شمانیوز

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در دو آزادراه قزوین به کرج و کرج به تهران خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در دو آزادراه قزوین به کرج و کرج به تهران خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی دراین‌باره گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور در حال حاضر در اکثر محورهای هفت استان آذربایجان غربی، لرستان، همدان، خوزستان، زنجان، کرمانشاه و کردستان بارش باران گزارش شده است. همچنین در محور بروجن-لردگان در استان چهارمحال و بختیاری نیز وضعیت مشابه وجود دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچین در اکثر محورهای استان ایلام نیز وزش باد همراه با گرد و خاک وجود دارد که لازم است رانندگان حین تردد در محورهای این استان موارد ایمنی را رعایت کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ در آزادراه قزوین به کرج از محدوده پل استاندارد تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران در محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیز ترافیک پرحجم است؛ اما در دیگر محورهای مواصلاتی کشور مشکل و گره ترافیکی خاصی وجود ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied