شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 31 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/31

فال روزانه چهارشنبه 31 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/31

 

 

فال روز تولد (99/02/31)

 

 

دوست عزیزی که 31 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با اعتماد به نفس، احساساتی، خلاق، مؤدب، خونگرم و دارای قدرت تخیل بسیار بالا هستید، فقط باید به دمدمی مزاجی و تنبلی خود غلبه کنید. امسال از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما سرما خوردگی دست از سرتان بر نخواهد داشت. تا جایی که می توانید از خودتان مواظبت کنید چون سرماخوردگی گاهی می تواند خطرناک‌ترین بیماری ممکن باشد. امسال شانس زیادی برای پس انداز کردن پول‌هایتان نخواهید داشت، چون مرتب مخارج کوچک و بزرگی از گوشه و کنار پیدا خواهند شد که اجازه‌ی پس انداز کردن را به شما نخواهند داد. هزینه های پیش بینی نشده ممکن است بنیه‌ی مالی‌تان را تا حدودی ضعیف کنند. شروع فعالیت های تجاری جدید برایتان سودبخش خواهد بود، اما بهتر است تا جای ممکن از شروع شراکت های جدید خودداری کنید. از آنجایی که خودتان و توانایی‌هایتان را در محل کارتان ثابت کرده‌اید، امسال مسئولیت های بیشتری به عهده‌تان گذاشته خواهند شد و در نتیجه درآمد بیشتری به دست خواهید آورد. اگر متاهل هستید زندگی زناشویی‌تان با عشق و محبت زیادی همراه خواهد بود. اگر هم مجد هستید سر و کله‌ی خواستگارها پیدا خواهد شد. مه، آبان، دی و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز انرژی بسیار زیادی دارید، ولی هرچقدر انفجار انرژی در وجودتان شدیدتر باشد طول عمر آن کمتر خواهد بود و زودتر خسته خواهید شد. شما حتی هنگام حرف زدن هم نمی توانید انرژی‌تان را کنترل کنید و کلامتان با هیجان بسیار زیادی همراه است و اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است در طرف مقابل‌تان ایجاد سوء تفاهم کنید. با وجود این که ممکن است ناگهان موقعیت به ظاهر فوق‌العاده ای برایتان فراهم شود، در حال حاضر به دلیل وضعیت موجود ستاره‌ها امکان پیشرفت زیادی برای شما فراهم نیست. شاید زندگی‌تان پر از فرصت های خوب باشد، ولی دنبال کردن اهداف متعدد شانس موفقیت شما را پایین خواهد آورد و باید تنها روی برخی از این موقعیت‌ها تمرکز کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز دارید به آینده‌تان فکر می کنید و سرعت خیلی پایین پیشرفت کارها تصویر چندان مطلوبی را از آینده در ذهنتان ایجاد نمی کند و همین مسئله باعث ناراحتی شما شده است. شما دارید هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام می دهید، پس بیهوده ذهن خودتان را با این چیزها درگیر نکنید. زمانی را صرف سر و سامان بخشیدن به مسائل اقتصادی‌تان بکنید و اگر پولی برایتان باقی ماند آن را صرف تبدیل کردن محیط اطرافتان به جایی بهتر و دلنشین تر برای زندگی کردن بکنید. برای رسیدن به رشدی که انتظارش را دارید باید از قالب قدیمی خود بیرون آمده و عادت های اشتباه قدیمی خود را کنار بگذارید تا به فرد بهتری تبدیل شوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

در ماهی که پیش رو دارید درخشش شما از هر زمان دیگری بیشتر خواهد بود، پس از آن نهایت استفاده را ببرید. شما سرشار از اعتماد به نفس هستید و اطمینانتان به آینده خود از همیشه بیشتر است. احساس کنجکاوی‌تان در حال حاضر برای شما یک ویژگی مثبت و برگ برنده است، پس اگر می خواهید از دیگران چیزی پرسیده یا نظر آنها را در مورد چیزی جویا شوید درنگ نکنید. البته فقط پرسیدن شرط نیست؛ شما باید با دقت و ذهنی باز به حرف های طرف مقابل‌تان گوش کنید و از آنها بهره بگیرید. دوستان واقعیتان تنها کسانی هستند که هم در روزگار سختی و هم دوران خوشی در کنار شما خواهند بود، پس قدر آنها را بیشتر بدانید و به آنها نشان دهید چقدر برایتان ارزشمند هستند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

شما باید در ماهی که پیش رو دارید به جای آغاز پروژه های جدید کارهایی را که از زمستان سال گذشته شروع کرده بودید به پایان برسانید. شما دارید به تولد بعدی‌تان نزدیک می شوید و باید پیش از فرارسیدن تابستان هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید تا خودتان را برای برداشتن قدم های بعدی‌تان آماده کنید. البته نباید جو زده شده و فکر کنید با انرژی زیادی که امروز در وجود خود احساس می کنید می توانید با جهشی دیوانه‌وار کارهایی که در دست انجام دارید را به پایان برسانید. این نکته را هم به یاد داشت باشید که آنچه مایه اصلی شکست یا پیروزی شما خواهد بود سرنوشت نیست و همه چیز به اراده و پشتکار شما بستگی دارد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

برنامه خیلی فشرده و شلوغ فعالیت های اجتماعی این روزهای شما مدرکی قوی برای اثبات محبوبیت شما به ویژه در حال حاضر است. این موضوع شما را تشویق می کند که حاضر باشید نقش های مهمتری را در فعالیت های گروهی بپذیرید و به جای این که تنهایی پیش بروید از همکاری با دیگران لذت ببرد. برای این کار باید هر چه سریعتر مسائل شخصیتان را سر و سامان بدهید تا بتوانید بهترین عملکرد ممکن را در کارهای گروهی داشته باشید. شما به تنهایی قطره ای بیش نیستید، ولی وقتی برای رسیدن به هدفی با دیگران همراه شوید با یکدیگر یک اقیانوس خواهید ساخت. امروز حتما کمی به رابطه عاطفی‌تان فکر کنید و ذهنتان را روی کارهایی که برای به ثمر نشاندن و رابطه‌تان لازم است انجام دهید متمرکز کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

شما همراه با احساس ناراحتی دارید به این مسئله پی می برید که برای پیش روی در مسیر موفقیت حرفه‌ای‌تان به نظم و ترتیب دقیقی نیاز دارید. یک بار دیگر اهداف و محدودیت‌هایتان را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که برای رسیدن به امنیت اقتصادی و موفقیت حرفه ای چه چیزهایی را باید در ارجحیت قرار دهید. چیزی که از اهمیتی ویژه برخوردار است این است که هر لحظه ای که لازم باشد بتوانید آنچه هستید را برای رسیدن به آنچه می خواهید باشید فدا کنید. جنبه‌هایی از زندگی شخصیتان که نادیده گرفته شده‌اند به توجه شما نیاز دارند و اگر این کار را انجام ندهید به زودی با وضعیتی بحرانی مواجه خواهید شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

برای شما فرصتی فراهم شده است تا دنیایی فراتر از امیدها و رویاهای فعلیتان را یافته و تجربه کنید. شما آماده هستید تا افکار و ایده های جدیدی که ذهن و نگرش شما را گسترده تر می کنند را مورد بررسی قرار دهید. مطالعه متافیزیک، فلسفه و ادیان باعث رشد دانش شما خواهد شد و انتخاب‌ها و نگرشتان را به طور مثبتی تحت تاثیر قرار خواهد داد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما راحتتر خواهد بود و شاید حتی به این فکر کنید که با دوستان و آشنایانی که قطع ارتباط کرده بودید تماس بگیرید. این کار انرژی فوق‌العاده ای به زندگی شما خواهد آورد که حتی خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد. شرایط همچنین برای آشنایی با افراد جدید و آغاز رابطه های عاطفی تازه نیز فراهم است، در خانه نمانید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز به این موضوع پی خواهید برد که برای رسیدن به اهداف و برنامه های روزانه‌تان بهترین کاری که می توانید بکنید داشتن نظم و انضباط است. ذهنتان را روی مسیر اصلیتان متمرکز کنید و عاقلانه بازی کنید تا برنده شوید و بتوانید همزمان کارهای بسیاری را به انجام برسانید. سعی کنید درگیر جزئیات نشوید و سرعت پیشرفت خود را با تمرکز بر روی چیزهای کم اهمیت پایین نیاورید. امروز فکرتان درگیر مسائل اساسی موجود در رابطه عاطفی‌تان است. برای این که به راه حلی موثر دست پیدا کنید باید سفری به درون خود داشته باشید و دنیای درونتان را کشف کنید. پی بردن به احساسات واقعیتان کمک قابل توجهی به حل کردن مشکلاتتان خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز تصمیم گیری از همیشه برای شما دشوارتر است. از طرفی احساس می کنید نیاز دارید به ثبات برسید و از طرفی دیگر نیز روح ماجراجویتان در جستجوی تجربه های تازه و فعالیت های اجتماعی بیشتری است و هر ثانیه شما را به سویی می کشد. تنها کاری که از دست شما بر می آید این است که راهی پیدا کنید تا بین این دو حالت  تعادلی منطقی برقرار کنید و هر دو احساس خود را ارضا کنید. در حال حاضر پیشرفت کارها در رابطه عاطفی‌تان خیلی آرام تر از آن چیزی است که شما انتظارش را دارید. سعی کنید راهی برای بیان نیازهای خود پیدا کنید، ولی مواظب باشید با خودتان و طرف مقابلتان صادق باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما" به تو خواهد رسید.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز احساس می کنید انرژی‌تان کمتر از روزهای دیگر است و نمی توانید کارها را آنطور که باید و شاید پیش ببرید. از این حالت خود شگفت زده نشوید، برای داشتن یک چرخه طبیعی در زندگی‌تان باید حتما هر از گاهی زمانی را هم برای استراحت و تفکر و تعمق کنار بگذارید. فکر نکنید که برای پیشرفت همیشه باید در حرکت و جنب و جوش باشید، امروز طبیعت جنگجوی خود را کنار گذاشته و استراحت کنید. اگر چشمتان به روی حقیقت تازه ای باز شده است بهتر است آن را جدی بگیرید و نسبت به تفکرات قبلی خود تعصب نشان ندهید و آنها را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. حتی اگر همه چیز در رابطه عاطفی‌تان روبراه به نظر می رسد حواستان باشد رویاها و اهداف خودتان را قربانی حفظ وضعیت فعلی نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را

ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

شاید امروز احساس کنید همه چیز دارد خیلی آرام و یکنواخت پیش می ود، ولی طی چند هفته آینده روز به روز کارها بهتر و بهتر خواهند شد و اوضاع طبق خواسته شما پیش خواهد رفت. اگر حس می کنید حال و حوصله این را ندارید که دست به کار شوید و به خودتان تکانی بدهید نگران نباشید. این حالت شما خیلی زود برطرف خواهد شد و حتی از اول هم بهتر خواهید شد. البته خودتان را باید برای پرداختن به مسائل مهم و جدی در ماهی که پیش رو دارید آماده کنید زیرا کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت. پس حالا که وقت هست هر چقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید یا خوش بگذرانید و خودتان را حاضر کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

اگر ناگهان پیشرفت در کارهایتان متوقف شده است ناامید و دلسرد نشوید و با دید منفی به آن نگاه نکنید، این شاید نشانه ای باشد که می خواهد به شما بگوید باید سرعتتان را کم کرده و نقشه‌هایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. برخی مسائل بی اهمیت ولی وقت گیر و پر هیاهو نمی گذارند به مسائل شخصیتان رسیدگی کنید. این همه جر و بحث و گفتگو اصلا برای شمایی که ترجیح می دهید در آرامش به مسائل عاطفی‌تان بپردازید خوشایند نیست. اگر فکر می کنید که شرایط فعلی برایتان قابل تحمل نیست خودتان را کنار بکشید، این حق طبیعی شما است که روز تعطیلتان را همانطوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه