شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29

فال روزانه دوشنبه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29

 

فال روز تولد (99/02/29)

 

دوست عزیزی که 29 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال زندگی‌تان با شکوه و تجمل بسیاری همراه خواهد بود و اکنون زمان خوبی است برای این که از خودتان بپرسید آیا آمادگی لازم برای این وفور نعمتی که در زندگی‌تان دارد به وجود می آید را دارید؟ اگر بتوانید این وضعیت جدید خودتان را بپذیرید نگرشتان نسبت به دنیای اطرافتان تغییر خواهد کرد و این تغییرات به شما قدرتی ویژه برای رسیدن به اهداف حرفه ای و خواسته های شخصیتان خواهند بخشید که آثار آن را به احتمال زیاد تا اواخر تابستان امسال خواهید دید. تا آن زمان خواهید فهمید که واقعا لیاقت آنچه به دست آورده‌اید را دارید و تا آبان ماه دید دقیق تری نسبت به آینده خود پیدا خواهید کرد. در این میان مسائل عاطفی شما شاید برای مدتی نادیده گرفته شوند، ولی تا قبل از زمستان باید سعی کنید سر و سامانی به وضعیتتان بدهید و پیش از آن که دیر شود زمان بیشتری برای کسی که دوست دارید صرف کنید.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز هیچ لزومی ندارد که برای وظایفی که دارید بیش از حد نیاز انرژی صرف کنید در غیر این صورت در میانه راه خسته و درمانده خواهید شد. در واقع در حال حاضر این کار سخت نیست که شما را به نتیجه خواهد رساند، بلکه باید با ذکاوت و ظرافت عمل کنید، امروز خلاقیت شما بیش از سخت‌کوشی‌ تان اهمیت دارد. برای مدتی جاه طلبی‌ها و زیاده‌ خواهی‌ خود را کنار بگذارید و اجازه دهید احساستان شما را هدایت کند و به جای این که در مقابل احساسات خود مقاومت کنید همراه با جریان آنها پیش بروید. امروز روز خوبی برای نوشتن نامه‌ها و پیام های عاشقانه است، زیرا خلاقیت شما در اوج قرار دارد و با جمله های زیبایتان دل طرف مقابل را به راحتی به دست خواهید آورد.

 

 

 

فال حافظ متولدین فروردین:

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز هر اتفاقی که می افتد انگار می خواهد این نکته را به شما یادآوری کند که چه مسیر طولانی و پر فراز و نشیبی را باید طی کنید تا به اهداف و خواسته‌هایتان برسید و این موضوع باعث ناراحتی و به ‌هم ریختن اعصاب شما شده است. در این میان بی مسئولیتی و بی تفاوتی همکارانتان نیز اوضاع را برای شما بدتر کرده است. شما خیلی راحت می توانید خودتان را از آنها دور نگه داشته و بی آن که درگیر مسائل آنها شوید سرتان به کار خودتان باشد. به آینده خوش بین باشید و یادتان باشد که برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد و شما مجبور نیستید سخت‌ترین راه را در پیش بگیرید، نگاهی دوباره به نقشه‌تان انداخته و در صورت لزوم تغییر مسیر بدهید.

 

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین خرداد

امروز خواسته های ضد و نقیضی دارید و نمی توانید آنها را به طور مناسبی بیان کنید و درک کردن این حالتان شاید برای دیگران دشوار باشد. شما معمولا خیلی راحت می توانید احساسات ناسازگار خود را مدیریت کنید، ولی اگر تلاش کنید احساسات خود را از دیگران مخفی کنید ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان سخت و گیج کننده خواهد شد. لزومی ندارد پنهان کاری کنید و با صداقت و بیان احساس واقعیتان این کشمکش درونی‌تان خیلی زود برطرف خواهد شد.احتیاط بیش از حد باعث شده که جسارت خود را برای تجربه چیزهای جدید که تاثیر زیادی بر پیشرفتتان دارد، از دست بدهید. دست شما پر است اما ذهنتان توانایی مدیریت کردن آنها را ندارد. بهتر است کمی دست نگه دارید و پس از آماده شدن ذهنتان قدم بردارید

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد:

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

امروز و در شرایط کیهانی موجود در خانه ماندن ایده ای فوق‌العاده به نظر می رسد ولی هنوز آخر هفته فرا‌نرسیده است. اگر نمی توانید امروز را مرخصی بگیرید سعی کنید محل کارتان را برای خود تبدیل به جای راحت تری کنید. مثلا می توانید لباس های راحت تری بپوشید، یا ناهارتان را از خانه با خودتان ببرید یا وسایلی را در اطرافتان قرار دهید که به شما حس آرامش و در خانه بود می دهند. این کار حتی اگر به خوبی در خانه ماندن نباشد هم به شما احساس امنیت عاطفی و اعتماد به نفس کافی برای ریسک کردن در راه رسیدن به اهدافتان را خواهد بخشید. پس از پایان ساعت کارتان خیلی زود به خانه و کنار عشقتان بروید و شب خوبی را با هم در منزل بگذرانید.

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر:

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مرداد

امروز یک عالمه داستان برای تعریف کردن دارید و برای گوش کردن به قصه‌هایی که دیگران می خواهند بگویند هم مشتاق هستید. در واقع شرایط کیهانی موجود چانه‌تان را حسابی گرم کرده و دلتان می خواهد با یکی از دوستان پرحرف خودتان یک گوشه دنج نشسته و هرچقدر دوست دارید با هم صحبت کنید. حتی اگر در طول روز این فرصت برایتان فراهم نشد می توانید دوستتان را به خانه‌تان دعوت کرده و یا به دیدن او بروید و تا دیروقت با هم حرف بزنید. در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت باید به صورت گروهی فعالیت کنید و تنهایی پیش رفتن به نفع خودتان و اطرافیانتان نخواهد بود. اگر ببرید همه با هم برنده شده‌اید و اگر ببازید هم در باخت‌تان با هم شریک هستید.

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد:

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 فال روزانه متولدین شهریور

کمی برای خودتان پول خرج کرده و به ظاهرتان رسیدگی کنید، زیرا نشان دادن بهترین حالت ظاهری‌تان شما را قادر خواهد کرد پیشرفت های بزرگی در زندگی‌تان کنید. خریدن چیزی که باعث می شود شما جذاب به نظر برسید شاید به نظرتان کاری سطحی و پرداختن به مادیات بی ارزش دنیوی بیاید، ولی در واقع این کار گذشته از این که روی نظری که دیگران نسبت به شما دارند تأثیر می گذارد باعث می شود اعتماد به نفستان بالا برود و بتوانید عملکردی بسیار بهتر از خودتان نشان دهید. البته که توانایی‌ها و استعدادهایتان از ظاهر شما اهمیت بیشتری دارند، ولی اهمیت ظاهرتان را نیز به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این کار حتی رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 

فال حافظ متولدین شهریور:

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

divider1

 

فال روزانه متولدین مهر

توانایی ذاتی شما در آرام کردن دیگران وقتی برای گوش کردن به حرف‌ها و درک نگرانی‌هایشان وقت بگذارید به حداکثر میزان ممکن خواهد رسید و بهترین نتیجه‌ها را خواهید گرفت. خوشبختانه امروز روزی خیلی خوب برای روابط عاشقانه شما خواهد بود و حساسیت شما نسبت به کسانی که دوست دارید را بیشتر کرده و اهمیت زیادی برای آنها قائل خواهید شد. البته باید مواظب باشید که در این زمینه زیاده روی نکنید و آنقدر در طرف مقابل‌تان غرق نشوید که خودتان و نیازهایتان را به طور کامل فراموش کنید. احساسی که به او دارید را با احترامی که برای خودتان قائل هستید به تعادل برسانید تا بعدا به مرحله ای نرسید که کارهای از روی عشق شما در نظر طرف مقابل‌تان تبدیل به وظیفه‌تان شود.

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر:

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز اگر احساس کنید کسی دارد اطلاعاتی را از شما مخفی نگه می دارد نسبت به او حساسیتی غیر ضروری پیدا خواهید کرد و اعتمادتان از او سلب خواهد شد. بعضی‌ها نسبت به شما اطمینان و ایمان کامل داشته و حاضرند بزرگ‌ترین رازهایشان را هم با شما در میان بگذارند، ولی بعضی‌ها هم ممکن است دوست نداشته باشد همه چیز را به شما بگویند و کاری هم در این مورد از دستتان بر نمی آید و دلیلی هم ندارد که بخاطر این مسئله بخواهید نسبت به آنها بی اعتماد شوید. شما یک گزینه دیگر هم دارید، آن هم این است که تنها به کسانی وفادار باشید که هر چیزی که ارتباطی به شما پیدا می کند را با شما در میان می گذارند و برای شما و احساستان ارزش قائلند.

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان:

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

divider1

 

 

فال روزانه متولدین آذر

شما معمولا از این که با دوستانتان وقت گذرانده و به درد دل آنها گوش کنید و رویاهایشان را شنیده و مورد تشویق قرار دهید خیلی هم راضی و خوشحال هستید، ولی امروز تعداد کسانی که به توجه شما نیاز دارند آنقدر زیاد شده است که نمی گذارند به کارها و وظایف اصلی خودتان برسید. شاید خیلی از این حرف‌هایی که می شنوید پایه و اساسی نداشته باشند، ولی این وظیفه شما نیست که رویاهای دیگران را در هم بشکنید. اگر برای آنها وقتی ندارید خیلی صادقانه ولی مودبانه این موضوع را به آنها بگویید، اگر هم به حرفشان گوش می کنید سعی کنید با ملایمت توجه آنها را به واقعیت‌هایی جلب کنید که به نفعشان هستند.

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر:

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین دی

امروز همکاری کردن با دیگران در یک پروژه، اگر آنها نتوانند طبق استانداردهای بالای شما پیش بروند و به اندازه کافی تلاش نکنند، برای شما کار آسانی نخواهد بود. آنچه اوضاع را پیچیده تر می کند این است که به نظر می رسد آنها در حال حاضر خیلی حساس شده‌اند و مدام به تایید شما نیاز دارند در حالی که شما حال و حوصله چندانی برای این کارها ندارید. سعی کنید در نهایت ادب و احترام با اطرافیانتان برخورد کنید تا بتوانید بدون ایجاد مشکلی خاص از این روز جان سالم به در ببرید. اگر با مهربانی و صبوری با دیگران رفتار کنید احترام و تایید آنها را به دست خواهید آورد. در پایان روز با کمی پیاده روی یا مدیتیشن خودتان را آرام کرده و سعی کنید زود به خواب بروید تا برای یک روز پر کار دیگر آماده شوید.

 

 

 

فال حافظ متولدین دی:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین بهمن

این روزها در حال و هوای خیال‌پردازانه ای به سر می برید و بیشتر درگیر افکار و ایده‌هایتان در مورد آینده هستید تا به واقعیت های زمان حاضر اهمیتی بدهید. شرایط کیهانی موجود شما را تشویق می کند تا ایده‌هایتان را با افراد متفکر دیگری که در اطرافتان هستند در میان گذاشته و افکارتان را در مورد این که چطور می توان دنیای بهتری ساخت با آنها به اشتراک بگذارید. متاسفانه رویاهایی که در سر دارید با نیازهایتان در زندگی واقعی هماهنگی چندانی ندارند، با این حال شما را قادر خواهند ساخت به قدرت تخیلتان و این که تا چه حد می تواند تأثیر گذار باشد پی ببرید.این قدر سعی نکنید ادای آدم های بی تفاوت را در بیاورید و نسبت به کسی که دوستتان دارد با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین بهمن:

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز نگرانی بیش از حد شما در مورد این که دیگران چه واکنشی به شما نشان خواهند داد ممکن است مانع به زبان آوردن چیزی شود که در سرتان می گذرد. ولی شما نباید از این که تکانی به اطرافیان خود داده یا احساسات واقعیتان را بیان کرده و در مورد رفتار محتاطانه شان به آنها اخطار دهید بترسید. این رفتار شما می تواند آغازگر بحثی عمیق و جدی درباره مسائل و مشکلاتی باشد که بین شما وجود دارند و نقطه آغازی برای حل آنها باشد. اولین قدم در واقع سخت‌ترین قدمی است که باید بردارید، ولی اگر از اعماق قلبتان سخن بگویید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد و کمک بسیاری به پیش بردن و بهبود روابط خود خواهید کرد.

 

 

 

فال حافظ متولدین اسفند:

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه