شمانیوز

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از احتمال بازگشت برنامه‌های سختگیرانه اجتماعی و تعطیلی مجدد صنوف در صورت تداوم روند افزایشی ابتلا به کرونا در خوزستان خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایسنا: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از احتمال بازگشت برنامه‌های سختگیرانه اجتماعی و تعطیلی مجدد صنوف در صورت تداوم روند افزایشی ابتلا به کرونا در خوزستان خبر داد.

دکتر علی احسان‌پور امروز ۱۱ اردیبهشت‌ماه با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کرونا در خوزستان گفت: تقریبا همه مناطق خوزستان روند افزایشی دارند و احتمال بازگشت محدودیت‌های اجتماعی در روزهای آینده وجود دارد.‌

وی افزود: با توجه به مستندات و شواهد موجود و در صورت تداوم شرایط اجتماعی فعلی که همراه با عدم توجه به هشدارهای خودمراقبتی است، هفته آینده بسیار سخت و دردناک خواهد بود.

احسان‌پور با بیان اینکه همه اقشار باید در امر فاصله‌گذاری اجتماعی شرکت کنند، گفت: عدم مراقبت و رعایت اصول بهداشتی توسط خانواده‌ها، به مرگ افراد مسن و بیماران قلبی و دیابتی می‌انجامد و این هشدار کاملا جدی است.

وی بیان کرد: در حاضر ۳۰۴ بیمار در مراکز بیمارستانی استان خوزستان تحت درمان هستند و خوشبختانه تاکنون ۲۲۶۴ بیمار پس از دریافت خدمات درمانی از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه