شمانیوز

فال روزانه شنبه 7 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/07

فال روزانه شنبه 7 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/07

 

 

(فال روز تولد 99/04/07)

 

 

دوست عزیزی که 7 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، پرانرژی، دارای اعتماد به نفس، پر شور و نشاط و جسور هستید. شما قدرت بالایی در تصمیم گیری دارید و این کار را با اطمینان خاطر کامل انجام می دهید، به همین دلیل هم وقتی تصمیمی می گیرید هیچ وقت از آن پشیمان نمی شوید. شما شخصی قوی و سیاستمدار هستید، به همین دلیل هم در کارتان خیلی خوب پیشرفت می کنید، اما تندخویی و کینه توزی های گاه و بیگاهتان اگر تحت کنترل در نیایند می توانند روند این پیشرفت را کند کنند. اگر به دنبال به دست آوردن منافع طولانی مدت هستید الان بهترین زمان ممکن برای این است که دست به کار شده و حداکثر توانتان را در راه رسیدن به اهدافتان به کار ببندید. اعضای خانواده‌تان هم خوشبختانه شما را مورد حمایت خود قرار داده و در تصمیم گیری های مهم یاری‌تان خواهند کرد. کارها و پروژه های ناتمام درست به همان شکلی که خودتان دلتان می خواهد تکمیل خواهند شد و نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. وضعیت سلامتی شما امسال خوب خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد، اما وضع سلامتی یکی از اعضای خانواده‌تان که پیش از این نیز با مشکلاتی درگیر بوده است نگرانی‌هایی را برای شما به وجود خواهد آورد. سفر کاری به مقصدی دوردست که ممکن است در خارج از کشور باشد، منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت و همچنین فرصت آشنایی با افراد مهم و مشهوری را در اختیار شما قرار خواهد داد. روابط عاطفی‌تان امسال خوب پیش خواهند رفت ،اما منتظر چیز فوق‌العاده خاصی نباشید! ماه های مرداد، آبان و اردیبهشت بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

divider1

 

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز برای شما روز خوبی است. فرصت های جدید بسیاری بر سر راه زندگی‌تان قرار خواهند گرفت. برای این که نتیجه بهتری به دست بیاورید به نفعتان است به جای این که به تنهایی کار کنید به صورت گروهی فعالیت کنید. امروز ویژگی‌هایی که مورد نیاز دیگران هستند در شما وجود دارند، سعی کنید از آنها به نحو احسن استفاده کنید و خودتان را با انرژی جمع هماهنگ کنید. انرژی بسیار زیاد این روز را با عشقتان شریک شوید. او را به یک شام خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید و یا با هم به سینما بروید. شاید وقت آن رسیده است که رابطه خود را جدی تر کنید و به مرحله ای فراتر از نامزدی برسانید..

 

 

 

فال حافظ متولدین فروردین :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

 

 

divider1

 

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز احساس و غریزه شما قویتر از عقل و منطقتان عمل می کند. روزی بی‌نظیر پیش رو دارید که در آن حال و هوای خوب و ذهنی آزاد خواهید داشت. احساسات شما بسیار فعال خواهند بود، پس از این انرژی استفاده کرده و در آن با دیگران شریک شوید. روح سخاوتمند  و مهربان شما امروز مورد نیاز اطرافیانتان خواهد بود. توصیه های ارزشمندی که در اختیار دیگران می گذارید به آنها کمک بسیاری خواهد کرد. برای متاهل‌ها اوضاع حسابی روبراه است. مجردها هم خودشان را خوب نشان دهند و در مورد عقاید و نیازهای خود با دیگران صحبت کنند، این کار ممکن است برای آنها شانس های خوبی برای آشنایی با نیمه گمشده شان فراهم کند.

 

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

 

divider1

 

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز خیلی رویاپرداز شده‌اید و احساسات و حالاتتان خیلی متغیر هستند. همراه کردن دیگران با شوخ طبعی اغراق شده‌تان کمی سخت خواهد بود چرا که بقیه به اندازه شما هیجان زده و پرشور نیستند. شاید هم آنها مشکلاتی داشته باشند و احساسات آنها به دلایلی که شما نمی دانید با شما فرق داشته باشند. پس به این موضوع توجه کنید و ملاحظه آنها را هم بکنید. در رفتارتان با عشقتان مواظب باشید، خیلی تند حرف نزنید و اگر می خواهید کاری کنید اول نظر او را بپرسید و بر اساس حدس و گمان های خودتان پیش نروید. به هیچ عنوان سعی نکنید به او دروغ بگویید، حتی دروغ مصلحتی، چشمانتان شما را لو خواهند داد!

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد :

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

 

divider1

 

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز به دوستانتان توجه ویژه ای داشته باشید. شاید یکی از آنها به مشکلاتی برخورده باشد و به توجه و حمایت بیشتری از جانب شما احتیاج داشته باشد. اگر می توانید با چند تن از دوستانتان جمع شوید و یک مهمانی شام  یا هر فعالیت دیگری که باعث خنده و شادی شما خواهد شد را ترتیب دهید. دوستی‌هایتان بزرگترین گنجینه ای هستند که دارید، پس قدر آنها را بدانید و به دوستانتان نشان دهید که چقدر برای شما ارزشمند هستند. شاید احساس کنید عشقتان آن قدری که باید به شما توجه نمی کند، اما بد نیست کمی هم به رفتار خودتان دقت کنید، آیا شما این حس امنیت عاطفی را به او انتقال می دهید؟

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

 

divider1

 

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز طبیعت هنرمند شما به طور ویژه ای فعال شده است. منطق و احساستان دست به دست یکدیگر داده‌اند و می توانند همراه با هم کاری فوق‌العاده انجام دهند. از خلاقیت خود استفاده کنید و کاری کنید که این توانایی شما دیده شود. ممکن است کمی تمایل به تنبلی داشته باشید. اگر دلتان می خواهد روی مبل لم بدهید و هیچ کاری نکنید، اشکالی ندارد. اما یادتان باشد که انرژی بسیار زیادی در درونتان دارید که اگر بخواهید از آن استفاده کنید برای شما نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. امروز برای شما روز خوبی خواهد بود. در این روز زیبا با عشقتان شریک شوید. یک شام خوشمزه دو نفره و یا تماشای یک فیلم رمانتیک در کنار هم گزینه های خوبی می توانند باشد.

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد :

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

 

divider1

 

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز هیچ چیزی از نگاه تیز بین شما دور نخواهد ماند و به همه چیز توجه خواهید کرد. حس ششم شما قویتر از هر وقت دیگری کار می کند، مغزتان به تیزی شمشیر و احساستان فوق حساس است. امروز تمام روز رادارهایتان با قدرت تمام فعال خواهند بود و با تلاش بسیار کم خواهید توانست به موفقیت های بسیار زیاد دست پیدا کنید. انگار همه چیز دست به دست هم داده و دنیا در خدمت شما قرار گرفته است. از این روز زیبا و شرایط هموار نهایت استفاده را ببرید. اگر در رابطه‌تان چیزی وجود دارد که شما را ناراحت می کند آن را با عشقتان در میان بگذارید. شاید الان با خودتان فکر کنید که بهتر است این موضوع را نگفته و او را ناراحت نکنم، اما این کار درد دراز مدت روی رابطه شما اثری مخرب خواهد داشت.

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور :

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

 

divider1

 

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز بسیار پر انرژی و سرحال هستید و دلتان هوس مهمانی رفتن و خوشگذرانی کرده است، ولی متأسفانه به دلیل نامعلومی احساسات اطرافیانتان مثل شما نیست و انگار کمی بی حوصله هستند. شاید بهتر باشد شما هم خودتان را با آنها هماهنگ کرده و فعلا بی‌خیال این احساس خود شوید چون به احتمال زیاد آنها به هیچ عنوان با شما همراهی نخواهند کرد. حتی اگر دیگران به شما گفتند که حالشان خوب است هم باور نکنید. به احتمال زیاد یک چیزی در جریان هست که آنها را ناراحت کرده است. اگر عشقتان هم جزء گروه افراد بی حال و حوصله امروز است او را بیرون ببرید، با هم غذا بخورید و تا جایی که می توانید او را بخندانید.

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر :

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 

divider1

 

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز خیلی خودتان را ناراحت این نکنید که همه کارهای موجود در برنامه روزانه‌تان را انجام بدهید. تلاش خودتان را بکنید ولی به خودتان فشار نیاورید و خودتان را اذیت نکنید. کمی به احساسات و روابطتان یپردازید. سعی کنید به جای خشونت و حالت متخاصم با نگاهی حساس و با اهمیت دادن به طرف مقابلتان به این قضیه نگاه کنید. اگر خوب فکر کنید خواهید دید که اگر لحنی آرام و مهربان داشته باشید دیگران خیلی بهتر و راحتتر حرف‌هایتان را قبول خواهند کرد. گاهی سختی های زندگی باعث می شوند از کسانی که دوست داریم غافل شویم و یادمان برود که چقدر آنها را دوست داریم، آخرین باری که به عشقتان گفته‌اید «دوستت دارم» کی بوده است؟

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان :

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

 

divider1

 

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

اگر امروز کسی به لطیفه‌هایتان نمی خندد خودتان را اصلا ناراحت نکنید. این بدان معنا نیست که شما آدم بی‌مزه ای هستید، فقط بعضی وقت‌ها مردم حال و حوصله شوخی و خنده را ندارند. هرچند مسخره به نظر می رسد، اما امروز همه خیلی بی حوصله هستند و بیشتر از خندیدن برای گریه کردن آمادگی دارند! احساسات نهفته ای که دارند شما را می خورند را با دیگران در میان بگذارید و در مورد آنها صحبت کنید. امروز بیرون ریختن احساسات درونی که موجب ناراحتی‌تان می شوند برای شما خیلی راحت خواهد بود. این موضوع شامل رابطه عاطفی شما نیز می شود. اگر حرف‌هایی دارید که روی دلتان سنگینی می کنند و باید به عشقتان بگویید، امشب وقت بسیار خوبی برای این کار است.

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

 

divider1

 

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز دست از خجالتی بودن بردارید. احساساتتان را با صراحت تمام بیان کنید. هرچقدر بیشتر در مورد احساستان با دیگران حرف بزنید، آنها هم بیشتر به درد دل کردن با شما مشتاق خواهند شد. امروز برای شما همراه با لحظات لطیفی خواهد بود که وقتی امشب به آنها فکر کنید خواهید دید که ارزش این را دارند که در دفتر خاطراتتان ثبت شوند. افکار شما امروز واضح و در هماهنگی با احساسات عمیق قلبی‌تان خواهند بود. اگر احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و می خواهید در خلوت خودتان باشید این موضوع را با عشقتان در میان بگذارید، البته حواستان باشد طوری حرف نزنید که او را ناراحت کنید. او درک خواهد کرد که همه ما گاهی به تنهایی نیاز داریم.

 

 

 

فال حافظ متولدین دی :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

 

divider1

 

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز تا جای ممکن سعی کنید رفتارتان را کنترل کنید. هیچکس حال و حوصله بحث و دعوا ندارد. شاید ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان کمی سختتر از همیشه باشد ولی دلیلی ندارد که خودتان را ناراحت کنید و یا از خودتان بدرفتاری نشان دهید. خودتان را با اوضاع موجود هماهنگ کنید و با لحنی آرامتر از همیشه حرف بزنید و به حرف های دیگران با آرامش گوش کنید. احتمال دارد دیگران به خوبی شما را درک نکنند و این در کارهای امروز ما اختلال ایجاد کند، اما به خودتان شک نکنید، بعضی روزها اینطوری می شوند. کافی است بعد از کار به آغوش گرم خانواده پناه ببرید و با یک فنجان چای گرم در کنار عشقتان و صحبت‌هایی دلنشین استرس امروز را رفع کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین بهمن :

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

 

divider1

 

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

خوشحال باشید، امروز برای شما روزی فوق‌العاده خواهد بود! فرصت های بسیاری را کشف خواهید کرد و دنیا به کامتان خواهد بود. روح حساستان به شما کمک خواهد کرد تا  در کار گروهی بسیار موفق باشید و به عنوان مهره ای با اهمیت در تیم خود فعالیت کنید. ثبات و ذهن منطقی شما همان چیزی است که ذهن مردد و پرتلاطم  همکارانتان به آن نیاز دارد. . اگر به کمک کسی که دوستش دارید نیازمند هستید این نیاز را با او در میان بگذارید. یادتان باشد که تا زمانی که خودتان حرف نزنید و احساساتتان را بیان نکنید نیازهای شما بی پاسخ باقی خواهند ماند. چه مجرد و چه متاهل به درون خود و نیازهایتان نگاهی عمیق بیندازید.

 

 

 

فال حافظ متولدین اسفند :

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه