شمانیوز

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار مشهد از برگزاری سلسله نشست‌های مجازی تحلیل شرایط اقتصادی پساکرونا خبر داد و گفت: این نشست ها با حضور صاحب‌نظران و متخصصان پیرامون موضوع اقتصاد شهر برگزار می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایمنا، شهریار آل‌شیخ اظهار کرد: فشارهای اقتصادی کرونا بر اقشار مختلف جامعه پس از فروکش کردن این بیماری قابل توجه و رفع آن نیازمند تدبیر درست است.

 

وی با بیان اینکه در سلسله نشست‌های مجازی تحلیل شرایط اقتصادی پسا کرونا ایده‌ها و تحلیل‌های صاحب‌نظران و متخصصان به اشتراک گذاشته می‌شود، افزود: تاکنون تحلیل‌های زیادی برای اقتصاد شهر در دوران پسا کرونا در داخل و خارج کشور مطرح شده که برای به نتیجه رسیدن آنها نیاز به برگزاری جلسات همفکری به شدت احساس می‌شد.

 

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار مشهد تصریح کرد: نشست‌های مجازی تحلیل شرایط اقتصادی پسا کرونا در حوزه کسب و کارهای نوین (استارتاپ ها) و گردشگری برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: انتظار می‌رود با برگزاری سلسله نشست‌های مجازی تحلیل شرایط اقتصادی پسا کرونا آثار و تبعات منفی کرونا را کاهش داده و فرصت‌های نهفته آن را شناسایی کنیم.

 

آل‌شیخ با بیان اینکه این نشست‌ مجازی روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه سال‌جاری ساعت ۱۶ بعد از ظهر برگزار می‌شود، گفت: از صاحب‌نظران و متخصصان دعوت می‌شود جهت حضور در این نشست مجازی و دریافت لینک ورود به اتاق کنفرانس، حداکثر تا روز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، نام و نام خانوادگی خود را به شماره تماس ۰۹۹۱۱۷۵۶۲۷۸ ارسال کنند.

 

2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied