شمانیوز

فال روزانه جمعه 12 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/12

فال روزانه جمعه 12 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/12

 

 

فال روز تولد (99/02/12)

 

 

دوست عزیزی که 12 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال برای شما سالی همراه با عشق خواهد بود، ولی برای این که از صحت احساستان مطمئن شوید باید تا اوایل مرداد ماه صبر کنید. شاید در شهریور ماه بین شما و عشقتان کمی فاصله ایجاد شود، ولی تا مهر ماه این وضعیت برطرف خواهد شد و حتی رابطه تان ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. ممکن است حتی خبرهایی از عشق قدیمی تان به شما برسد و او دوباره بخواهد به سراغتان بیاید. در زمینه مسائل حرفه ای به ویژه در اوایل سال باید خیلی با احتیاط و دست به عصا حرکت کنید. درست است که تغییرات برای پیشرفت لازم و ضروری هستند، ولی اگر می خواهید در فعالیت های حرفه ایتان تغییراتی ایجاد کنید باید حساب شده و با دقت گام بردارید. زندگی خانوادگیتان را در هر شرایطی در اولویت قرار داده و به اندازه کافی برای اعضای خانواده تان که به اندازه تمام دنیا برایتان ارزشمند هستند وقت بگذارید. در نهایت این اعضای خانواده هستند که هر اتفاقی هم که بیفتد در کنار شما باقی خواهند ماند.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

اتفاقاتی که امروز در اطرافتان دارند می افتند را درک نمی کنید، زیرا انتظار دارید که واقعیت به طور کامل با فانتزی هایتان هماهنگی داشته باشد. ولی اگر نزدیکانتان از رویاهایی که دارید حمایت نکنند حفظ باورتان نسبت به آنها برای شما دشوار خواهد بود. در هر صورت فراموش کردن ایده های فوق العاده ای که دارید کار عاقلانه ای نیست. درست است که شما فروردینی ها آدم های صبوری نیستید، ولی سرکوب کردن این حس بیقراری و بی صبریتان در حال حاضر به نفعتان خواهد بود. به تلاش برای رسیدن به اهدافتان ادامه دهید تا دیگران هم با دیدن نتیجه تلاش هایتان شما را مورد تحسین و تشویق قرار داده و باورتان کنند.

 

فال حافظ متولدین فروردین : 

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز حفظ حد و مرزهایی که برای رابطه تان مشخص کرده اید کار دشواری خواهد بود، زیرا احساس می کنید که در رابطه تان باید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید. شاید روزتان را با برنامه ای مشخص و شسته و رفته آغاز کنید، ولی هر چه می گذرد پیش رفتن بر اساس این برنامه بی فایده تر به نظر می رسد و شما را از اطرافیانتان دور می کند. اگر برنامه قبلی به نظرتان بی نتیجه است آن را کنار گذاشته و بر اساس آنچه به نظرتان درست می آید پیش بروید. اگر چند روز گذشته درگیری هایی با کسی که دوست دارید داشته اید حالا دیگر وقت آن رسیده است که حتی اگر تقصیر از طرف مقابلتان باشد برای حل این مشکل پا پیش گذاشته و وارد بحث و مذاکره شوید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت: 

 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز به نظر می رسد که فکر و خیال هایتان از کنترل خارج شده اند، ولی می توانید با درک این که این وضعیت گیج کننده نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد خیلی زود مجددا نگرشی منطقی پیدا کنید. نگران این نباشید که مبادا راهی که در پیش گرفته اید توهمی بیش نباشد و شما را به بن بست برساند. دنبال کردن مسیر موفقیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید دشوار نخواهد بود. بجای این که ذهن خود را با این مسائل درگیر کنید از مسیری که دنبال می کنید لذت ببرید و رویاهایتان را باور داشته باشید. آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور داشته باشند. مجردها بهتر است کمتر شیطنت کنند تا بتوانند زودتر فرد مورد نظرشان را پیدا کنند.

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

 

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز توضیح دقیق احساساتتان برای دیگران کاری تقریبا غیر ممکن خواهد بود، ولی این محدودیت زبانی شما را قادر خواهد ساخت که درک عمیق تری نسبت به احساسات خود پیدا کنید. برای این که دیگران درکتان کنند خیلی هم تقلا نکنید، در حال حاضر هیچ چیزی در زندگی تان وجود ندارد که مجبور باشید در مورد آن به دیگران جواب پس بدهید. با این همه جدا کردن خودتان از دیگران و فرو رفتن در انزوا برای مدتی طولانی کار درستی نیست و به سلامتی روانی شما آسیب وارد خواهد کرد. حتی اگر مطمئن نیستید که پذیرفتن کمک و همفکری از دوستانتان کار درستی باشد، از همراهی آنها و وقت گذراندن با آنها لذت ببرید.

 

فال حافظ متولدین تیر: 

 

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

 

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.


 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما دلتان می خواهد سر از کار یک نفر که مانند یک معمای پیچیده به نظر می رسد دربیاورید. ولی هرچقدر هم که تلاش کنید و همه اطلاعات را در نظر بگیرید هم حداقل امروز به نتایج دلخواهتان نخواهید رسید. اگر اصرار به حل این معما دارید فراتر از مرز عقل و منطق بروید و اجازه بدهید حس ششمتان شما را راهنمایی کند. گاهی حقیقت چیزی نیست که بشود با حواس پنج گانه آن را درک کرد! کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و با وسواس بسیاری در فکر انجام آنها به بهترین شکل ممکن هستید. رفتار وسواس گونه تنها شما را دچار احساس ناتوانی و فلج شدن کرده و مانع از پیشرویتان می شود. بالاخره باید از یک جایی شروع کنید.

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

 

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

 

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

با وجود این که برنامه امروزتان از قبل تعیین شده و حتی به شما گفته شده است که چه کارهایی باید انجام دهید، هنوز نمی دانید چه کار باید بکنید و از کجا شروع کنید. شما اغلب در انجام کارهایتان به جزئیات توجه ویژه ای دارید، ولی امروز داشتن برنامه ای که به شما فرصت این را بدهد که به همه کارهایی که دارید رسیدگی کنید کاری دشوار و چالش برانگیز به نظر می رسد. متاسفانه کمک گرفتن از دیگران امروز بی فایده است، چرا که تنها خودتان می دانید که چطور باید این کارها را انجام دهید و هیچ کس نمی تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. حتی اگر دچار شک و تردید هستید هم دست به کار شوید و شروع کنید، غافلگیری هایی خوشایند در انتظارتان هستند.

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

 

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

 

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز قدرت تخیل فعال شما می تواند سکوتی که اطرافتان را فرا گرفته است پر کرده و احساس عدم امنیت شما را به پذیرش و تسلیم تبدیل کند. ولی تنها دنبال کردن قطار افکارتان کافی نیست تا شما را به احساس رضایتی پایدار برساند. لذت بردن از رویاهایتان هیچ اشکالی ندارد، ولی در پایان روز هیچ نتیجه ای برای شما به همراه نخواهد داشت. پس در کنار رویاپردازی هایتان حتما باید زمانی را هم صرف پرداختن به کارها و وظایفی کنید که به عهده تان هستند. ذهنتان را روی آنچه می خواهید انجام دهید متمرکز کنید تا برنامه مشخصی را برای کارهایتان تعیین کنید. به برنامه تان بچسبید تا با پایداری بلیط موفقیت را به دست بیاورید.

 

فال حافظ متولدین مهر : 

 

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

 

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز زندگی هر چقدر که پیش می رود و انجام کارهای خسته کننده روزمره بیقرارتان می کنند، عجیب تر و عجیب تر به نظر می رسد. راه حلی منطقی برای مدیریت وضعیت فعلیتان به نظر شما نمی رسد و این موضوع شما را گیج و سردرگم کرده است. به جای آن که سخت تر کار کرده و تلاشی بیشتر برای انجام کارهای روزمره تان به خرج دهید، بکار گرفتن عقل و منطق برای انجام این همه کار را کنار گذاشته و بپذیرید که باید از احساسات درونی تان برای حل وضعیت فعلی کمک بگیرید تا شما را در نهایت سلامت به راه دست هدایت کند.

 

 

فال حافظ متولدین آبان : 

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما قادر به دیدن افقی گسترده تر از هرکس دیگری هستید، برای همین هم می توانید برنامه های دیگران را تغییر داده و به آنها نبوغ و خلاقیت ببخشید. ولی متاسفانه شما به خاطر گستردگی دیدتان نمی توانید تمام جزئیات را در نظر بگیرید. در کمال تعجب، باور کردن قدرت تخیلتان به سود شما خواهد بود زیرا امروز به نظر می رسد که واقعیت با رویاهایتان در هماهنگی کامل باشد. اگر در میان اطرافیانتان مشکلی به وجود آمده است و بحث و درگیری میان آنها بالا گرفته است بجای آن که باز قهرمان میدان شده و برای حل مشکل آنها خودتان را قاطی ماجرا کنید خودتان را کنار بکشید و بگذارید خودشان مسئله ای که پیش آمده است را حل کنند.

 

فال حافظ متولدین آذر : 

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♑ فال روز متولدین دی

شما معمولا دوست ندارید کنترل اوضاع را از دست بدهید، ولی امروز اگر مسئولیت تمام کارها به عهده شما نباشد احساس بهتری خواهید داشت. رویاهای جادویی تان حتی اگر چندان بر اساس واقعیت نباشند هم  برای اندکی حواس شما را به خود مشغول خواهند کرد. اگر به وظایف و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید عمل می کنید، نگران این نباشید که شاید رویاهایتان کاربردی و واقع گرایانه نباشند. هرچند در ابتدا این کار به نظر دشوار می رسد، ولی به تخیلتان اجازه پرواز بدهید تا خودتان را از استرس و فشار روزانه رها کنید. در رابطه با احساسات عاشقانه تان با خودتان صادق باشید و سعی نکنید برای حفظ وضعیت فعلیتان به خودتان دروغ بگویید.

 

فال حافظ متولدین دی : 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♒ فال متولدین بهمن

تغییرات ناگهانی در نگرش شما ممکن است باعث گیج شدن دوستانتان شود و یا حتی باعث شوند خود شما هم نسبت به خودتان دچار تردید شوید. با وجود این که شما معمولا از لحاظ عاطفی زیاد احساس وابستگی نمی کنید، امروز حالات و رفتارهایتان مدام عوض می شوند و ممکن است در روابطتان ایجاد مشکل کنند. خودتان را با تلاش برای درک وضعیت فعلی خسته نکنید و تنها با جریان زندگی پیش بروید و ببینید شما را به کجا می برد. اگر فکر می کنید که در محل کارتان کسی دارد به شما حسادت می کند به جای این که واکنش نشان داده و حساسیت او را بیشتر کنید با بی تفاوتی بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید.

 

فال حافظ متولدین بهمن : 

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز اگر در حین کار قوه تخیلتان را هم به کار بگیرید با عملکرد فوق العاده تان همکاران خود را شگفت زده خواهید کرد. البته اگر مجبور به انجام کارهای خسته کننده و تکراری باشید که مجالی برای بروز خلاقیت شما باقی نمی گذارند دچار احساس گیجی و گمراهی خواهید شد. ولی نگران نباشید، خوشبختانه زمان کافی برای پرداختن به کارهایی دیگر که اجازه استفاده از این قدرتتان را به شما می دهند خواهید داشت. مسئولیت هایتان را به سرعت و با کیفیت انجام دهید و همه را با توانایی های خود تحت تاثیر قرار دهید. گاهی یک هدیه خیلی کوچک می تواند بهترین وسیله برای نشان دادن احساستان به کسی که دوست دارید باشد.

 

 

فال حافظ متولدین اسفند : 

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه