شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 22 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/22

فال روزانه یکشنبه 22 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/22

 

 

فال روز تولد (99/04/22)

 

دوست عزیزی که 22 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد قوی ای هستید اما خودتان باور ندارید. احساسی بودن شما ربطی به ضعفتان ندارد. بنابراین امسال با اعتماد به نفس بیشتر مسیر زندگی‌تان را در پیش بگیرید. به سمت هر کاری که در گذشته از انجام آن می ترسیدید بروید و حصارهای دست و پایتان را باز کنید. با دیگران ارتباط بیشتری داشته باشید و از همنشینی با آنها لذت ببرید. سعی کنید نظر مردم برایتان مهم نباشد و مطابق قلب خود زندگی کنید. اگر می خواهید در زمینه مالی پیشرفت کنید باید ریسک پذیر باشید. به زودی پولی به دستتان می رسد و چاله های زندگی‌تان را پر می کند. در ماه مهر به هدفی که مدت‌هاست در سر دارید، نزدیک تر خواهید شد اما به این شرط که دست از تلاش برندارید. زمانی که به هدفتان برسید، از تمام سختکوشی‌هایتان خوشنود خواهید شد.ماههای آذر و شهریور از بهترین ماههای امسال شما خواهد بود. از سالی پر از سلامتی، عشق و خبرهای خوب نهایت لذت را ببرید.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز بیش از هر چیزی به عشق فکر می کنید. البته در میان آنها تردید بسیاری وجود دارد. اما این را بدانید زمان مناسبی برای این مسایل انتخاب نکرده‌اید. باید خود را به مسایل دیگر مشغول کنید تا این تفکرات از ذهنتان دور شوند. اگر در نظر دارید به فردی که دوستش دارید بیشتر نزدیک شوید، توصیه می کنیم امروز این کار را انجام ندهید. انرژی های امروز برای مسایل عاشقانه مناسب نیستند. در محل کار هم اگر مشاجره یا حرفی به وجود آمد خودتان را دخالت ندهید. شما باید نگران خود و مسایل کاری و شخصی خود باشید و بحث همکاران به شما ارتباطی ندارد

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

یکی از اطرافیان، اعضای خانواده یا دوستان رفتار سرسنگینی با شما دارد. این مساله باعث می شود تا دایم به این فکر کنید که آیا از دست شما ناراحت است؟ اما این طور نیست. او مشکلات شخصی خودش را دارد و دلیل ناراحتی او شما نیستید. بنابراین پیش داوری نکنید و نسنجیده حرف نزنید. در محل کار، توانایی‌ها و مهارت های خود را به نمایش بگذارید و موفقیت های آینده را برای خود به ارمغان بیاورید. در مورد رابطه عاطفی، شاید دوست داشته باشید در مورد ناراحتی های خود با فرد مورد علاقه‌تان حرف بزنید. اما این کار را انجام ندهید. شاید این حرف‌ها به مشاجره بدل شوند و برای هیچ کدام از شما ثمره خوبی نخواهد داشت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

یکی از اطرافیان مشکل دارد و می خواهد با شما حرف بزند و اصطلاحا درد و دل کند. شما با مهربانی خود به حرف‌هایش گوش می دهید و سنگ صبور او می شوید. لازم نیست نظری بدهید. لازم نیست کاری بکنید. همین که حرف‌هایش را می شنوید کافی است. فقط اجازه ندهید این مساله در روحیه شما تاثیر بگذارد. این را بدانید خودتان را باید در اولویت قرار دهید. اگر در کار نمی توانید حواس خود را جمع کنید، خیلی نگران نشوید. این حس‌ها موقتی هستند و دوباره فردا به حالت عادی باز خواهید گشت. شما توانایی های بسیاری دارید و این مساله می تواند در پیشرفت کاری شما بسیار موثر باشد. در رابطه عاطفی هم چندان موفق نیستید. شاید بهتر باشد امروز به این رابطه و دلیل به وجود آمدن آن بیشتر فکر کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

مسایل مالی بیش از همیشه برایتان پررنگ می شود. به جای نگرانی و حرص خوردن، بهتر است حساب های خود را کنترل کنید و ببینید دقیقا در چه وضعیتی قرار دارید. احتمالا به دلیل نگرانی هایی که دارید، بحران مالی خود را بزرگ تر از آنچه واقعا هست، نشان می دهید. در محل کار، بهتر است سرتان به کار خود باشد و با دیگران کاری نداشته باشید. هر حرفی می تواند بر علیه شما استفاده شود. در مورد روابط احساسی شاید حوصله بیرون رفتن و در جمع بودن را نداشته باشید. اما توصیه می کنیم در خانه نمانید و بیرون بروید. در جمع بودن به بهبود روحیه شما کمک شایانی می کند.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

در محیط کار مراقب حرف و رفتارهای خود باشید. شاید با یکی از همکاران بحثی داشته باشید که چندان خوب نیست. بهتر است به جای جدال بر سر قدرت، مهارت های خود را به نمایش بگذارید تا دعوایی پیش نیاید. در مورد مسایل عاطفی نیز کاملا بی حوصله هستید. شریک عاطفی شما هم حال خوبی ندارد و خیلی از هم سراغی نمی گیرید. این می تواند آغازگر شک و تردید شود. دایم نگران این مساله خواهید بود که شاید دیگر برای او اهمیتی ندارید. اما این را بدانید که او نیز مشغولیت های ذهنی خود را دارد. بهتر است به جای شک، با هم حرف بزنید یا مدتی را از هم دور باشید تا اوضاع بهتر شود.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز ایده های خلاقانه بسیار خوبی به ذهنتان می رسد. می توانید همه آنها را یادداشت کنید و در یک زمان مناسب از آنها استفاده کنید. برخی از آنها کاملا کاربردی و قابل اجرا هستند و می توانند در کار موجب پیشرفت شما بشوند. در انجام کارهای گروهی بسیار باهوش هستید و می دانید چطور از راهنمایی و مشورت افراد کارشناس کمک بگیرید. برای این نعمت شکرگزار باشید. در رابطه عاشقانه خود کمی آزرده خاطر هستید. شاید تصور کنید عشقی که داشته‌اید امروز خیلی پررنگ نیست. اما نگران نشوید، انرژی های امروز این طور هستند و مشکلی میان شما و عشقتان وجود ندارد.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.


 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

یکی از اطرافیان یا اعضای خانواده بسیار ساکت به نظر می رسد. شاید تصور کنید از دست شما ناراحت است اما این طور نیست. او مشغولیت های ذهنی خودش را دارد. بهتر است خیلی خود را درگیر این مساله نکنید. در مورد کار ایده های جالبی در سر دارید. اگر می خواهید شغلتان را عوض کنید، امروز برای گشتن و پیدا کردن کار جدید زمان خوبی است. می توانید توانایی های خود را به خوبی عرضه کنید. در مورد مسایل عاطفی، شاید روز رمانتیک یا آرامی نداشته باشید. دلخوری و بحث به دلایل مختلف ممکن است میان شما به وجود بیاید. اما نگران و ناامید نشوید. این مسایل موقتی هستند و برطرف خواهند شد.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

دوست دارید بیشتر تمرکز خود را روی کار بگذارید. این مساله با مخالفت خانواده یا همسر شما مواجه می شود. حتی شاید ناراحتی از اینکه بیشتر وقت خود را به کار اختصاص داده‌اید نیز پیش بیاید. بهتر است مراقب حرف‌هایی که به زبان می آورید باشید. نگذارید همه چیز روی هم جمع شوند و ناگهان از کوره در بروید. در مسایل کاری بهتر است روند همیشگی خود را تغییر دهید تا پیشرفت های سریع تر و بهتری حاصل کنید. در مورد مسایل عاطفی نیز جلوی زبان خود را بگیرید. هر نوع شک و تریدی را کنار بگذارید. بهتر است امروز خیلی با عشقتان در ارتباط نباشید تا مشاجره ای میان شما روی ندهد.

 

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

بسته، چک و یا نامه ای که منتظرش بودید هنوز به دست شما نرسیده است و شما هم قادر به تماس گرفتن با فرد فرستنده نیستید. این موضوع ممکن است شما را نگران کند که آیا اصلا به دستتان خواهد رسید یا خیر. به احتمال زیاد الکی دارید خودتان را نگران می کنید. این جور تأخیرها گاهی پیش می آیند ولی هیچ مشکل جدی و پیچیده ای به وجود نخواهد آمد. آرامش خودتان را حفظ کنید و منتظر بمانید. خاطره یک عشق قدیمی ممکن است در ذهن شما زنده شود. اگر کسی را دوست دارید این فکر را از ذهن خود بیرون کنید، شما عوض شده‌اید و حالا کس دیگری را دوست دارید. با گذشته برای همیشه خداحافظی کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

نگرانی های مالی شما امروز زیاد می شوند. قرار بوده پولی به دستتان برسد اما نرسیده و این موجب نگرانی شما شده است. اما بیهوده ذهن خود را مشغول نکنید. اگر کمی صبر داشته باشید، همه چیز درست خواهد شد. در مسایل کاری نیز بهتر است خلاقیت به خرج دهید و مهارت های واقعی خود را به نمایش بگذارید. شما توان این را دارید تا بالاتر از این مقامی که هستید، حضور داشته باشید. همه چیز به خلاقیت و تغییر روند عادی کارهایتان بستگی دارد. در مورد مسایل عاطفی، شاید بهتر باشد در مورد نیازها و خواسته های واقعی خود با شریک عاطفی‌تان حرف بزنید. شاید در خلال این مکالمه با هم مشاجراتی هم داشته باشید اما سخت نگیرید. این را بدانید صداقت بهترین راهکار برای بهبود اوضاع است.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز از نظر عاطفی بسیار خوشحال خواهید بود. فردی که تازه با او آشنا شده‌اید، حس بسیار خوبی به شما می دهد. از اینکه با او آشنا هستید، بسیار خوشحالید. اما از طرفی دچار این تردید نیز هستید که آیا او نیز همین احساس را به شما دارد یا خیر؟ شاید بهتر باشد با او صادقانه حرف بزنید و از احساساتش از او سوال کنید. پس از آن هم می توانید بیرون بروید و یک روز پرهیجان و شاد را در کنار یکدیگر تجربه کنید. در محل کار بسیار مراقب حرف‌هایی باشید که به زبان می آورید. اگر همکاران مشاجره ای با هم دارند شما دخالت نکنید. سرتان به کار خود باشد و به پیشرفت های خود بیندیشید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

کمی نگرانی در مورد مسایل مالی در طالع امروز شما وجود دارد. بهتر است به جای آن، همه حساب و کتاب های خود را بازبینی کنید. در صورت کسری داشتن، پول‌ها و هزینه‌هایتان را مدیریت و اولویت بندی کنید. شما می توانید از افراد خبره در این امر کمک بگیرید. بنابراین، جایی برای نگرانی وجود ندارد. در محل کار ایده های بسیار خوبی ارائه می دهید که مورد توجه همکاران و مدیر قرار می گیرد. در مورد مسایل عاطفی، بهتر است هیچ رابطه جدیدی را آغاز نکنید. اگر شریک عاطفی دارید، بهتر است خیلی کنار هم نباشید تا مشاجره ای بین شما پیش نیاید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

divider1** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه