شمانیوز

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا از آغاز واریز تسهیلات یک میلیون تومانی ۲ میلیون و ۲۶۲ هزار سرپرست خانوار از ظهر امروز خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از تسنیم: استاندار قم از کنترل بیماری کرونا در استان خبر داد و گفت: علیرغم وجود مشکلات توانستیم تا حدی این بیماری را کنترل و تا حدودی به یک وضعیت آرامش نسبی برسیم.

بهرام سرمست پس از بازدید از مرکز بهداشت استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن قدردانی از زحمت و تلاش‌های کادر درمانی و بهداشتی استان در مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: کادر بهداشت از ابتدای شیوع بیماری در استان در خط مقدم مبارزه با این بیماری بودند و فداکارانه وارد میدان عمل شدند که باید قدردان این زحمات بود.

استاندار قم توفیقات روزافزون کادر درمانی و بهداشت را از خداوند متعال خواستار شد و گفت: این مراسم به منظور قدردانی از زحمات و تلاش‌های این عزیزان است که تلاش‌های آن‌ها سبب شد توفیقات خوبی درروند مبارزه با بیماری کرونا به دست آوریم و بتوانیم این بیماری را تا حدی کنترل کنیم.

وی با تاکید براینکه این توفیقات حاصل تلاش همه دستگاه‌ها و ارگان‌های استان بوده است، تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی، علما و روحانیت، کادر درمان و پزشکی، خیرین و گروه‌های مردمی ظرفیت‌های خود را پای‌کار آوردند و علیرغم اینکه مشکل داشتیم، توانستیم تا حدودی به یک وضعیت آرامش نسبی برسیم.

سرمست آغاز مرحله دوم غربالگری شهروندان را مورد اشاره قرار داد و ابراز کرد: نیاز داریم جمعیت آماری خود را در جهت سیاست‌های پیشگیرانه بیماری کرونا شناسایی و غربالگری کنیم تا این بیماری را که تا حدی کنترل‌شده را تحت کنترل درآوریم و غافلگیر نشویم و از شیوع این بیماری پیش‌گیری کنیم.

استاندار قم در پایان با تاکید بر اینکه مسئولان بهداشت در خط مبارزه با بیماری کرونا در استان قرار دارند، خاطرنشان کرد: لازم دیدیم که از وجود این عزیزان قدردانی و تشکر کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه