شمانیوز

کارشناس هواشناسی گفت: طی سه روز آینده برای برخی استان‌ها رگبار باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی از استمرار بارش باران طی سه روز آینده خبر داد و گفت: طی سه روز آینده برای بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، بخش‌های شرقی هرمزگان، ارتفاعات جنوب کرمان، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

وی افزود: طی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل بارش پراکنده و در سایر مناطق آسمانی صاف خواهیم داشت.

گودرزی ادامه داد: طی سه روز آینده در استان‌های تهران، البرز، قزوین، زنجان، قم، مرکزی، جنوب اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، ایلام و کرمانشاه در برخی ساعات وزش باد‌های شدید موقتی و پاره‌ای از مناطق گرد و خاک محلی رخ می‌دهد.

به گفته وی، طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه دریای خزر و روز یکشنبه خلیج فارس مواج است.

هوای پایتخت از اواسط هفته گرم می‌شود

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران بیان کرد: امروز در ساعات بعدازظهر برای آسمان تهران وزش باد و اواخر وقت باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.

گودرزی در پایان با اشاره به اینکه از اواسط هفته دمای پایتخت مجدد افزایش می‌یابد، تصریح کرد: امروز بیشینه دمای پایتخت ۳۸ درجه سانتی گراد است که روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳ تا ۴ درجه خنک می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه