شمانیوز

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران از وقوع حریق در پالایشگاه تهران خبر داد و گفت: در این حادثه یکی از کارکنان فوت و یک نفر مصدوم شده است.

حمیدرضا جعفری از وقوع حریق در پالایشگاه تهران خبر داد و اظهارکرد: این حادثه بر اثر نشت بنزین به بیرون رخ داده است.

جعفری در تشریح جزییات آتش سوزی پالایشگاه تهران گفت: طی این حادثه یکی از همکاران دچار سوختگی و فوت شد و یکی دیگر از همکاران مصدوم و در حال درمان است.

وی عنوان کرد: آتش سوزی پالایشگاه تهران مهار شده است.

حمیدرضا جعفری اظهار داشت: حادثه نشت بنزین و شعله ور شدن آن ساعت ١٢ و ٥٠ دقیقه رخ داد که در اثر آن یکی از کارگران بخش بهره برداری کشته و یک نفر نیز مصدوم شدند.

 

یک کارگر مصدوم شد

وی با بیان اینکه حال کارگر مصدوم خوب است، خاطرنشان کرد: نشت بنزین و ترکیب آن با اکسیژن محیط موجب اشتعال سریع و غافلگیری کارگران خط تولید پالایشگاه شد.

جعفری ادامه داد: تمام امکانات مهار آتش و آتشنشان های پالایشگاه تهران از لحظات اولیه حادثه در محل حضور داشتند و در حال حاضر نیز منطقه حادثه دیده کاملا تحت کنترل نیروهای آتش نشان است.

 

رفع مشکل نشت بنزین

وی با بیان اینکه مشکل نشت بنزین سریعا توسط کارشناسان بخش فنی پالایشگاه رفع شده است، گفت: هم اکنون تمامی بخش های پالایشگاه در مدار تولید قرار دارند.

شرکت پالایش نفت تهران ظرفیت پالایش ۲۳۵ هزار بشکه در روز دارد؛ این پالایشگاه سال ۱۳۴۷ تأسیس شده و اینک مشتمل بر دو پالایشگاه جنوبی و شمالی است

 

منبع:مهر، رکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه