شمانیوز

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با توجه به آنکه بارش‌های بهاره در مدت زمان کوتاهی اتفاق می‌افتد، از این رو باید تمهیدات لازم اندیشیده شود تا آبگرفتگی معابر رخ ندهد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیاییان مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی در کشور خبر داد و گفت: با توجه به آنکه بارش‌های بهاره در مدت زمان کوتاهی اتفاق می‌افتد، از این رو باید تمهیدات لازم اندیشیده شود تا آبگرفتگی معابر رخ ندهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از استمرار بارش باران در برخی استان‌ها خبر داد و گفت: روز یکشنبه در استان‌های قزوین، البرز، مناطق مرکزی و ارتفاعات کرمان بارش خواهیم داشت و روز دوشنبه سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می‌شود.

ضیاییان با اشاره به اینکه روز سه شنبه سامانه جدید بارشی وارد کشور می‌شود، بیان کرد: سه شنبه با ورود سامانه بارشی در شمال غرب و چهارشنبه در کل نیمه غربی کشور بارش پیش بینی می‌شود.

به گفته وی، روز‌های پایانی هفته تنها در نوار شمالی کشور بارش خواهیم داشت.

آسمان پایتخت بارانی است

ضیاییان درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران گفت: طی امشب و فردا برای تهران رگبار و رعد و برق و بارش پیش بینی می‌شود، ضمن آنکه پدیده غالب شهر تهران وزش باد خواهد بود.

این مقام مسئول در پایان از افزایش دمای تهران و اغلب نقاط کشور از روز یکشنبه خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه