شمانیوز

وزیر بهداشت از «نسیم شوستری» پرستاری که مراسم ازدواج خود را به دلیل خدمت رسانی به بیماران کرونا در بیمارستان فیروز آبادی به تعویق انداخت، تقدیر کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرآنلاین : مریم حضرتی، معاون پرستاری وزیر بهداشت به نمایندگی از سعید نمکی وزیر بهداشت از«نسیم شوستری» پرستار بخش کرونای بیمارستان فیروزآبادی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا، شبانه روزی در حال خدمت رسانی به بیماران بوده و قرار بود در اسفند ۱۳۹۸  ازدواج کند، اما به خاطر گسترش بیماری کرونا و حضور دائمش در بیمارستان، مراسم ازدواجش را به تعویق انداخت، تقدیر کرده و هدیه وزیر بهداشت را تقدیم وی کرد.

 

1200

 در متن پیام وزیر بهداشت آمده است: با خبر شدیم که پس از مدتها صبوری و پروانه سان، تن بر آتش بلازدن و مراقبت از بیماران کرونایی، توانستید مراسم عقد و پیمان آسمانی‌تان را برگزار کنید. ضمن تبریک و آرزوی زندگی سرشار از مهر و عشق و تندرستی برای سرکار عالی و همسر گرانقدرتان از فداکاری‌های فراموش ناشدنی این ایام‌تان سپاسگزارم.
 
ملت ایران هرگز فراموش نخواهد کرد که زنان و مردان ایثارگری در روزهای سخت و پر بلا چگونه دل بر آتش زدند و جسم و جان و تمناهایشان را به قربانگاه عشق خدمت به نیازمندان بردند. 

برای همه شهدای مدافع سلامت در این شب های با عظمت قدر آرزوی هم نشینی با امیرمومنان علی (ع) و برای بیماران شفای عاجل و برای خدمتگزاران مدافع سلامت کامیابی و ایام خوش آرزومندم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه