شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز جمعه 99/04/06 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز جمعه 99/04/06 + تغییرات

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز جمعه 99/04/06// ساعت 13:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۵%) -۹۰ ۱۸۸,۴۳۰ دلار
(۰%) -۱۰ ۲۰۹,۴۴۰ یورو
(۰%) -۱۰ ۲۳۸,۶۱۰ پوند
(۰.۰۲%) ۱۰ ۵۲,۵۲۰ درهم امارات
(-۰.۶۱%) -۵۰۰,۰۰۰ ۸۱,۰۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(-۰.۰۲%) -۲۰,۰۰۰ ۸۲,۱۸۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(-۰.۲۳%) -۱۰۰,۰۰۰ ۴۳,۰۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(-۰.۸۳%) -۲۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(-۲.۳۴%) -۳۰۰,۰۰۰ ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۶%) -۵,۰۰۰ ۸,۱۲۴,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۰۶%) -۶,۰۰۰ ۱۰,۸۳۲,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۰۶%) -۲۰,۰۰۰ ۳۵,۱۹۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰.۰۳%) ۵۷ ۱,۷۶۴.۳۱ انس طلادلار
(۰.۱%) ۸۰ ۸۰۸ پلاتیندلار
(۰.۰۶%) ۱ ۱۷.۸۱ انس نقرهدلار
 

divider1مرور بازار در روز گذشته//

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18 عیار هر گرم 813 هزار تومان، قیمت دلار 19 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 8 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 8 میلیون و 100 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 320 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 420 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 230 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای 18عیار هم 813 هزار تومان، هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون و 85 هزار تومان و هر مثقال طلا 3 میلیون و 500 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1766 دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.

 افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  البته دیروز قیمت دلار در بازار آزاد شاهد ریزش قیمت ها و بازگشت دلار از کانال 20 هزار تومان به 19 هزار تومان بود.

برهمین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار 19 هزار تومان، یورو 21 هزار و 400 تومان و درهم امارات 5 هزار و 320 تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت خرید و فروش دلار و یورو را نسبت به دیروز کاهش داده اند، قیمت دلار در صرافی های بانکی که با افزایش قیمت ها در بازار وارد کانال 19 هزار تومانی شده بود، از صبح امروز به کانال 18 هزار تومان بازگشته است.

برهمین اساس در این صرافی ها قیمت دلار برای فروش  18 هزار و 850 تومان اعلام شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 18 هزار و 800 تومان خریداری می‌کنند، همچنین طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش نسبت به روز کاری قبل 20 هزار و 950 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 20 هزار و 900 تومان است. //تسنیم

 

divider1

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه