شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 14 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/14

فال روزانه یکشنبه 14 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/14

 

 

فال روز تولد (99/02/14)

 

 

 

دوست عزیزی که 14 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

امسال باید بیشتر از قبل به وضعیت سلامتی خود دقت کنید و حتما حداقل یک بار در سال هم که شده یک چکاپ کامل انجام دهید. نگران نباشید، هیچ اتفاق بدی در راه نیست، فقط با بالاتر رفتن سنتان باید به وضعیت سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید. از لحاظ اقتصادی در وضعیت فوق‌العاده ای قرار خواهید داشت و به قول قدیمی ها اگر دست به سنگ هم بزنید تبدیل به طلا خواهد شد! سرمایه گذاری در هر زمینه ای برایتان سودبخش خواهد بود و اگر قصد آغاز فعالیت های تجاری جدید را داشته باشید هم موفق خواهید بود. فرصت های جدیدی برایتان فراهم خواهند شد که  تصمیم گیری ‌هایتان در رابطه با آنها اثراتی جدی روی زندگی‌تان خواهد گذاشت. در زمینه ی کاری باید سعی کنید مهارت هایتان را افزایش بدهید تا بتوانید خودتان را به مقامات بالا دستی‌تان ثابت کنید و موقعیت های کاری بهتری به دست بیاورید. اتفاقات مهمی در زندگی عاطفی‌تان در پیش هستند. اگر هنوز مجرد هستید احتمال این که امسال ازدواج کنید بسیار زیاد خواهد بود. اگر متأهل هستید رابطه تان بسیار نزدیک تر خواهد شد و شاید بچه دار هم بشوید! تیر، شهریور، دی و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین فروردین

 

امروز ممکن است با شخصی آشنا شوید که علاقه ی بسیار زیادی نسبت به شما نشان داده و از هر لحاظی که فکرش را بکنید شما را مورد حمایت خود قرار خواهد داد. این که افرادی دور و برتان باشند که شما را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده و باورتان داشته باشند خیلی خوب و ارزشمند است، اما نباید با آنها طوری رفتار کنید که انگار از شما پایین تر هستند و بخواهید توانایی هایتان را برای آنها به نمایش بگذارید چون این کار در واقع بیش از هرکس دیگری به ضرر خودتان خواهد بود. امروز تماشای فیلم هایی که در مورد موضوع های تلخ اجتماعی هستند را به شما توصیه نمی کنیم، اگر این کار را بکنید تا چند روز افسرده خواهید شد!

 

فال حافظ متولدین فروردین

 

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

شما در موقعیت های بحرانی و دشوار حساسیت زیادی از خود نشان داده و ایده های خوبی به سرتان می زنند. در چنین موقعیت هایی شما نمی توانید بیکار نشسته و سختی کشیدن دیگران را تماشا کنید و به کمکشان نشتابید. با این حال گاهی هم به خاطر این که نسبت به خودتان چنین احساس مسئولیتی نمی کنید و به برآورده ساختن نیازهای شخصیتان اهمیت نمی دهید دچار عذاب وجدان می شوید. چرا حداقل امروز را به خودتان اختصاص نمی دهید و از روز تعطیلتان برای لوس کردن خودتان و توجه و رسیدگی به نیازهایتان استفاده نمی کنید. به هیچکس به غیر از خودتان توجه نکنید، بقیه می توانند حداقل این یک روز را منتظر بمانند!

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

 

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین خرداد

 

روزهایی مانند امروز می توانند بهترین فرصت ممکن را برای شما فراهم کنند تا به زمینه هایی از زندگی‌تان که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند بپردازید. دلتان کمی هوای تازه می خواهد؟ مدت‌هاست به فکر یک شام رمانتیک دو نفره در کنار عشقتان بوده اید؟ هوس یک پیک نیک در اطراف شهر را کرده اید؟ پس معطل چه هستید؟ فرصتی بهتر از امروز برای این کارها پیدا نخواهید کرد. به جای این که تمام مدت رویای خوشبختی و شادی را در سر بپرورانید خودتان این احساس را به خود هدیه کنید. آن روزی که برای برآورده کردن رویاها و آرزوهایتان در انتظارش نشسته اید تا خودتان دست نجنبانید هرگز از راه نخواهد رسید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

 

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین تیر

 

امروز دوست دارید به وضعیت زندگی خود فکر کرده و ببینید که آیا از زندگی شخصیتان تا چه حد رضایت دارید و چه احساسی نسبت به زندگی‌تان دارید. شما نسبت به همیشه نیازهای خیلی بیشتری در خود احساس می کنید و فکر می کنید که این نیازهایتان بسیار حیاتی هستند و هر چه زودتر باید برآورده شوند. از فرصتی که دست داده است استفاده کرده و در مورد نیازهای خود، به ویژه نیازهای عاطفیتان، با شخصی که دوست دارید صحبت کنید. این کار باعث خواهد شد وضعیت رابطه تان وضوح بیشتری پیدا کند. یادتان باشد که حتما در مورد احساسات منفی خود نیز صحبت کنید تا پیش از آن که به رابطه تان لطمه ای بزنند از آنها رها شوید.

 

فال حافظ متولدین تیر

 

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

 

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز فرصت بسیار خوبی است برای این که به حس درونی‌تان و فقط به حس درونی‌تان اجازه بدهید شما را راهنمایی کند. اگر کار خاصی ندارید و وقت آزاد در اختیارتان است ذهنتان را رها کرده و قطار افکارتان را دنبال کنید و ببینید شما را به کجا خواهد کشاند. شاید با انجام این کار به واقعیتی در مورد خودتان پی ببرید که تا به حال از آن بی‌خبر بوده اید، چیزی که مدتها در انتظار بوده تا دیده شود. به یاد داشته باشید که اهداف و خواسته هایتان تا زمانی که خودتان برای تبدیل آنها به واقعیت تلاشی نکرده اید چیزی جز خیال و رویا نخواهند بود. امروز رفتن به رستوران را به شما توصیه نمی کنیم، چون یا از غذا خوشتان نخواهد آمد و یا مسموم خواهید شد!

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز از آن روزهایی است که دلتان می خواهد فقط در عالم خیال و رویا غرق شده و برای یک تعطیلات بی نظیر در دنیای خیالاتتان برنامه ریزی کنید. شما معمولا آدم خیلی با مسئولیتی هستید و کارهایی که به عهده دارید را به خوبی انجام داده و وقت خود را هدر نمی دهید، پس هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید روز تعطیلتان را به این صورت بگذرانید. این کار به شما فرصت سفر به دنیای درونتان را خواهد داد و اطلاعات جالبی را در مورد خودتان در اختیار شما خواهد گذاشت. شاید حتی در نهایت به این نتیجه برسید که بالاخره وقت آن رسیده است که ایده ای که مدتی است در سر دارید را عملی کنید!

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

 

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه متولدین مهر

 

شما دوستی بی نظیر هستید و از کمک کردن به دوستان و عزیزانتان لذت می برید و به خودتان افتخار می کنید. آیا این ویژگی های شخصیتی تا به حال شما را به این فکر انداخته اند که در موسسات خیریه فعالیت کنید و یا چند ساعتی در هفته را به فعالیت های اجتماعی که در راستای کمک به دیگران هستند شرکت کنید؟ شاید امروز چنین ایده ای به ذهنتان برسد و همین امروز هم به فکر عملی کردن این ایده بیفتید. حتما همین کار را بکنید و ایده های فوق العاده ای که دارید را برای کمک به همنوعانتان مورد استفاده قرار دهید. قبل از خواب برای فردایتان برنامه ریزی کنید تا اولین روز هفته را با بلاتکلیفی آغاز نکنید.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین آبان

 

امروز اطرافیانتان از شما انتظارات زیادی دارند و شما هم از این که هر کاری که از دستتان برمی آید برای آنها انجام دهید لذت می برید، اما بهتر است مواظب باشید از حد معقول فراتر نروید و روز تعطیل خود را برای انجام کارهای دیگران هدر نکنید. امروز همه به این موضوع که شما چقدر جذاب، خوش صحبت و تأثیرگذار هستید پی خواهند برد. اکنون زمان فوق العاده ای برای دعوت کردن دوستان و اعضای خانواده به منزلتان و یا بیرون رفتن با آنها می تواند باشد. روابط عاطفی‌تان نیز به طور خارق العاده ای خوب پیش خواهند رفت. در مکالماتی که با عشقتان دارید به نکات جدید و جالبی در مورد او پی خواهید برد و شاید حتی یک بار دیگر عاشق او شوید!

 

فال حافظ متولدین آبان

 

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

 

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین آذر

 

امروز شما روز نسبتا عجیبی را در پیش خواهید داشت. بی هیچ دلیلی به شدت عصبانی می شوید و اتفاقاتی که در اطرافتان می افتند را نمی توانید هضم کنید. از طرفی هم احساس می کنید در دنیایی زندگی می کنید که انسان هایش همچون دایناسورهایی وحشی و خونخوار هستند. در هر جمعی که حضور پیدا کنید با دیگر حاضرین اختلاف نظر خواهید داشت، اما بهتر است به جای این که از کوره در بروید حرف زدن در مورد مسائل جدی را کنار گذاشته و در مورد چیزهای پیش پا افتاده ای مثل آب و هوا و شلوغی خیابان ها صحبت کنید. در پایان روز خودتان را با کارهایی که دوست دارید آرام کنید و ذهنتان را از اتفاقات ناخوشایند امروز پاک کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر

 

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

 

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین دی

 

امروز برخی مسائل مالی باعث نگرانی و ناراحتی شما شده اند. شاید ناگهان به این موضوع پی برده باشید که بیش از حد توانتان خرج کرده اید و یا خبر برسد که ماه های سختی را در پیش دارید و هزینه های زیادی در انتظارتان هستند. شاید هم موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری برایتان فراهم شده، اما شما پیش از این پولتان را روی چیزی خیلی کم ارزش تر سرمایه گذاری کرده اید و این مسئله باعث ناراحتی‌تان شده است. در هر صورت این اتفاقات هر چند ناخوشایند هستند، اما درس های مهمی را برای شما به همراه خواهند داشت. به جای غصه خوردن سعی کنید راهی برای جبران اشتباهات گذشته‌تان پیدا کنید.

 

فال حافظ متولدین دی

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین بهمن

 

برای یک روز هم که شده این عادتتان را که می خواهید برای هر چیزی یک توضیحی پیدا کنید کنار بگذارید. یک چیزی دارد در وجود شما و در نوع واکنش هایی که نسبت به اتفاقات و موقعیت های مختلف از خود نشان می دهید تغییر می کند. دلیل این تغییرات هم این است که سعی دارید خودتان را با دنیای اطرافتان تطبیق دهید. در هر صورت سعی کنید اصالت وجود خود را از دست ندهید و فقط به خاطر دنباله روی از آنچه اجتماع به شما تحمیل می کند خود واقعیتان را فراموش نکنید. امروز فرصت های جدیدی را در رابطه عاشقانه تان به وجود خواهد آورد و امکان تبدیل آن به یک رابطه جدی و طولانی مدت و یا حتی ازدواج را فراهم خواهد کرد.

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

 

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز یا باید گوشه خانه لم داده و با نا امیدی به رویاهایی که دارید فکر کنید و یا باید از جایتان بلند شده و در جهت عملی کردن این رویاها گام بردارید. تمام تلاشتان را به کار گرفته و یک بار برای همیشه این باور را در خودتان ایجاد کنید که مجبور نیستید برای اثبات توانایی هایتان به دیگران کودک شاد و سرزنده درونتان را سرکوب کرده و نادیده بگیرید. امروز روابط عاطفی‌تان خودشان به اندازه کافی پیچیده هستند، اما دخالت یک نفر دیگر ممکن است اوضاع را برایتان از این که هست هم بدتر کند، سعی کنید تا جایی که امکان دارد به کسی اجازه ندهید در مسائل خصوصیتان دخالت کند و خودتان با هم کنار بیایید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه