان را بیشتر خواهد کرد. از این که دیدگاه خود را در مورد این موضوع با کسانی که درگیر این مشکل هستند در میان بگذارید نترسید. درست است که هر کسی نظری دارد و سعی دارد آن را به کرسی بنشاند، ولی قبل از رسیدن به توافق همه باید نظرهایشان را بیان کنند. ترس از قدم برداشتن در مسیری که برایتان ناشناخته است شما را از پیشروی باز داشته، ولی حقیقت این است که وحشت شما با آنچه که واقعیت دارد به هیچ عنوان همخوانی ندارد.

 

فال حافظ متولدین تیر :

 

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

 

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

وقتی کارهای خسته کننده روزمره و مسئولیت های اجتناب ناپذیر تمام مدت ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، تلاش برای داشتن ایده های بزرگ و الهام بخش کار چالش برانگیزی به نظر می رسد. وقتی محدودیت انرژی، مالی یا زمانی هم به این وضعیت اضافه شود حفظ کردن روحیه تان بسیار سخت تر به نظر می رسد. به جای این فکرها روی بهترین سناریوی ممکن تمرکز کنید و به خودتان فشار نیاورید و امیدوار باشید. اگر احساس می کنید شریک زندگی تان به اندازه قبل شما را دوست ندارد و یا تغییراتی در رفتارش ایجاد شده است به جای این که به او شک کنید بهتر است علت این رفتارهای او را از خودش بپرسید و مشکلتان را حل کنید.

 

فال حافظ متولدین مرداد :

 

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

 

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

داشتن ایده های بزرگ درباره آنچه م یخواهید انجام دهید شاید برای انگیزه بخشیدن به شما کافی باشند، ولی پیش از هر کاری باید مشکل گیج کننده ای که در محیط اطرافتان برایتان پیش آمده است را حل کنید. وقت خود را با نگرانی در مورد شرایطی که شما و انتخاب هایتان را محدود کرده اند هدر نکنید. فقط این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که در حال حاضر پرداختن به تعهداتتان نسبت به دنبال کردن خواسته های دیگرتان از اولویت بیشتری برخوردار است. بعدا هم فرصت کافی برای رفتن به دنبال رویاهایتان خواهید داشت، البته به این شرط که امروز قورباغه هایتان را قورت داده و مسئولیت هایی که به عهده دارید را انجام دهید.

 

فال حافظ متولدین شهریور :

 

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

 

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

وقت آن رسیده که بدهی خود را به کسی که دوست دارید بپردازید، به ویژه اگر مسائل حل نشده ای بین شما وجود داشته باشد. آنقدر صبر نکنید تا دیر شود؛ همین امروز تلاش خودتان را برای حل این مشکلات بکنید تا ببینید که می توانید معجزه کرده و زمان از دست رفته را جبران کنید. معمولا هر اتفاقی هم که برایتان بیفتد و حتی اگر اوضاع به کامتان نباشد هم شما خیلی زود خودتان را جمع و جور می کنید و بی آنکه بگذارید کسی موجب ناراحتی‌تان را فراهم کند به راهتان ادامه می دهید. ولی امروز به طور وسواس گونه ای ذهنتان درگیر انجام دادن کارها به بهترین نحو ممکن است، تا حدی که حال روحی‌تان به هم ریخته و از روزتان لذت چندانی نمی برید.

 

فال حافظ متولدین مهر :

 

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

 

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

این که دیگران به تفریح و استراحت می پردازند در حالی که مسئولیت های شما دارند یکی پس از دیگری روی هم انبار می شوند و نمی دانید چطور می توان از پس انجام این همه کار برآمد. شاید شما در وضعیت دشواری قرار گرفته باشید، ولی از مقایسه خودتان با دیگران به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. برای شما فرصتی فراهم شده است تا قابلیت های خود در زمانی که تحت فشار قرار دارید را نشان دهید، پس از آن نهایت استفاده را برده و با اعتماد به نفس تمام بدرخشید. بعد از جر و بحث با کسی که دوست دارید شاید فکر کنید که فرصت نشان دادن عکس العمل مناسب را از دست داده اید، اما این تفکر شما کاملا اشتباه است. نباید خودتان را سرزنش کرده و خود را شکست خورده فرض کنید.

 

فال حافظ متولدین آبان :

 

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما تا حدودی می دانید که چه می خواهید و به کجا می خواهید برسید، با این حال حواستان باشد که بدون داشتن نقشه نمی توان به هیچ مقصدی رسید و ممکن است در راه گم شوید. به جای این که مدام راهتان را تغییر دهید سعی کنید مانعی که در مسیرتان قرار گرفته است را از بین ببرید، خبر خوب این است که این موانع ابدی نیستند و با تلاش های شما به زودی از میان خواهند رفت. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابل‌تان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی بزرگ خواهید بود.

 

فال حافظ متولدین آذر :

 

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♑ فال روز متولدین دی

همه وجدان کاری شما را تحسین می کنند و به پایداری شما در راه رسیدن به اهدافتان حسادت می کنند. با این حال امروز صبوری شما به ورطه آزمایش گذاشته خواهد شد و تلاش هایتان برای رسیدن به اهدافتان به نظر بی نتیجه خواهند آمد. ولی شما طبیعتا به تلاش خود ادامه خواهید داد و آهسته و پیوسته و با دقت و احتیاط بدون آن که بایستید و یا دچار تردید شوید پیش خواهید رفت. با این حال شاید بد نباشد اگر برنامه قدیمی‌تان را کنار گذاشته و برنامه ای هماهنگ با خواسته های فعلیتان در نظر بگیرید. به صورت کاملا ناگهانی، مشکلاتی در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده پیش آمده اند که نشان می دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت بوده اید.

 

فال حافظ متولدین دی :

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♒ فال متولدین بهمن

به نظر می رسد که دوستان‌تان امروز نسبت به شما نگاهی انتقادی پیدا کرده اند و به همه کارها و رفتارهایتان ایراد می گیرند. شما هم فکر می کنید که آنها دارند بیهوده شما را مورد قضاوت قرار می دهند. در واقع شاید آنها انتظاراتی بیش از اندازه از شما داشته باشند و با این کار خود مانع خوشحالی و آرامش شما بشوند. ولی در واقع آنها می خواهند خودشان را در مقابل ایده های دیوانه وار و عجیب و غریب شما محافظت کنند. شما کاری به آنها نداشته باشید و بی آن که دلسرد شوید با شجاعت به دنبال خواسته هایتان بروید. . اگر کسی که دوست دارید هر لحظه ای که می خواهید در کنارتان نباشد یاد مشکلات قدیمی در روابط عاطفی و حتی روابط قبلی‌تان می افتید و حس بدی روی سینه تان سنگینی خواهد کرد.

 

فال حافظ متولدین بهمن :

 

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

حتی نزدیک‌ترین دوستان و آشنایانتان متوجه تلاش های بی وقفه شما برای عمل کردن به وعده هایی که داده اید نیستند. فشاری که شما در این مورد دارید احساس می کنید آنقدر سنگین است که شاید حتی به فراموش کردن وعده و وعید هایی که داده اید فکر کرده و بخواهید از آنها فرار کنید، ولی حتی این کار هم برای مدت زیادی به شما کمک نخواهد کرد. نیازی نیست راه حل همه مشکلات را همین حالا پیدا کنید، کافی است تمام آنچه از دستتان بر می آید را انجام دهید. با وجود آنکه نیاز شدیدی  به صحبت کردن در مورد احساساتتان دارید به زبان آورن مسائل پیچیده ای که ذهنتان را درگیر کرده اند هم کار چندان ساده ای نیست، سخت نگیرید، کافی است رک و صریح حرف بزنید.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

 

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه