شمانیوز

فال روزانه جمعه 6 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/06

فال روزانه جمعه 6 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/06

 

(فال روز تولد 99/04/06)

 

دوست عزیزی که 6 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی باهوش، عملگرا، با صداقت، منظم، با تدبیر و روی اهداف خود متمرکز هستید. شما نسبت به دوستان خود صادق و وفادار هستید و همیشه آماده‌اید تا به آنها کمک کنید، به همین دلیل هم در میان اطرافیانتان از احترام بالایی برخوردار هستید، با این حال باید خساست، حسادت و خشکی بیش از اندازه ای که در رفتارتان دارید را کنار بگذارید. فعالیت های جدیدی که امسال و در جهت به دست آوردن درآمد بیشتر انجام خواهید داد نتایج بسیار خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت. وضعیت مالی شما پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و می توانید با خیال راحت پول بیشتری را صرف رفاه خودتان و خانواده‌تان نمایید. اگر قصد انجام سرمایه گذاری های بلند مدت را دارید سرمایه گذاری در بازار مسکن و یا بورس به شما توصیه می شود. سفرهای خارجی که به منظور گسترش کسب و کار خود انجام می دهید موفقیت آمیز خواهند بود و سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. کارمندها باید از درگیر شدن با همکاران خود و به ویژه مقامات مافوقشان خودداری کنند. متاهل‌ها روزهای خوبی را در زندگی زناشویی خود پیش رو خواهند داشت و همسرشان در تمام طول سال آنها را مورد لطف و محبت خود قرار خواهد داد. آنهایی که هنوز مجرد هستند پیشنهادهای خوبی برای ازدواج دریافت خواهند کرد. سلامتی شما امسال به توجه و رسیدگی بیشتری نیاز دارد و باید زمان بیشتری را صرف ورزش و فعالیت های جسمی نمایید. ماه های شهریور، دی، فروردین و خرداد بهترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شما این را می دانید که رسیدن به اهداف بلند مدتتان تنها از طریق تلاش و مداومت برای به دست آوردن آنها امکان پذیر است، ولی عمل کردن بر اساس باورهایتان همیشه هم کار ساده ای نیست. شما در حال حاضر به جای موفقیت‌هایی که داشته‌اید بیشتر به شکست‌هایتان و موانعی که در سر راهتان قرار دارند فکر می کنید. اگر می خواهید که زندگی‌تان را بهبود ببخشید هیچ جایی برای شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان نباید بگذارید. اهداف بلندپروازانه خود را در نظر داشته باشید و بی آن که به پشت سرتان نگاه کنید با تمام توان به سوی جلو پیش بروید. هر چه کمتر به شکست فکر کنید احتمال موفقیتتان بیشتر خواهد بود.

 

فال حافظ متولدین فروردین :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

شاید این طور به نظر برسد که امروز دوستانتان علاقه چندانی به همکاری در برنامه ای که شما برای روزتان در نظر گرفته‌اید ندارند ولی بهتر است آنها را بلافاصله از برنامه‌تان خط نزنید، زیرا به احتمال خیلی زیاد تنها مشکل موجود تفاوت در روش و نگرش شماست و در صورت کنار آمدن با یکدیگر و همکاری مشترک می توانید به بهترین نتایج ممکن برسید. برای همراه کردن دیگران با خودتان نیازی نیست به آنها التماس کنید، خودتان دست به کار شوید، آنها هم به شما خواهند پیوست. شما به تنهایی و بی آن که با کسی که دوست دارید حرفی بزنید دارید تلاش می کنید که مشکلات موجود در رابطه‌تان را حل کنید، به جای این تلاش مذبوحانه بهتر است از او تقاضای کمک کنید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید هر چیزی را که برای خودتان به عنوان هدف در نظر بگیرید را به دست بیاورید؛ به شرط آن که این هدف با باورهای قلبی‌تان هماهنگی داشته باشد. تصمیمتان را گرفته و با اراده و پشتکار هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا به خواسته‌تان برسید. نمی شود باری به هر جهت پیش رفته و انتظار داشته باشید که حتما به نتیجه مورد نظرتان برسید. یا صد در صد تلاشتان را به کار بگیرید یا کلا بی خیال آنچه می خواهید به دست بیاورید بشوید. اگر در نظر دارید که تحصیلات خود را ادامه بدهید امروز روی خیلی خوبی برای تحقیق و برنامه ریزی در مورد این مسئله می تواند باشد.

 

فال حافظ متولدین خرداد :

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز اگر نتوانید آنچه که می خواهید را به دست بیاورید ناگهان یک کاه کوچک برای شما تبدیل به یک کوه خواهد شد. همین که تأخیری در روند کارهایتان پیش بیاید تا حدی نگران و دست پاچه می شوید که زمینه شکست خود را به وجود می آورید. خوشبختانه اگر خودتان حاضر به پذیرفتن کمک باشید انرژی کیهانی برای یاری شما آماده خواهد بود. تنها کاری که باید برای رسیدن به خواسته‌تان انجام دهید این است که با نگرشی مثبت پیش بروید، تا زمین و زمان برای رسیدن شما به هدفتان دست به دست هم بدهند. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که دیگران را نادیده نگیرید و منافع و خواسته های آنها را هم مد نظر داشته باشید تا پیروز واقعی میدان باشید.

 

فال حافظ متولدین تیر:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما برای رها شدن از وضعیت فعلی حاضر هستید همه چیز را زیر و رو کرده و از هیچ چیزی هراس ندارید. ولی این موضوع را هم در نظر داشته باشید که شما تنها نیستید و زندگی افراد دیگری نیز وابسته و تحت تاثیر شما و روش زندگی‌تان است. با این حال شاید بتوانید آنها را در برخی زمینه‌ها با خودتان همراه کرده و قانعشان کنید دنیای اطرافشان را تغییر دهند. آنچه شما را در کنار هم نگه می دارد خیلی قویتر از ترس‌هایی است که دارید. روابط عاطفی که در زمان حال شکل بگیرند به احتمال خیلی زیاد روابطی پایدار خواهند بود، پس بی آن که نگران اما و اگرها باشید پیش بروید و از بیان کردن احساسات قلبی خود نترسید.

 

فال حافظ متولدین مرداد :

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

اگر می خواهید روی اطرافیانتان تاثیر بگذارد و توجه آنها را به خودتان جلب کنید نمی توانید از همان روش های قدیمی و همیشگی‌تان استفاده کرده و انتظار داشته باشید که به نتیجه دلخواهتان برسید. شما باید کمی خلاقیت به خرج دهید و کاری کنید که آنها را شگفت زده کرده و توجه‌شان را جلب کند. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که زیاده روی نکنید و با ایده های محیر العقول خود کاری نکنید که به سلامت عقلی‌تان شک کنند. خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید با کمی مهارت و خلاقیت دیگران را به سادگی قانع کنید حرف‌هایتان را بپذیرند. از این فرصت برای به دست آوردن دل کسی که دوست دارید بهره ببرید.

 

فال حافظ متولدین شهریور :

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر از خواسته‌ها و افکار دیگران اطلاعی نداشته باشید در میان گذاشتن خواسته‌هایتان با آنها برایتان ترسناک و نگران کننده خواهد بود. شما از این می ترسید که در حالی که به شدت به کمک و حمایت خانواده و دوستانتان نیاز دارید آنها با شنیدن اهداف و خواسته‌هایتان در مورد شما به اشتباه قضاوت کنند یا رویتان را زمین بیندازند. داشتن این نگرانی‌ها واقعا حس وحشتناکی است، ولی خوشبختانه دیگران به احتمال خیلی زیاد حتی اگر با شما علایق مشترکی نداشته باشند هم به خاطر علاقه و توجهی که به خودتان دارند به شما کمک خواهند کرد تا به خواسته‌هایتان برسید، پس این ریسک را پذیرفته و سفره دلتان را پیش عزیزانتان باز کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر :

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

در حال حاضر موج بزرگی از تغییرات دارد به سوی شما حرکت می کند و شما را قادر می سازد که آینده خود و حتی اطرافیانتان را تحت تاثیر قرار دهید. کوچک‌ترین اقدام های شما می توانند نتایج بسیار مهم و قابل توجهی داشته باشند. خودخواه نباشید و از این فرصتی که برایتان پیش آمده است برای دیگران نیز استفاده کنید. اگر دیگران را هم در بازی‌تان راه بدهید پاداش بزرگی در انتظارتان خواهد بود. ممکن است امشب در انتظار مهمان‌هایی باشید که خیلی نگران این هستید که از پذیرایی شما رضایت کامل را داشته باشند و می ترسید همه چیز طبق انتظارتان پیش نرود، ولی بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید همه چیز حتی بهتر از آنی که انتظار دارید خواهد بود.

 

فال حافظ متولدین آبان :

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

گاهی نگرش شما نسبت به زندگی آنقدر بلند نظرانه و ایده آل گرایانه است که دیگران نمی تواند از شما حمایت کرده و یا همراهی‌تان کنند. با این حال این ایده های ایده آل گرایانه در حال حاضر خیلی منطقی و عمل شدنی هستند و می توانند در خانه و یا محل کارتان پیشرفت های بزرگی را به وجود بیاورند. با این حال این تغییرات بزرگی که در نظر دارید یک شبه میسر نخواهند شد و برای عملی کردن ایده‌هایی که در سرتان است به زمان نیاز دارید. اگر همین حالا به نتایج مورد نظرتان نرسیدید نا امید نشوید و به راهتان با امیدواری و خونسردی ادامه دهید و یادتان باشد که زندگی یک سفر است، نه یک مسابقه، پس از آن نهایت لذت را ببرید.

 

فال حافظ متولدین آذر :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

معمولا بلندپروازی‌ها و جاه طلبی های شما هستند که نقش عامل محرک را برایتان ایفا می کنند، ولی در حل حاضر امنیت عاطفی از هر چیز دیگری برایتان مهمتر شده است. متاسفانه در روابط عاطفی خود ثباتی احساس نمی کنید و این موضوع مایه نگرانی شما را فراهم کرده است. با این حال شما تمام ابزارهای لازم برای تغییر وضعیت موجود را در دست دارید. تعیین اولویت‌ها،مشخص کردن منابع و ایجاد اهداف مشخص زمینه را برای کارهایی که لازم است انجام دهید فراهم خواهد کرد. بجای این که ذهن خود را روی شکست های قبلی‌تان متمرکز کنید به موفقیت‌هایی که در آینده در انتظارتان هستند فکر کنید.

 

فال حافظ متولدین دی :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

در حال حاضر تغییرات بسیاری در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما دارند به وجود می آیند. شاید احساس کرده باشید رویاهایتان تا حدودی تغییر یافته و یا برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند، ولی به احتمال زیاد به دلیل آن پی نبرده‌اید.  با این حال خیلی زود این تغییرات درونی اثرات خود را آشکار کرده و انفجار انرژی را در وجود خود احساس خواهید کرد. از این وضعیت خود نهایت استفاده را ببرید و اگر برای دیگران هم کاری از دستتان برمی آید کوتاهی نکنید. با وجود این که امروز همه چیز تقریبا همه چیز خوب پیش خواهد رفت ممکن است هر از گاهی احساس ناراحتی و افسردگی کنید، برای فرار از این حالت در خانه نمانید و با دوستانتان یا کسی که دوست دارید وقت بگذرانید.

 

فال حافظ متولدین بهمن :

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز فکر کردن به این که در میان دوستان و نزدیکانتان چه کسانی ارزش اعتماد کردن را دارند تا حدودی وقت شما را خواهد گرفت. امروز بعضی‌ها با ایده‌هایی فوق‌العاده پیشنهادهایی برای شما دارند که خیلی وسوسه انگیز به نظر می رسند، ولی شما نمی توانید به هر فرصتی که به سراغتان می آید جواب مثبت بدهید. شما باید انتخاب های خود را محدود کنید، وگرنه زمان و انرژی خود را بدون آن که نتیجه مطلوبی گرفته باشید از دست خواهید داد.  ولی اگر بتوانید فرد مناسب و قابل اعتمادی را برای همکاری حرفه ای انتخاب کنید زندگی‌تان جهت تازه ای پیدا خواهد کرد. برای تصمیم گرفتن عجله نکنید، نتایج آن تا مدت زیادی زندگی‌تان را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه