شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 11 خرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/03/11

فال روزانه یکشنبه 11 خرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/03/11

 

 

فال روز تولد (99/03/11)

 

 

دوست عزیزی که 11 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال، خلاق، مثبت اندیش، واقع بین، با صداقت و حساس هستید، اما ضعف‌هایی هم در شخصیت خود دارید که برای جذب دیگران به خود باید به آنها غلبه کنید. وضعیت سلامتی شما امسال خوب خواهد بود، اما انجام ورزش‌هایی مانند یوگا را حتما در برنامه روزانه‌تان جای دهید و به رژیم غذایی خود توجه داشته باشید. شما امسال قادر خواهید بود که در وضعیت مالی خود پیشرفت ایجاد کنید، اما خرید اجناس لوکس و گران قیمت برای خودتان و خانواده‌تان جای زیادی برای پس انداز کردن باقی نخواهد گذاشت. برای به دست آوردن سود بیشتر پولتان را در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید. امسال تلاش‌هایتان در زمینه‌ی حرفه ای نتایج بسیار خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت و در اواخر سال به خاطر عملکرد بسیار خوبتان مورد تشویق مقامات مافوق خود قرار گرفته و پاداش و ترفیع رتبه دریافت خواهید کرد. اگر احتیاط نکنید این احتمال وجود دارد که فشار کاری زیادی که در انتظارتان است باعث ایجاد مشکل در رابطه‌ی عاطفی‌تان شده و بین شما و همسرتان فاصله بیندازید. بهترین ماه های سال برای شما، آبان،آذر، اسفند و فروردین خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز از آن روزهایی است که احساسات درونی‌تان خیلی قوی عمل می کنند، به همین دلیل هم بهتر است که از بودن در کنار افرادی که حال و هوایی مغموم و افسرده دارند خودداری کنید، زیرا این حالت‌ها و احساسات آنها خیلی سریع به شما هم منتقل خواهند شد و می توانند روز تعطیل به این زیبایی را برای شما به یک کابوس تبدیل کنند. یک نفر با حرفی که زده ذهن شما را حسابی درگیر کرده است و نمی توانید آرام بنشینید و دائم به فکر شنیده‌هایتان هستید. شما می خواهید جواب برای این حرف پیدا کرده و این شخص را سر جایش بنشانید، اما کاملا در اشتباه هستید. بی توجهی شما به این شخص بزرگ‌ترین تنبیه ممکن برای او خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

نارضایتی از نتیجه برخی کارهایی که این اواخر انجام داده‌اید و تاخیر در رسیدن به بعضی از اهدافتان باعث شده‌اند به فکر انجام کار دیگری بیفتید که در آن توانایی و مهارت بیشتری داشته باشید. با این حال بهتر است کمی دست نگه دارید و نگاهی منطقی تر به شرایط موجود داشته باشید، شاید با در نظر گرفتن موانعی که سر راهتان بوده‌اند همین مقدار از پیشرفت هم قابل توجه و ارزشمند باشد و شما دارید در حق خودتان بی انصافی می کنید. امروز بر عکس شما، احساسات اطرافیانتان ثبات چندانی ندارد و یک لحظه شاد و سر حال هستند و لحظه ای دیگر عصبی و بدخلق! تا جایی که می توانید با آنها وارد بحث نشوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

نارضایتی از شغلتان شما را در فشار و استرس قرار داده و در فکر ایجاد تغییرات کلی در کارتان هستید. شاید این کار درستی باشد، اما شاید هم نباشد! گزینه‌هایی که دارید را به دقت مورد بررسی قرار دهید و ببینید چه احساسی نسبت به آنها دارید، اما پیش از آن که تصمیم گیری کنید چند روزی دست نگه دارید و پس از آن تصمیم نهایی‌تان را بگیرید. اگر به دنبال اطلاعات خاصی می گردید از تکنولوژی مدرن استفاده کرده و در منابع اینترنتی و کامپیوتری به دنبال پاسخ سوال‌هایتان باشید. شاید حجم باورنکردنی اطلاعات موجود شما را گیج و گمراه کند، اما با کمی تحقیق بیشتر بهترین منابع را پیدا خواهید کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

خبرهای ناراحت کننده ای که از راه دور به گوشتان خواهند رسید ممکن است باعث ناراحتی و حتی کمی افسردگی شما شود. شاید دلتان بخواهد خودتان را از جمع کنار کشیده و در گوشه ای خلوت کرده و به این موضوع فکر کنید، اما این قطعا بهترین کاری که می توانید بکنید نخواهد بود. در چنین موقعیت‌هایی بهترین کاری که می تواند باعث آرامش شما بشود انجام کارهایتان است. به جای این که یک گوشه نشسته و زانوی غم بغل بگیرید بهتر است کمی فکر کنید و ببینید چه کارهای انجام نشده یا ناتمامی دارید و سر خودتان را با انجام آنها گرم کنید. این طوری هم از ناراحتی‌هایتان رها شده و هم کارهایتان را انجام خواهید داد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شاید یکی از دوستان و یا عزیزانتان بیمار باشد و باعث نگرانی شدید شما شود. یا شاید هم یکی از اهدافی که رسیدن به آن برایتان اهمیت زیادی برخوردار است با تاخیر مواجه شود و این موضوع باعث آشفتگی‌تان شود. وضعیت مالی‌تان هم از طرف دیگر ذهنتان را به خود مشغول کرده است. امروز نمی توانید به راحتی با هیچ کس ارتباط برقرار کنید و احساس می کنید که باید در جمع دوستان و آشنایان خود تغییراتی ایجاد کرده و بعضی‌ها را از لیست دوستان خود خط بزنید. مواظب باشید که واکنشی عجولانه از خودتان نشان ندهید. درست است که بعضی‌ها ارزش بودن در زندگی شما را ندارند، اما باید با احتیاط تصمیم گیری کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز سوء تفاهم‌هایی که ایجاد می شوند و یا اطلاعات اشتباهی که به دستتان می رسند ممکن است باعث شوند نسبت به شخصی که دوست دارید دچار تردید شده و یا تصمیم اشتباهی در مورد رابطه‌تان بگیرید. این مسئله خیلی جدی تر از آن است که بخواهید یک شبه در مورد آن تصمیم بگیرید. کمی به خودتان وقت بدهید، به احتمال زیاد تردیدهایتان بیهوده هستند. امروز انگار نیروهایی قدرتمند سعی دارند کنترل اوضاع را از دست شما خارج کرده و مانع عملی کردن نقشه‌ها و برنامه‌هایتان شوند. خونسردی خود را حفظ کنید و برای حل این مشکلات به حس درونی خود اعتماد کنید. خیالتان راحت باشد که ضرر نخواهید کرد!

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

تا جایی که می توانید امروز را استراحت کرده و به خودتان اصلا سخت نگیرید. امروز روز خوبی برای مهمانی گرفتن، شرکت در جمع های خیلی شلوغ و شروع کارها و پروژه های جدید نخواهد بود. عدم موفقیت در برقراری ارتباط با دیگران ممکن است سوء تفاهم‌هایی بین شما و آنها ایجاد کند و دلخوری‌هایی را به وجود بیاورد، سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کرده و بیش از اندازه به حرف های دیگران فکر نکنید. اصلا چرا در خانه نمی مانید و یک روز خوب و آرامش بخش برای خودتان ترتیب نمی دهید؟ اگر احساس تنهایی کردید بهترین شخصی که می توانید تنهایی خود را با او تقسیم کنید عشقتان و یا والدینتان خواهند بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است با دیدن یک رویای بد از خواب بپرید و از همان صبح حالتان کمی بهم بریزد و تمام روز را نگران این باشید که این خواب‌ها به چه معنایی بوده‌اند و نکند اتفاق بدی قرار است بیفتد. به این چیزها فکر نکنید و سعی کنید به سریعترین شکل ممکن فراموششان کنید. به احتمال خیلی زیاد این خواب‌ها ناشی از پرخوری های شب گذشته و یا خوابیدن تا لنگ ظهر هستند و هیچ معنای خاصی در ورای آنها نهفته نیست. تماسی که از جانب یک دوست نسبتا صمیمی دریافت می کنید خبرهای خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت که به یکی از دوستان مشترکتان مربوط می شوند، خودتان با این دوستتان تماس بگیرید و خبرها را از خودش بشنوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شاید مشکلاتی در ساختمان منزلتان پیش بیایند و خانه‌تان نیاز به تعمیراتی در زمینه برق کشی و یا لوله کشی داشته باشد. بهتر است برای حل این مشکل از نیروی متخصص کمک گرفته و خودتان را درگیر آن نکنید زیرا علاوه بر این که ممکن است به دلیل نداشتن مهارت های کافی اوضاع را بدتر کنید، با این کار روز تعطیل خود را به جای استراحت صرف کاری وقت گیر و خسته کننده خواهید کرد. به یک مهمانی خانوادگی دعوت شده‌اید که احتمالا حوصله‌ی رفتن به آن را ندارید. با رد کردن این دعوت نه تنها میزبان را از دست خود ناراحت خواهید کرد، بلکه یک تفریح درست و حسابی را هم از دست خواهید داد؛ این اشتباه را نکنید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

اگر امروز مهمان های زیادی به خانه‌تان آمدند اصلا تعجب نکنید. یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا حتی همکارانتان برای درد دل کردن در مورد مشکلاتی که دارد به دیدنتان خواهد آمد، چند نفر از دوستان قدیمی‌تان بدون قرار قبلی ناگهان زنگ زده و می گویند که دارند به خانه شما می آیند و یا شاید هم خواهر و برادرهایتان تصمیم بگیرند امشب در خانه شما دور هم جمع شوند. خلاصه این که در یک چشم به هم زدن خواهید دید که خانه‌تان پر از مهمان شده است. از صبح زود و تا فرصت دارید همه چیز را مرتب و خودتان را برای پذیرایی از مهمان‌هایتان آماده کنید. شاید کمی خسته شوید، اما قطعا حسابی خوش خواهید گذراند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز کمی احساس دلتنگی و افسردگی می کنید. شاید حتی نسبت به اهداف و توانایی های خود دچار تردید شده باشید. اجازه ندهید این احساسات بیهوده حال و هوای شما را بهم ریخته و روز تعطیلتان را خراب کنند. همه چیز در واقع خیلی بهتر از آن چیزی است که شما در حال حاضر فکر می کنید ولی امروز شما خیلی راحت از کاه برای خودتان کوه درست می کنید. سعی کنید تا جای ممکن خودتان را سرگرم نگه داشته و مخصوصا از بعدازظهر تا جای ممکن در خانه نمانید تا حال و هوای غروب روز تعطیل حالتان را از این که هست بدتر نکند. تا ساعات پایانی شب با دوستانتان خوش باشید و نگران این که فردا خسته خواهید بود هم نباشید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز حرف زدن با دوستان و اعضای خانواده‌تان به راحتی همیشه پیش نخواهد رفت. در واقع یک نگرانی و دغدغه درونی ناگهان شما را به خود مشغول کرده و در عالم خودتان فرو برده و نمی گذارد که با دیگران ارتباط برقرار کنید. شاید بخواهید این فکرها و نگرانی‌ها را با کار کردن از سر خودتان بیرون کنید ، اما دقیقا ندانید در یک روز تعطیل چطور باید خودتان را سرگرم نگه دارید. لازم نیست زیاد به این که چکار می توانید بکنید فکر کنید. نگاهی به دور و برتان بیندازید! اگر بخواهید خانه‌تان را یک نظافت اساسی بکنید به احتمال زیاد تا غروب مشغول خواهید بود. همین که ظاهر خانه تمیز باشد کافی نیست، به سراغ اعماق بروید!

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه