شمانیوز
شما نیوز

زلزله دماوند ۲ نفر را مصدوم کرد

رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: زلزله ظهر امروز ۲ نفر را در منطقه رودهن حوالی شهر دماوند مصدوم کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایرنا: رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: زلزله ظهر امروز ۲ نفر را در منطقه رودهن حوالی شهر دماوند مصدوم کرد.

«پیمان صابریان» عصر چهارشنبه گفت: ساعت ۱۳:۴۶ امروز حادثه ۴ ریشتری به عمق ۱۲ کیلومتر در رودهن (شمال شرق تهران) به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس از شهر تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۲ نفر بدلیل ترس و فرار از زلزله دچار اضطراب و مصدومیت از ناحیه پا شدند که تحت درمان تکنسین های اورژانس قرار گرفتند.

رییس اورژانس تهران با بیان اینکه این زمین لرزه در پایتخت نیز احساس شد خاطرنشان کرد: در کلانشهر تهران هیچ تماسی با موضوع زلزله نداشتیم.

وی با بیان اینکه تکنسین های اورژانس همواره در آماده باش کامل قرار دارند به شهروندان توصیه کرد جهت نیاز به خدمات درمانی تکنسین های اورژانس بصورت شبانه روزی به سامانه ۱۱۵ تماس حاصل کنند.

حوالی ساعت ۱۳ و ۴۱ دقیقه ظهر امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۴ ریشتر استان تهران را لرزاند؛ شدت این زمین لرزه در شرق استان بیشتر بود و مردم شهرستان های دماوند، پردیس، شمیرانات، رودهن و ساکنان پایتخت این زمین لرزه را احساس کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied