شمانیوز

زمین‌لرزه‌ای به‌بزرگی ۵.۱ ریشتر در عمق ۷ کیلومتری زمین تهران ‌را لرزاند. آخرین اخبار در رابطه با این حادثه را بخوانید.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایسنا: زمین‌لرزه‌ای به‌بزرگی ۵.۱ ریشتر در عمق ۷ کیلومتری زمین تهران ‌را لرزاند. آخرین اخبار در رابطه با این حادثه را بخوانید.

احتمال تداوم آماده‌باش مدیریت بحران تا ۳ روز دیگر

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران گفت که احتمال دارد آماده باش مدیریت بحران برای زلزله تا سه روز آینده ادامه داشته باشد.

زلزله مستقیما باعث فوت و جراحت هیچ فردی نشد

رئیس اورژانس کشور گفت: زلزله تهران به طور مستقیم باعث فوت و جراحت کسی نشده است. تمام ۲۱ مصدوم این زلزله، به دلیل استرس و حین فرار دچار آسیب شدند.

زلزله تهران؛ ۲ کشته و ۲۳ مصدوم/ تمام مجروحان ترخیص شدند

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اعلام اینکه تمام مصدومان زلزله ترخیص شده‌اند، گفت: بر اساس آخرین اعلام بر اثر زلزله دماوند ۲ نفر کشته و ۲۳ تن مصدوم شدند.

منصور درجاتی اظهارداشت: بر اثر وقوع زلزله در استان تهران تاکنون دو کشته (یک مرد ۶٠ ساله حین فرار بر اثر تروما از ناحیه سر و یک زن ۲۱ ساله بر اثر ایست قلبی) و ۲۳ مصدوم گزارش شده است که ۱۲ تن مصدومیت‌ جدی نداشتند و ۱۱ نفر مصدوم ناشی از ترس یا فرار در محل و یا پس از اعزام به مراکز درمانی ترخیص شده‌اند و هم‌اکنون هیچ کدام از مصدومان بستری نیستند.

وی افزود: مرکزیت زلزله در نقطه امام‌زاده هاشم و منطقه مشاء دماوند است و در آبسرد، کیلان، گیلاوند و رودهن بیشتر از سایر نقاط استان تهران احساس شده است. مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر ریزش سدخاکی «وادان» تشریح کرد: در این روستا سدی وجود ندارد و سد خاکی کشاورزی «رستم آباد» نیز آسیب ندیده است.

درجاتی تأکید کرد: از زمان وقوع کرونا تمامی نیروهای استان در آماده باش هستند و با وقوع زلزله نیز ستاد بحران دماوند تشکیل شد و تاکنون ارزیابی نیروهای امدادی نشان‌ می‌دهد زمین لرزه خسارت محسوسی در پی نداشته است.

زلزله دماوند هیچ آسیب جسمی در البرز نداشت

رییس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که زمین لرزه بامداد جمعه شهرستان دماوند هیچ گونه آسیب جسمی در استان البرز نداشت اما تعدادی دچار ترس شدند. دکترمهرداد بابایی بامداد گفت: تعدادی از مردم دچار ترس شدند و با اورژانس تماس تلفنی برقرارکردند که مشاوره و اقدام لازم برای آرامبخشی آنان ارائه شد.

دماوند در آماده‌باش کامل است

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: با توجه به وقوع زلزله ۵.۱ ریشتری و چندین پس لرزه به مرکزیت شهرستان دماوند در روستای زیارت منطقه وادان، هم کنون دماوند در آماده باش کامل است.

 

تصاویری از حضور شب گذشته شهروندان تهرانی‌ در خیابان‌ها پس از زلزله‌ی ۵.۱ ریشتری

آخرین اخبار از وقوع زلزله در تهران

آخرین اخبار از وقوع زلزله در تهران

آخرین اخبار از وقوع زلزله در تهران

آخرین اخبار از وقوع زلزله در تهران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه