شمانیوز

فال روزانه شنبه 13 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/13

فال روزانه شنبه 13 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/13

 

فال روز تولد (99/02/13)

 

دوست عزیزی که 13 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

در روزهای اول سال جدید زندگی‌تان تغییراتی ناگهانی ممکن است در مسیر زندگی‌تان به وجود بیایند. این تغییر تازه برای این که اثری بزرگ روی زندگی‌تان داشته باشد لزومی ندارد که حتما تغییری بزرگ باشد. ممکن است این تغییر به کوچکی عوض کردن رژیم غذایی‌تان یا سبک لباس پوشیدنتان باشد. چیزی که در رابطه با آن اهمیت دارد این است که زمینه ساز تحولاتی بزرگ در زندگی‌تان خواهد شد. البته اهمیت این تحولات ممکن است تا اواخر مهر ماه مشخص نشود. اگر بخواهید تمام سال را عضو گروهی خواهید بود که هوای یکدیگر را دارند، آنها هر موقع که به آنها نیاز داشته باشید در کنارتان خواهند بود و شما نیز از اینکه خدمتی به آنها بکنید خوشحال خواهید شد. در مرداد سعی کنید با اعضای خانواده سخاوتمندانه رفتار کنید، شاید بدون هیچ تلاشی چیزی به دست بیاورید که حتی فکرش را هم نمی کردید. مهربانی های کوچک ماه مهر را به ماهی به یاد ماندنی برای شما تبدیل خواهد کرد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز شاید فکر کنید که اگر ذهنتان را روی انجام هر کاری متمرکز کنید قادر به انجام آن خواهید بود، ولی اگر انتظارتان بیش از اندازه باشد ممکن است دچار نا امیدی شوید. اعتماد به نفس شما یکی از ویژگی های خوبتان است ولی امروز کمی زیاده روی کرده و از واقعیت فاصله گرفته اید. با وجود این که شرایط فعلی خیلی پیچیده به نظر نمی رسند بهتر است قدم به قدم پیش بروید تا در آینده به مشکل برنخورید. شما نیازی ندارید که قدرت های خود را به کسی ثابت کنید، فقط روی بهترین کاری که از دستتان برمی آید تمرکز کرده و با هدف و برنامه پیش بروید و خیالتان از نتیجه ای که به دست خواهید آورد راحت باشد.

 

 

 

فال حافظ متولدین فروردین :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

اگر امروز اوضاع زیادی روبراه به نظر می رسند احتمال دارد که یک جای کار بلنگد. به احتمال زیاد شما مجبور خواهید بود که مانع بزرگی را از سر راهتان بردارید تا بتوانید به راه خود ادامه بدهید. درسی که امروز خواهید گرفت زمینه رشد بیشتر شما را فراهم خواهد کرد. شما معمولا بخاطر ثبات قدمی که دارید در زندگی از دیگران جلو می افتید، ولی اکنون این اراده و پشتکار شما است که به موفقیتتان کمک خواهد کرد. این که دیگران اینقدر زود تسلیم می شوند و راه آسان تر را انتخاب می کنند امروز شما را به تعجب وا خواهد داشت. در هر حال شما حتی اگر راه های دیگری در مسیرتان قرار گرفت بهتر است نگاهتان را روی مقصدتان متمرکز کرده و با تمام سرعت در همان مسیری که در پیش گرفته اید راهتان را ادامه دهید.

 

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز اگر خواسته های کسی که دوست دارید با خواسته های شما در تضاد باشند رسیدن به رضایت و آرامش برایتان دشوار خواهد بود. شاید فکر کنید برای حفظ رابطه تان و به دست آوردن عشق طرف مقابلتان باید رویاهایتان را کنار بگذارید. در هر صورت سرکوب کردن خواسته هایتان کار خوبی نیست، زیرا در نهایت این آتشفشان فوران خواهد کرد و همه چیز را خواهد سوزاند. بگذارید طرف مقابلتان از احساسات شما با خبر باشد، صداقت همیشه بهترین سیاست است. متاسفانه در حال حاضر ممکن است انگیزه و دلیل کارهای دیگران را اشتباه برداشت کنید، پس بهتر است به تردیدهای خود اهمیت ندهید. بهترین کار این است که به دیگران همان قدر که انتظار دارید با شما به احترام رفتار شود احترام بگذارید.

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد :

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز رویاهایتان حتی اگر به نظر دست نیافتنی باشند هم ذهن شما را به خود درگیر کرده اند. متاسفانه اگر بجای این که توانایی هایتان را به کار بگیرید بخواهید روی کمبودهایتان تمرکز کنید تنها خودتان را عصبی خواهید کرد. اگر اهداف غیر منطقی خود را برای مدتی کنار گذاشته و اهدافی کاربردی و منطق گرایانه برای خودتان تعیین کنید خواهید توانست کنترل آینده تان را در دست بگیرید. سعی کنید از دنبال کردن اهدافتان لذت ببرید، زیرا لذت بخش ترین قسمت از رسیدن به یک هدف دنبال کردن آن و تلاش برای رسیدن به آن است. امروز کمی پرحرف شده اید و در بیان نظراتتان زیاده روی می کنید، بهتر است مواظب آنچه می گویید باشید و بیهوده حرف نزنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما در حال حاضر می خواهید به روند عادی زندگی خود ادامه بدهید، با این حال دیگران می خواهند شما را قانع به در نظر گرفتن گزینه های دیگری کنند که زندگی شما را اساسا تحت تأثیر قرار داده و همه چیز را پیچیده تر خواهند کرد. با وجود مخالفت ظاهری چیزی ته دلتان شما را قلقلک می دهد و باعث می شود دچار تردید و دودلی شوید. به حرف های آنها گوش کنید ولی کاری که خودتان صلاح می دانید را انجام دهید. امروز انتظارات ایده آل گرایانه ای که از رابطه عاطفی خود دارید ممکن است در طرف مقابل‌تان دافعه ایجاد کند و واکنش آنها نسبت به احساساتی که شما از خود بروز می دهید را محدود کند؛ بهتر است مثل همیشه منطقی باشید.

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد :

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز با اراده تمام به برنامه های خود چسبیده اید و به هیچ چیزی که توجه شما را از رسیدن به اهدافتان منحرف کند علاقه ای ندارید. شاید دیگران این رفتار شما را نشانه بی توجهی و بی احترامی شما به خودشان بدانند، ولی شما وقتی برای این بحث های بیهوده ندارید. تمام حواس خود را روی مأموریتی که دارید متمرکز کنید، بعد از تمام شدن کارهای روزانه تان می توانید به دوستانتان بگویید که حالا می توانید با آنها به تفریح و خوشگذرانی بپردازید. سعی کنید با حس همدردی به حرف های طرف مقابل‌تان گوش کرده و زمینه را برای درک متقابل فراهم کنید. این گونه شما هم می توانید آنچه در سر دارید را با آنها در میان گذاشته و احساس سبکی و راحتی کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور :

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز در زمینه روابط عاطفی خیلی احساساتی هستید و انتظار دارید طرف مقابلتان رفتاری رمانتیک با شما داشته باشد و اگر او در رفتارها و واکنش هایش انتظارات شما را برآورده نکند بسیار آزرده خواهید شد. اگر فانتزی هایتان به حقیقت تبدیل نشده اند هیچ کس دیگری را نمی توانید مورد سرزنش قرار دهید، شما باید خودتان را با شرایط تطبیق داده و انتظارات خود را بر اساس آن قرار دهید. در خلوت خود ذهنتان درگیر تصمیم گیری مهمی است و این موضوع باعث شده است که دیگران نگران شده و فکر کنند که چرا ناگهان اینقدر جدی شده اید. ممکن است خانواده و دوستانتان بخواهند در این زمینه به شما کمک کنند، ولی شما احساس می کنید آنها دارند یک جورهایی در کار شما دخالت می کنند

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر :

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز زندگی هر چقدر که پیش می رود و انجام کارهای خسته کننده روزمره بیقرارتان می کنند، عجیب تر و عجیب تر به نظر می رسد. راه حلی منطقی برای مدیریت وضعیت فعلیتان به نظر شما نمی رسد و این موضوع شما را گیج و سردرگم کرده است. به جای آن که سخت تر کار کرده و تلاشی بیشتر برای انجام کارهای روزمره تان به خرج دهید، بکار گرفتن عقل و منطق برای انجام این همه کار را کنار گذاشته و بپذیرید که باید از احساسات درونی تان برای حل وضعیت فعلی کمک بگیرید تا شما را در نهایت سلامت به راه دست هدایت کند.

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان :

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما همیشه فکر می کنید که مرغ همسایه غاز است و همین باعث احساس بیقراری شما در محل کار و روابط عاطفی‌تان می شود. درگیری ها و مسئولیت هایی که دارید برای این که حواستان را از فرصت های دیگری که نظرتان را به خود جلب می کنند پرت کنند کافی نیستند، کمی به داشته هایتان فکر کنید و بابت آنها سپاسگزار باشید. امروز ناگهان به خودتان آمده و می بینید که پیش از به پایان رسیدن این هفته یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و این موضوع باعث نگرانی شما می شود. با این حال اصلا جای نگرانی نیست، آنقدر ها هم که فکر می کنید وقت تنگ نیست و با برنامه ریزی مناسب می توانید همه کارهایتان را به انجام برسانید.

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♑ فال روز متولدین دی

در حال حاضر کنار گذاشتن جاه طلبی ها و خواسته های دنیویتان کار آسانی به نظر می رسد و چسبیدن به آنها بیش از این که مایه شادی باشد، باعث دلسردی و ناامیدی شما خواهد شد. نیازی نیست که اهداف تازه ای برای خودتان مشخص کنید، کافی است چند روزی به خودتان استراحت بدهید و به کسانی که دوست دارید رسیدگی کنید و با آنها وقت بگذارید تا از لحاظ عاطفی احساس بهتری پیدا کنید. اگر مشکلی برایتان پیش آمده است دست از سرزنش کردن دیگران بردارید و آنها را به خاطر اشتباهات خودتان مورد انتقاد قرار ندهید، این کار تنها وقت و انرژی‌تان را گرفته و مانع پیشرفتتان می شود. دلیل اصلی این مشکل را در وجود خودتان بیابید.

 

فال حافظ متولدین دی :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♒ فال متولدین بهمن

کارهای بسیاری که برای انجام دادن دارید مایه نگرانی شما شده اند و در میان این همه آشفتگی احساس ناتوانی می کنید و دلتان می خواهد هیچ کاری نکنید و بایستید تا کارها خودبخود روبراه شوند. آنقدر ها هم که فکر می کنید وقت تنگ نیست و با برنامه ریزی مناسب می توانید همه کارهایتان را به انجام برسانید. به جای نگرانی آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید، هر چه سریعتر شروع کنید زودتر کارهایتان تمام خواهند شد. در پایان روز با کسی که دوست دارید تا می توانید دیوانه بازی در بیاورید و از ته دل بخندید تا برای فردایی پرکار آماده شوید. اگر مشکلی بین شما وجود دارد الان وقت خوبی برای مرتب کردن اوضاع و بازگرداندن نظم قبلی به رابطه تان است.

 

فال حافظ متولدین بهمن :

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

احساس می کنید که در حال حاضر جز خواستن یک چیز کاری برای به دست آوردن آن از دستتان برنمی آید و نمی توانید آن را داشته باشید. بر خلاف آنچه انتظار دارید کمی صبوری می تواند نارضایتی فعلی شما را تبدیل به رضایت و آرامش کند و شما را به درک تازه ای برساند. زیاد عجله نکنید، کمی صبوری تا نیمه های امروز شما را به نتایج دلخواهتان خواهد رساند. این که بخواهید حرف خود را به دیگران ثابت کنید، به ویژه اگر همکارانتان بخواهند به شما ثابت کنند که افکارتان اشتباه هستند، کار بسیار سختی خواهد بود. هیچ کسی به غیر از خود شما نمی تواند بگوید که چه تصمیمی برایتان درست است، پس با اعتماد به نفس به آنچه خودتان فکر می کنید صحیح است عمل کنید.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه