شمانیوز

حناچی شهردار تهران گفت: در شهرداری تهران برای ادامه یا لغو طرح ترافیک، تابع تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم و هر سیاست و تصمیمی در این باره اتخاذ شود، آمادگی داریم.

پیروز حناچی شهردار تهران پس از جلسه آخرین وضعیت شهر تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا با اشاره به اهمیت فاصله گذاری اجتماعی گفت: اگر بخواهیم فاصله گذاری اجتماعی را در ناوگانی مانند مترو رعایت کنیم، نیاز است ظرفیت ناوگان مترو ۳ برابر شود که این امکان در حال حاضر وجود ندارد. شهردار تهران افزود: در شرایط کنونی در حمل و نقل عمومی با کمبود ناوگان مواجه هستیم و بکارگیری سیاست استفاده الزامی از ماسک برای مسافران در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی می‌تواند نقش موثری در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد.

حناچی در پاسخ به این سوال که برنامه مدیریت شهری برای طرح ترافیک با توجه به افزایش ابتلای شهروندان تهرانی به کرونا چیست؟، گفت: نمی‌دانم چرا خبرنگاران تنها پیگیر موضوع طرح ترافیک هستند.

او ادامه داد: در شهرداری تهران برای ادامه یا لغو طرح ترافیک، تابع تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم و هر سیاست و تصمیمی در این باره اتخاذ شود، ما آمادگی اجرای آن را داریم، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد طرح ترافیک یکی از عوامل در کاهش سفر‌های غیر ضروری است.

شهردار تهران در واکنش به حواشی روز گذشته با استانداری تهران گفت: ما در شهرداری تهران هیچ اختلاف نظری با نهاد‌ها نداریم.

حناچی ادامه داد: بعد از ماه مبارک رمضان در مقابله با ویروس کرونا شرایط خوبی داشتیم که نشان داد مردم‌ فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می‌کنند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه