شمانیوز

وزیر آموزش و پرورش گفت: در مناطق قرمز کلاس‌ها به صورت غیر حضوری، در مناطق زرد به صورت ترکیبی، (حضوری و غیر حضوری) و در مناطق سفید به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در مناطق قرمز کلاس‌ها به صورت غیر حضوری، در مناطق زرد به صورت ترکیبی، (حضوری و غیر حضوری) و در مناطق سفید به صورت حضوری برگزار خواهد شد.  محسن حاجی میرزایی  وزیر آموزش و پرورش افزود: در مناطقی که وضعیت سفید دارند ۲۰ درصد آموزش‌ها به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.

 

وی در مورد ثبت نام مدارس نیز گفت: با فشرده کردن کار ثبت نام در مدارس ثبت نام دانش آموزان تا ۱۵ شهریور به پایان می‌رسد تا در روند شروع سال تحصیلی با مشکلی روبرو نشویم. وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: آزمون ورودی مدارس استعد‌های درخشان را به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا به تعویق انداخته ایم که پذیرفته شدن این آزمون هم باید در مدارس ثبت نام شوند.

 

حاجی میرزایی درباره خرید روپوش برای دانش آموزان نیز گفت: خرید روپوش دانش آموزان در اختیار شورای آموزش و پرورش استان‌ها و مدارس است.

 

وی درباره استخدام و جذب معلم جدید در آموزش و پرورش افزود: فراخوان استخدام ۲۸ هزار معلم از طریق سازمان امور اداری و استخدامی به زودی منتشر خواهد شد و دارندگان مدرک کارشناسی می‌توانند متناسب با جنسیت، نیاز هر استان و رشته تحصیلی مورد نیاز در آزمون استخدامی شرکت کنند.

 

منبع : رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه