شمانیوز

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام ممنوعیت برگزاری کلاس‌های آموزش حضوری برای دانش‌آموزان تا زمان بازگشایی مدارس گفت: خانواده‌ها تخلفات را گزارش دهند.

مسعود ثقفی درباره برگزاری کلاس‌های تابستانی حضوری برای دانش‌آموزان اظهار کرد: با توجه به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا وضعیت کشور به لحاظ همه‌گیری ویروس کرونا شکننده است و هر روز شاهد افزایش آمار مبتلایان هستیم همچنین سلامت دانش‌آموزان برای آموزش و پرورش اهمیت ویژه‌ای دارد و اولویت نخست را در بحث تربیت فرزندان، سلامت جسمی و روحی آنها می‌دانیم بر همین اساس اعلام می‌کنیم که هرگونه فعالیت فوق برنامه آموزشی درسی در مدارس شهر تهران تا زمان بازگشایی رسمی مدارس ممنوع است.

وی افزود: هیچ مدرسه‌ای اجازه ندارد که کلاسهای حضوری برای دانش‌آموزان برگزار و در کلاس‌ها آموزش‌های درسی را به صورت حضوری ارائه دهد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی درسی حضوری برای دانش‌آموزان اعلام می‌شود و اگر والدین با مواردی برخلاف این موضوع مواجه شدند یعنی اگر مدرسه‌ای تخلفی کرد و به برگزاری کلاس‌های حضوری برگزار کرد، بلافاصله به واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران به شماره تماس ۸۸۹۶۴۰۰۶ اعلام کنند، بازرسان ما بلافاصله حضور پیدا خواهند کرد و در صورت احراز تخلف حتماً با متخلفین برخورد خواهد شد.

ثقفی بیان کرد: در زمینه برگزاری هرگونه کلاس درس تابع نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست از همه مدارس در خواست می‌کنیم به صورت جد از برگزاری کلاس‌های درس حضوری خودداری کنند.

 

 
منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه