شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 25 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/25

فال روزانه چهارشنبه 25 تیر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/04/25

 

فال روز تولد (99/04/25)

 

دوست عزیزی که 25 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

توانایی بالای شما در این سال به کمکتان می آید و شما را در مسیری قرار می دهد که انتظارش را ندارید. سعی کنید که مهارت‌هایتان را افزایش دهید تا به هدفتان هر روز نزدیک و نزدیک تر شوید. امسال در کنار خانواده سال خوبی را در پیش خواهید داشت. ممکن است شرایط زندگی و تصمیم‌هایی که باید برای زندگی‌تان بگیرید، سخت تر و پیچیده تر از گذشته باشند اما اگر همین طور با سخت کوشی به تلاش خود ادامه دهید، تا پایان سال موفقیت های بزرگی را کسب خواهید کرد. مدت‌هاست در انتظار اتفاقی هستید، امسال به مراد دلتان می رسید و زندگی‌تان وارد مسیر تازه ای می شود که بر روحیه‌تان بسیار موثر است. اگر تا به حال طعم واقعی عشق را نچیده‌اید، امسال سالی است که وجود شما سرشار از عشق می شود. تغییری در شرایط کاری‌تان ایجاد می شود که وضعیت مالی‌تان را بهبود می بخشد. اگر چه زندگی در زمان حال لذت بخش است اما بد نیست که به فکر آینده و پس اندازی برای آن نیز باشید. ماههای آذر، بهمن و اسفند از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

پیشرفت‌هایی که در این چند وقت اخیر داشته‌اید باعث شده‌اند هم هیجان زده و هم نگران باشید. از لحاظ روحی متوجه هستید که قطعا یک قدم رو به جلو برداشته‌اید، اما منطق شما نسبت به واقعیت این پیشرفت تردید دارد. یادتان باشد که حقیقت امری نسبی است و الان این احساس پیشرفت در مورد شما کاملا حقیقت دارد. با خیال راحت پیش بروید. اگر حرف دلتان را با عشقتان در میان نگذاشته‌اید انتظار نداشته باشید که از آنچه در دل شما می گذرد با خبر باشد، او که علم غیب و یا توانایی خواندن ذهن شما را ندارد. در فضایی دوستانه و صمیمانه با هم گفتگو کنید تا بتوانید در این بحث به نتیجه برسید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

 

divider1

 

فال روز متولدین اردیبهشت

بسیاری از اهداف شخصیتان را یا به دست آورده‌اید و یا دارید به دست می آورید و این شما را بسیار هیجان زده کرده است. اطرافیانتان ممکن است به کمک شما نیاز داشته باشند. برخی انجمن های خیریه و کسانی که خیلی خوب نمی شناسید از شما تقاضای قرض و کمک دارند. شما بسیار به کمک کردن به دیگران علاقه مند هستید، ولی بهتر است حواستان جمع باشد که به چه کسی دارید کمک می کنید. هر کسی قابل اعتماد نیست. برای این که توجه شخص مورد نظرتان را جلب کنید خود واقعیتان را به دنیای اطرافتان نشان دهید. وقت آن رسیده است که انتظارات خود از یک رابطه عاطفی ایده آل را بیان کنید و به کمتر از آن هم رضایت ندهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

 

فال امروز متولدین خرداد

موفقیت در زمینه کاری به سراغ شما آمده است و بسیار هیجان زده و با انگیزه هستید و دوست دارید در این مسیر به راهتان ادامه بدهید. اما به زودی خواهید دید که مسئولیت های زیاد کاری باعث شده‌اند از زندگی اجتماعی‌تان باز بمانید. فکر می کنید نکند دوستانتان فراموشتان کرده باشند. آنها شما را فراموش نکرده‌اند، این شما هستید که باید در هر هفته حداقل چند ساعتی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که تمام زندگی در کار خلاصه نمی شود. اگر قصد این را دارید که این آخر هفته را خارج از شهر بگذرانید یادتان باشد که عشقتان را نیز با خود همراه کنید. اگر فکر می کنید که رابطه عاطفی شما به بن بست رسیده، این آخر هفته تمام تلاشتان را بکنید، اگر باز هم جواب نگرفتید شاید وقت آن رسیده است که به جدایی فکر کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین تیر

موفقیت در تمام عرصه های مختلف زندگی دارد به شما روی می آورد و این موضوع باعث شده است که احساسی فوق‌العاده داشته باشید. شما دارید در کارتان زیادی دقت به خرج می دهید و این دقت حالتی وسواس گونه به خود گرفته است. این همه وقت برای جزئیاتی که هیچ کس به آنها اهمیتی نمی دهد نگذارید و سخت تر از آنچه که لازم است تلاش نکنید. با این کار خودتان را زیادی خسته خواهید کرد و اگر این طور پیش بروید ممکن است در میان راه جا بزنید و توان ادامه دادن نداشته باشید. برای این که برای رابطه عاطفی مورد نظرتان جا باز کنید باید تغییراتی در برنامه روزانه خود ایجاد کنید. یادتان باشد که هر چیزی که برای شما ارزش داشته باشد نیاز به وقت و توجه شما دارد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

divider1

 

فال و طالع بینی متولدین مرداد

تلاش زیاد، اشتیاق به کار و اراده راسخ شما بالاخره دارند به ثمر می نشینند و از لحاظ مالی به نتیجه می رسید. فرصت های جدیدی بزای استفاده از استعدادهای هنری‌تان فراهم خواهند شد. تنها نکته منفی این مسئله این است که کار زیاد شما را خیلی خسته خواهد کرد و خلاقیت شما را خواهد گرفت. کمی برای برنامه ریزی وقت بگذارید تا بتوانید در کمترین وقت ممکن به بهترین نتیجه دلخواه برسید. شما می توانید! وقت آن رسیده است که به طور جدی با همسرتان در مورد این که چه کسی و چه چیزی آرامش خانه را برهم می زند صحبت کرده و راه حلی برای آن بیابید. البته حواستان باشد دعوا درست نکنید، شما که نمی خواهید تعطیلاتی که پیش رو دارید را برای خودتان تلخ کنید؟

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند

 

divider1

 

 فال امروز متولدین شهریور

نزدیکانتان ممکن است کمی نگرانتان باشند. کار بیش از حد باعث شده است که حال و هوایتان مثل همیشه نباشد و حتی کمی بی حال بوده و کمی سردرد داشته باشید. اگر این احساس را دارید بعد از تمام شدن کارتان مستقیم به خانه بروید و امشب را استراحت کرده و خودتان را برای یک تعطیلات لذت بخش آماده کنید. نگران انجام ندادن کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده بودید نباشید، کلی وقت برای انجام آنها خواهید داشت. حالا که چند روز تعطیلی در پیش دارید چرا برنامه یک سفر چند روزه را نمی چینید؟ همین امشب با عشقتان درباره این موضوع مشورت کنید و ببینید کجا می خواهید بروید و همراه با چه کسانی دوست دارید بروید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

divider1

 

طالع بینی روزانه متولدین مهر

در محل کار همه چیز به خوبی پیش می رود. از لحاظ جسمی خود را بسیار قوی و سرحال احساس می کنید. ولی ذهنتان کمی مبهم و گیج است. خیلی راحت حواستان پرت می شود و فکرتان مثل همیشه خوب کار نمی کند. امروز روز خوبی برای شروع یک پروژه جدید نیست. سعی کنید ذهنتان را روی انجام کارهای نیمه تمام قبلی متمرکز کرده و آنها را تمام کنید. تا چند روز دیگر دوباره آماده خواهید بود و فکرتان مثل ساعت کار خواهد کرد. در مورد احساسات و خواسته‌هایتان با شریک زندگی‌تان صحبت کنید. حتی اگر نتیجه دلخواهتان را هم نگیرید این کار ارزش امتحان کردن را داد. برای این مکالمه بهتر است فضایی رمانتیک فراهم کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین آبان

درآمدی که این چند وقت به دنبال موفقیت‌هایتان به دست آورده‌اید شما را به خریدن چیزهای لوکسی که پیش از این فکر می کردید هیچ کاربردی ندارند وسوسه می کند. این کار خیلی اشکالی ندارد، ولی به شرط آن که زیاده روی نکنید و تصمیم های ناگهانی برای خرید چیزهای غیر ضروری نگیرید. از موفقیت خود لذت ببرید ولی حواستان باشد که منطقی رفتار کنید. الان وقت خوبی برای زیاده روی در خوردن و آشامیدن نیست. اگر برای خانواده خود، به ویژه پدر و مادرتان خیلی وقت نگذاشته‌اید از فرصت به دست آمده استفاده کنید و به دیدن آنها بروید. چند روز تعطیلی برای دیدن خیلی از عزیزانتان می تواند کافی باشد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین آذر

موفقیت خودتان و یا دیگر اعضای خانواده امروز احساسات فراوانی را در شما زنده کرده است. با شور و هیجان درباره نقشه‌هایی که برای آینده دارید فکر می کنید، ولی بعضی از این نقشه ها خیلی هم عملی نیستند. با این حال کمی خیالپردازی کردن اشکالی ندارد. فردا می تواند روز بهتری برای برنامه ریزی های منطقی باشد و عقلتان بهتر کار خواهد کرد. اگر مجرد و در جستجوی نیمه گمشده خود هستید این آخر هفته فرصت بسیار مناسبی برای شما می تواند باشد، آن را از دست ندهید. تا جایی که می توانید در جمع حاضر شوید و فرصت های احتمالی را بسنجید. چرا امشب عشقتان را به صرف شام به بهترین رستورانی که می شناسید دعوت نمی کنید؟

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما" به تو خواهد رسید.

 

divider1

 

 فال روز متولدین دی

امروز برای شما یکی از پرمشغله‌ترین روزهای این چند وقت اخیر خواهد بود. دورنمای موفقیت های مداوم در رابطه با اهداف کاری و شخصی شما را به گذراندن وقت زیادی در محل کارتان و گرفتن تماس های تلفنی و نوشتن ایمیل های کاری و این ور و آن ور رفتن مشغول خواهد کرد. شاید نتوانید به کسانی که می خواهید به راحتی دسترسی داشته باشید ولی نگران نباشید دیر یا زود خواهید توانست با آنها ارتباط برقرار کنید. در این دنیای پر مشغله همه ما به استراحت نیاز داریم، حالا که چند روز تعطیلی در پیش است با یک برنامه ریزی درست همراه با عشقتان به جایی آرام و به دور از هیاهوی دنیای مدرن بروید و خودتان را برای یک هفته شلوغ دیگر آماده کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را

ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان

 

divider1

 

 فال متولدین بهمن

موفقیت کاری و مالی شما را خوشحال و راضی خواهد کرد. برای پیش رفتن و موفقیت بیشتر آماده هستید. ولی مواظب باشید، چرا که افرادی که خیلی قابل اعتماد نیستند ممکن است تصمیم بگیرند از این موقعیت شما استفاده کرده و برای بهره بردن از این موقعیت شما خودشان را به شما بچسبانند. شاید حتی بعضی از آنها بخواهند از شما پول قرض بگیرند. حواستان باشد که به چه کسانی کمک می کنید، شاید آنها خیلی با شما صادق نباشند، همه داستان‌هایی که می شنوید را باور نکنید. امروز برای شما روز در خانه نشستن نیست. سرشار از انرژی هستید و نیاز به داشتن فعالیت های اجتماعی در وجود شما موج می زند. با دوستانتان قرار بگذارید و فرصت های عاطفی احتمالی را هم نادیده نگیرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین اسفند

همراه با رسیدن به موفقیت در زمینه کاری برخی نگرانی ها در شما به وجود آمده اند. برخی مسئولیت های جدید برای شما به وجود آمده اند که نسبت به توانایی خود در انجام آنها شک دارید. همچنین در محل کارتان جوی به وجود می آید که باعث می شود کمی احساس ناراحتی کنید. اجازه ندهید این چیزها شور و هیجان شما را از بین ببرند. شماتوانایی کافی برای مدیریت وضعیت به وجود آمده را دارید. درگیری های فکری باعث می شوند احساس کنید دلتان می خواهد کمی تنها باشید. اگر متأهل هستید این نیاز خود را با عشقتان در میان بگذارید. ولی فقط همین امشب را تنها بمانید و از تعطیلات پیش رو همراه با عشقتان لذت ببرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه