شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 7 خرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/03/07

فال روزانه چهارشنبه 7 خرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/03/07

 

فال روز تولد (99/03/07)

 

دوست عزیزی که 7 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی جنگجو، جسور، بلندپرواز، اجتماعی، سخاوتمند و با صداقت هستید، اما از آنجایی که فرصت های فراوانی که در اختیارتان قرار می گیرند را به راحتی از دست می دهید از دیگران عقب می مانید. امسال از لحاظ سلامتی شما دوره‌ی فوق‌العاده ای را در پیش خواهید داشت و بزرگ‌ترین مشکلاتی که سر راهتان قرار می گیرند سرماخوردگی های جزئی خواهند بود. از لحاظ مالی در مقایسه با پارسال وضعیت بهتری خواهید داشت و از سرمایه گذاری های گذشته‌ی خود سود زیادی به دست خواهید آورد. اگر قصد فعالیت در زمینه های جدید را دارید شراکت با یک شخص مورد اعتماد برایتان بسیار خوب خواهد بود. سعی کنید با شرکت های خارجی وارد معامله شوید تا سود فوق‌العاده ای به دست بیاورید. امسال خودتان را در محل کارتان به عنوان عضوی قدرتمند و مؤثر ثابت خواهید کرد و پروژه های زیادی را با موفقیت به انجام خواهید رساند. در نتیجه‌ی این موفقیت‌ها مقامات مافوقتان شما را در موقعیت‌ها و رده های بالاتری قرار خواهند داد. اگر مواظب نباشید فشار کاری زیادی که در طول سال تجربه خواهید کرد باعث خواهد شد که بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله ایجاد شود. مرداد، مهر، دی و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

divider1

 فال روزانه متولدین فروردین

این اواخر نسبت به رویاهایتان دچار شک و تردید شده‌اید، ولی حالا وقت آن است که بار دیگر خودتان را باور کرده و با اعتماد به نفس به سوی رسیدن به خواسته‌هایتان پیش بروید. روابطتان به وضعیتی رسیده‌اند که برایتان بسیار آشناست و احساس می کنید که قبلا هم به چنین مرحله ای رسیده بودید. مسئله ای که پیش از این حل شده بود و فکر می کردید دیگر برایتان مشکلی ایجاد نخواهد کرد دوباره سر باز کرده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. خوشبختانه حالا شما آمادگی بیشتری برای مقابله با این مشکل دارید و تجربه کافی برای حل کردن آن، ولی این بار برای همیشه، را خواهید داشت. فقط باید در نظر داشته باشید که پیش از برداشتن هر قدمی خوب به آن فکر کنید.

 

فال حافظ متولدین فروردین:

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

خوشحال باشید! موانعی که در سر راه رسیدن شما به اهدافتان قرار داشته‌اند امروز رو به حل شدن پیش خواهند رفت. برای شما اردیبهشتی هایی که عاشق ثبات و مداومت هستید رابطه ای که از آزمون گذشت زمان سربلند بیرون آمده باشد از ارزشی فوق‌العاده برخوردار است. این چند ماه اخیر اوضاع کمی تغییر کرده است و شما در حسرت این هستید که به وضعیت سابق بازگردید، ولی پیش از آن که بتوانید به ثباتی که آرزویش را دارید برسید باید این دوره را با موفقیت گذرانده و ببینید چه کارهایی برای رسیدن به این خواسته خود باید بکنید. از هر اقدامی که از روی خشم و عصبانیت است اجتناب کنید، چرا که تنها رسیدن شما به خواسته‌تان را به تعویق خواهد انداخت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 فال روزانه متولدین خرداد

شما با این که برای رسیدن به حمایتی که برایتان از اهمیتی ویژه برخوردار است با دیگران راه بیایید مشکلی ندارید، ولی گاهی اوضاع آنقدر پیچیده می شود که نمی دانید چه سیاستی را باید در پیش بگیرید. شاید فکر می کردید که در وضعیت خوبی به سر می برید و هیچ خطری شما را تهدید نمی کند ولی امروز ناگهان با چالشی مواجه شده‌اید که مستلزم این است که دل به دریا زده و ریسک کنید. شک و تردید را کنار بگذارید و در رابطه با اهدافتان با اطمینان پیش بروید و در رویکردتان برای رسیدن به آنها انعطاف پذیر باشید تا ببینید اوضاع دوباره به نفع شما پیش خواهد رفت. اگر نسبت به عشقتان با بی تفاوتی برخورد کرده‌اید هر چه سریعتر باید این رفتار خود را جبران کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد:

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

divider1

 فال روزانه متولدین تیر

شاید اوایل امسال راه تازه ای را شروع کرده باشید که خیلی زود مجبور شده‌اید آن را به خاطر کارهای دیگری که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند کنار بگذارید. شکی نیست که شما دارید تلاش می کنید مسئولیت‌هایی که الان دارید را به نحو احسن به انجام برسانید ولی شاید به عنوان پاداش سعی و تلاشتان، فرصتی دوباره برایتان فراهم شده است تا کاری که کنار گذاشته بودید را از سر بگیرید. به فکر این نباشد که چطور چنین چیزی ممکن است، فقط تمام توانتان را به کار بگیرید که تا زمانی که به نتیجه مورد نظرتان نرسیده‌اید، حتما زمانی را در روز به این رویایتان اختصاص بدهید. زندگی شما دارد به سوی تعادل پیش می رود، شاید کمی طول بکشد تا به ثبات مورد نظرتان برسید، ولی مهم این است که بالاخره خواهید رسید.

 

فال حافظ متولدین تیر:

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

divider1

 فال روزانه متولدین مرداد

طی چند ماه گذشته مسئولیت زیادی در رابطه با خانه و خانواده به عهده شما نبوده است و تا حدود زیادی آزادی عمل داشته‌اید، ولی حالا دوباره خانواده‌تان به شما نیاز دارد و باید هر چقدر که در توانتان است به آنها توجه و رسیدگی کنید. اگر خودتان کارهای دیگری دارید که برایتان از خدمت کردن به دیگران مهم تر هستند به آنها غر نزنید. عمق رضایتی که از توجه کردن به عزیزانتان به دست خواهید آورد کافی است تا تمام این احساسات منفی را از بین ببرد. تغییرات زیادی در درون شما دارند به وجود می آیند که شاید خودتان هنوز متوجه آنها نباشید و اثراتشان را نبینید، ولی مطمئن باشید به زودی اوضاع به کامتان خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین مرداد:

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 فال روزانه متولدین شهریور

امروز انگار همه کارهایتان فوریت شدیدی پیدا کرده‌اند و نمی توانید خودتان را با سرعت آنها هماهنگ کنید. شما بی آن که نتیجه مورد نظرتان را به دست آورده باشید تنها از کاری به سراغ کاری دیگر می روید. با این حال انرژی مثبتی که احساس می کنید باعث می شود باور داشته باشید می توانید به همه کارهایتان برسید و همین موضوع کمک زیادی به شما خواهد کرد. دلیلی ندارد به توانایی های خودتان شک کنید، انرژی مثبت، نیت صادقانه و تلاشتان شما را به موفقیتی که به دنبالش هستید خواهد رساند. اتفاقاتی که در اطرافتان افتاده‌اند و اطلاعاتی که به دست آورده‌اید شما را در رابطه با قدم بعدی که باید بردارید دچار تردید کرده‌اند، ولی حالا دیگر وقتش رسیده که با اعتماد به خودتان پیش بروید.

 

فال حافظ متولدین شهریور:

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

divider1

فال روزانه متولدین مهر

با نگاهی مجدد به وضعیت اقتصادی‌تان متوجه خواهید شد که باید در بعضی از تصمیماتی که پیش از این گرفته‌اید تجدید نظرهایی بکنید. با وجود این که برخی از بخش های نقشه‌هایتان دقیقا طبق پیش بینی خودتان پیش رفته‌اند، برخی از چالش‌هایی که با آنها مواجه شده‌اید را در خوابتان هم نمی دیده‌اید. خوشبختانه فرصتی برایتان فراهم شده است تا آنچه در چند ماه گذشته در این رابطه فراگرفته‌اید را از نظر گذرانده و تغییراتی در برنامه‌ها و تصمیماتتان اعمال کنید. وقتتان را هدر نکنید، اینطور موقعیت‌ها خیلی زود از دست می روند. شما این اواخر رویاهایتان را نادیده گرفته‌اید، ولی حالا وقت آن رسیده که برای رسیدن به آنها تلاش کرده و به شانس خود اعتماد کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر:

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 فال روزانه متولدین آبان

شاید تا همین چند روز پیش هم این طور به نظرتان می رسید که چالش های سال پیش را بالاخره پشت سر گذاشته‌اید، ولی اتفاقاتی که اخیرا افتاده‌اند نشان دهنده این هستند که هنوز سایه‌هایی از گذشته باقی مانده‌اند که باید به آنها رسیدگی شود. نگران نشوید، این وضعیت قرار نیست خیلی طول بکشد و شما خیلی بیش از آنچه خودتان متوجه باشید به سوی اهداف دراز مدت خود پیش رفته‌اید. تنها چیزی که هست این است که تا پرونده های باز گذشته را نبندید وقت کافی برای رسیدن به رویاهایتان را نخواهید داشت. خوشبختانه انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد، پس تا توانش را دارید دست به کار شده و برای حل این مسئله اقدام کنید.

 

فال حافظ متولدین آبان:

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

divider1

 فال روزانه متولدین آذر

شاید احساس کنید که شرایط موجود از کنترل شما خارج شده و تلاش‌هایی که برای مدیریت آنها می کنید بیهوده هستند و تنها پیشرفت شما را محدود می کنند. شما هیچ علاقه ای ندارید که در یک وضعیت تکراری باقی بمانید و دوست دارید با شرعت تمام به جلو پیش بروید. با این حال اگر شهامت کافی برای مقابله با وضعیت موجود را داشته باشید پاداش ویژه ای در انتظارتان خواهد بود. کنکاش احساسات سرکوب شده‌تان شاید برایتان چندان خوشایند نباشد، ولی نادیده گرفتن آنها می تواند برایتان فاجعه به همراه داشته باشد. اگر می خواهید به بزرگ‌ترین گنجینه‌ها دست پیدا کنید گاهی باید سرعتتان را کم کرده و نگاهی به درونتان بیندازید.

 

فال حافظ متولدین آذر:

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

divider1

 فال روزانه متولدین دی

گاهی با خودتان فکر می کنید که روابط و فعالیت های اجتماعی تنها چیزهای دست و پا گیری هستند که حواستان را از اهداف اصلیتان منحرف کرده و نمی گذارند به کارهای مهمتان برسید. ولی در حال حاضر با افرادی در ارتباط هستید که می توانند اثرات مثبتی روی پیشرفت شما داشته باشند. با این حال باید حواستان را جمع کنید و حتی در این روابط هم حد و حدود را رعایت کنید. پروژه های طولانی مدتی که شما را به خود مشغول کرده‌اند امروز بالاخره به سوی پیشرفت خواهند رفت. رویاهایی که زمانی غیر قابل دسترس به نظرتان می رسیدند حالا دست یافتنی تر به چشمتان می آیند. از این فرصت برای کشیدن نقشه‌هایی بزرگ برای آینده‌تان استفاده کنید.

 

 

فال حافظ متولدین دی:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

divider1

 فال روزانه متولدین بهمن

با وجود این که درگیری‌هایی که این اواخر با یکی از اطرافیانتان داشته‌اید به ظاهر حل شده‌اند، نبردی عمیق تر همچنان در جریان است. موضع شما در مورد این مسئله کاملا مشخص است ولی شاید نظر دیگران با شما فرق داشته باشد. به جای این که وقتتان را با تلاش برای قانع کردن دیگران تلاش کنید، نگاهی به درون خود انداخته و نقش خودتان را در کش آمدن این تنش و درگیری پیدا کنید. از تمایل درونی‌تان به تجزیه و تحلیل این ماجرا و حق دادن به خودتان دست بردارید و سعی کنید هرچه سریعتر این درگیری را به طور کامل به پایان برسانید. اگر به کارهای فنی علاقه دارید امروز روز خیلی خوبی است که دستی به سر و گوش خانه‌تان کشیده و تعمیراتی که در توانتان هستند را انجام دهید.

 

فال حافظ متولدین بهمن:

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

divider1

 فال روزانه متولدین اسفند

وقت آن فرا رسیده است که دوباره به سراغ رویایی که چند وقت پیش به شما انرژی بسیاری داده بود ولی حالا آن را کنار گذاشته‌اید بروید. شاید وظایف و مسئولیت های روزمره‌تان شما را از رسیدگی و توجه به آن باز داشته باشند، ولی اگر خوب فکر کنید می بینید نقشه‌هایی که قبلا برای این رویایتان کشیده بودید خیلی هم واقع گرایانه نبوده‌اند. امروز خوب فکر کنید و ببینید چه راه های منطقی تری برای رسیدن به این هدف و خواسته خود می توانید پیدا کنید. ماجراجویی در انتظارتان است، هر چه سریعتر تلاشتان را برای به وقوع پیوستن آن شروع کنید، سفرتان نیز زودتر آغاز خواهد شد. جستجو برای یک همسفر خوب را فراموش نکنید.

 

فال حافظ متولدین اسفند:

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied