شمانیوز

وکیل محمد علی نجفی گفت: جلسه دادگاه محمدعلی نجفی درخصوص شکایت الیاس قالیباف از وی صبح فردا برگزار می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا گودرزی وکیل محمد علی نجفی درباره جلسه دادگاه صبح فردا موکل خود اظهار کرد: صبح فردا جلسه رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی درخصوص شکایت الیاس قالیباف در شعبه ۱۰۵۹ مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت برگزار می‌شود.

وکیل نجفی درباره موضوع این شکایت گفت: این پرونده درباره موضوعی است که در زمان شهردار بودن آقای نجفی به وقوع پیوسته، در آن زمان حراست منطقه ۲ گزارشی درباره تخلفات شرکت شمس الشموس که متعلق به آقای الیاس قالیباف بوده را به شهردار منطقه می‌دهد و وی هم موضوع را به آقای نجفی به عنوان شهردار تهران ارجاع می‌دهد.

وی افزود: آقای نجفی بنابر وظیفه‌ای که داشتند نامه را به دادستان تهران می‌فرستند و در نامه درباره جرایم احتمالی صحبت می‌کنند و هیچ نامی از آقای قالیباف هم به میان آورده نمی‌شود، بر همین اساس اعلام عنوان اتهامی افترا برای موکل من صحیح نیست.

گودرزی تصریح کرد: مسئولان اجرایی کشور موظف هستند تا جرایم را به دادستان تهران ارجاع دهند، به همین دلیل کاری که آقای نجفی انجام داده به هیچ وجه جرم نبوده و باید دید که در جلسه دادگاه فردا چه موضوعاتی مطرح می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه