شمانیوز

سرپرست اداره کل مدیریت بحران لرستان با اشاره به اینکه در جریان زلزله امروز ۲۵ نفر حین فرار مصدوم شدند، گفت: خسارات به اماکن و منازل مردم نیز در حد ترک خوردگی دیوارها بوده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از مهر: سرپرست اداره کل مدیریت بحران لرستان با اشاره به اینکه در جریان زلزله امروز ۲۵ نفر حین فرار مصدوم شدند، گفت: خسارات به اماکن و منازل مردم نیز در حد ترک خوردگی دیوارها بوده است.

مهدی پازوکی با اشاره به خسارت‌های زمین لرزه ۵.۱ ریشتری در لرستان، اظهار داشت: در جریان این زلزله، تخریب منازل مسکونی را نداشته‌ایم، خسارت‌های مادی در حد ترک خوردگی دیوارها بوده که در حال برآورد است.

وی با بیان اینکه هنوز برآورد ریالی خسارت‌ها جمع آوری نشده است، گفت: به دستگاه‌های اجرایی یک ماه فرصت داده شده که میزان خسارت‌ها را اعلام کنند.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری لرستان با بیان اینکه کل زخمی‌هایی که در جریان وقوع این زمین لرزه به بیمارستان‌ها مراجعه کرده‌اند ۲۵ نفر بوده است، گفت: این افراد نیز بر اثر زلزله مصدوم نشده‌اند بلکه حین فرار از محل زندگی دچار آسیب شده‌اند که سرپایی نیز درمان شده‌اند.

پازوکی با تاکید بر اینکه کل دستگاه‌های خدمات رسان و فرمانداری‌ها در حالت آماده باش هستند، گفت: تا شرایط عادی می‌شود دستگاه‌ها باید آمادگی لازم را داشته باشند.

وی، تاکید کرد: مردم هوشیاری خود را حفظ کنند، ما پس لرزه نداشته‌ایم و نمی‌دانیم وضعیت چگونه خواهد بود، احتمال پس لرزه وجود دارد و در این راستا مردم هم خونسردی خود را حفظ کنند و هم هوشیار باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه