شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 6 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/06

فال روزانه دوشنبه 6 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/06

 

فال روز تولد (99/05/06)

 

دوست عزیزی که 6 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مهربان، همیشه آماده‌ی کمک به دیگران، باهوش و تیزبین و متواضع هستید. شما با جسارت درونی و بی پروایی خود یک جنگجوی ذاتی هستید و به هیچ مانعی اجازه نمی دهید که سر راه رسیدن شما به خواسته‌هایتان قرار بگیرد. در سالی که پیش رو دارید با اراده‌ی محکم و تلاش و سخت کوشی فوق‌العاده ای که دارید شانس بالایی برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه‌ی خود خواهید داشت. شما در مطالعه و تحقیق در هر زمینه ای دقت عمل بسیار بالایی خواهید داشت و به همین دلیل در پروژه‌هایی که به عهده می گیرید موفقیت های قابل توجهی را کسب خواهید کرد. با این همه شما گاهی در تصمیم‌گیری‌هایتان عجولانه رفتار می کنید و این عادت می تواند امسال برایتان گرانتر از هر وقت دیگری تمام شود. شما ممکن است سعی کنید کارها و پروژه‌هایی را به عهده بگیرید که نسبت به توانایی‌ها و امکاناتی که در اختیار دارید بیش از اندازه بزرگ هستند و نتوانید به تنهایی آنها را به انجام برسانید. شما امسال در هر جمعی که قرار بگیرید با مهارت های فوق‌العاده ای که در برقراری ارتباط با دیگران و صحبت کردن دارید در مرکز توجه قرار خواهید گرفت و از محبوبیت زیادی برخوردار خواهید بود. این وضعیت باعث می شود دوستان جدیدی پیدا کنید که می توانند به رشد شخصی و حرفه ای شما کمک زیادی بکنند و فرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار دهند. مهر و دی بهترین و مهم‌ترین ماه های سال هستند.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما به شدت دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان برمی آید برای دوستانتان انجام دهید. ممکن است کار و زندگی خودتان را رها کنید تا از یکی از نزدیکانتان که بیمار است پرستاری کنید یا سعی کنید مشکل یکی از همکارانتان را حل کنید، اما چنان در این تلاش صمیمانه برای کمک به دیگران غرق می شوید که بی آن که خودتان بخواهید یا حتی متوجه باشید رفتارتان با آنها تند و نامناسب می شود. این که بخواهید نقش فرشته مهربان را برای دیگران بازی کنید خیلی هم خوب است، ولی شرط اول آن این است که خودشان از شما تقاضای کمک کرده باشند. در غیر این صورت ممکن است از نیت خیر شما برداشتی منفی صورت بگیرد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

 

divider1

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با داشتن انتظارهای نابجا از دیگران برای حل مشکلات و دردسرهایتان تنها زمینه دلخوری و ناراحتی خودتان را فراهم خواهید کرد. شاید به نظر خودتان کاملا واضح باشد که به کمک نیاز دارید، ولی تا زمانی که خودتان مستقیما تقاضای حمایت و همکاری نکنید به احتمال زیاد این نیاز شما نادیده گرفته خواهد شد. این که فکر کنید اطرافیانتان آنقدر شما را می شناسند که لازم نیست خودتان چیزی به زبان بیاورید کاملا اشتباه است. این که توقع داشته باشید دیگران فکر شما را بخوانند و بعد هم از دست آنها ناراحت شوید خیلی بیرحمانه است. اگر به موقع نیازهایتان را با دیگران در میان بگذارید خیلی زود بسیاری از مشکلاتتان حل خواهند شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز هر کلمه ای که از دهانتان خارج می شود می تواند اثری معجزه بخش داشته باشد، اما کلامتان همچنین می تواند همچون خنجری در قلب طرف مقابلتان فرو رود. تفاوت بین این دو در کلمه‌هایی که انتخاب می کنید نیست، بلکه همه چیز به نگرشی که دارید بستگی دارد. با وجود این که شما در افکار و احساساتتان بیشتر اوقات بیقرار و بی ثبات هستید، امروز می توانید نسبت به برنامه‌ها و نقشه‌هایی که برای امروزتان در سر دارید همچون سنگ سرسخت باشید. ولی این را باید در نظر داشته باشید که نزدیکانتان از شما انتظار دارند در زمانی که در مسیرشان با مشکلات و ناهمواری‌ها روبرو هستند به آنها کمک کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

مهارتی که شما در گوش سپردن به حرف های دیگران دارید واقعا خارق‌العاده است؛ تا حدی که طرف‌ مقابلتان احساس می کند که حتی معنای سکوت‌هایی که در میان حرف‌هایش دارد را هم درک می کنید. این موضوع در حال حاضر می تواند کاملا درست باشد و هرچقدر بیشتر دقت کنید از ناگفته‌ها و لحظات سکوت چیزهای بیشتری خواهید فهمید. امروز اگر بدانید چه وقت باید سکوت کنید و تنها به حرف‌ها و حرکات دیگران گوش فرا دهید چیزهای بیشتری در مورد آنها و احساساتشان خواهید فهمید. این نکته را به یاد داشته باشید که لزومی ندارد حتما جاهای خالی را با حرف های بی مورد پر کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که با قلبی باز پذیرای دیگران باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر:تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.

 

divider1

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز می خواهید حمایت کامل خودتان از ایده های خوبی که یکی از اطرافیانتان در سر دارد را نشان دهید ولی ممکن است در این کار کمی زیاده روی کرده و کاسه داغتر از آش بشوید. به جای این که سعی کنید آنها را مورد قضاوت قرار دهید و وادار به ایجاد تغییر در زندگیشان کنید بهتر است مواظب واکنش‌هایتان باشید و سعی نکنید زندگی دیگران را عوض کنید. خوشبختانه این تمایل شما به حل مشکلات دیگران بی آن که خودشان کمکی از شما خواسته باشند خیلی زود برطرف خواهد شد. بهتر است سعی کنید ذهنتان را روی زندگی خودتان و این که برای رسیدن به رویاهایی که در سر دارید چه کارهایی باید انجام دهید متمرکز کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش

 

divider1

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما در بروز دادن احساسات خود زیاد صادقانه رفتار نمی کنید. خودتان خوب می دانید که پشت این لبخند همراه با خونسردی چه افکار و احساساتی پنهان هستند که نمی خواهید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. در کمال تعجب و با وجود سکوت خودتان، دیگران خیلی خوب شما را درک می کنند. گاهی اوقات بعضی چیزها را نمی توان به سادگی به زبان آورد و با گفتن آنها فقط همه چیز بدتر می شود؛ در چنین موقعیتی سکوت بهترین گزینه ممکن است. بهتر است در رابطه عاطفی‌تان خیلی با احتیاط رفتار کنید و حرف‌هایتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید و بحث های پیچیده را برای روز دیگری نگه دارید، این طوری همه خوشحال تر خواهند بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

 

divider1

 

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شاید در محل کارتان کمی احساس گیجی و سردرگمی داشته باشید و همین می تواند باعث شود که هدف گذاری و برنامه ریزی برای کارهایتان، به ویژه وقتی پای اهداف بلند مدت در میان باشد برایتان تبدیل به کاری دشوار شود. حتی اگر از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان کامل داشته باشید ممکن است نسبت به این که آیا در نهایت موفق خواهید شد یا خیر دچار تردید شوید. با تلاش برای غلبه به این وضعیتی که به وجود آمده و به دست آوردن مجدد اعتماد به نفستان می توانید دیگران را هم با اشتیاقی که به رشد و تغییر کردن دارید تحت تأثیر قرار دهید. این کار باعث خواهد شد حالتان حتی بهتر هم شده و به خودتان افتخار کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

شما اغلب دارای سطح بالایی از خلاقیت هستید و در بروز دادن این استعداد خود هم هیچ مشکلی ندارید، ولی امروز ممکن است بیان کردن نظرات و ایده‌هایتان برای شما دشوار باشد و با موانع ذهنی روبرو باشید. یکی از بهترین راه‌ها برای این که به این وضعیت غلبه کنید این است که روند عادی و تکراری زندگی‌تان را کمی بهم بریزید! این که سعی کنید کارتان را از زاویه ای کاملا متفاوت مورد بررسی قرار دهید می تواند همان چیزی باشد که برای کنترل مجدد قدرت خلاقیتتان به آن نیاز دارید. شاید وقتی اوضاع به حالت عادی بازگشت ترجیح بدهید با همان الگوهای قبلی کارتان را انجام دهید، ولی در نظر گرفتن همه گزینه های ممکن هیچ وقت ضرری نمی تواند برایتان داشته باشد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آذر

امروز خاطرات دوران کودکی‌تان به طرز عجیبی زنده شده‌اند، تا حدی که می توانند زمان حال زندگی‌تان را هم تحت تأثیر قرار بدهند. شاید روزهای ناخوشایندی را به خاطر بیاورید که خانواده‌تان شما را به خوبی درک نمی کردند و با شما و کارها و ایده‌هایتان مخالف بودند. درست است که شما نمی توانید به گذشته بازگشته و آن را تغییر دهید، ولی می توانید از این خاطرات به عنوان درس عبرت و عاملی محرک برای زمان حالتان استفاده کنید. به جای این که با ترس و وحشت به روابطی که با دیگران دارید نگاه کنید و نگران اثرات رفتارهایی که می کنید روی روند رابطه‌تان باشید این نکته را به یاد بیاورید که قدرت عشق از هر چیزی بالاتر است.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست***که برخوردار شد از روی فرخ

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

فال روز متولدین دی

شاید در دوران نوجوانی‌تان در برقراری ارتباط با اعضای خانواده‌تان با مشکلاتی مواجه بوده باشید، حتی هنوز هم به عنوان یک بزرگسال گاهی نمی توانید به راحتی ارتباط عاطفی مورد نظرتان را با آنها برقرار کنید. حالا هم اتفاقاتی دارند می افتند که این احساس و خاطرات ناخوشایند آن را دوباره در شما زنده کرده‌اند، ولی همین وضعیت می تواند فرصتی باشد برای این که اعتماد به نفس خودتان را بالا برده و این مشکل قدیمی که همیشه سایه آن را روی روابط خود حس می کنید را برای همیشه از بین ببرید. خودتان را از بندهای گذشته رها کنید و بپذیرید آنچه گذشته را نمی توان تغییر داد ولی آینده در دستان شماست و با امیدواری و نگاه مثبت می توانید به خواسته‌هایتان برسید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

 

divider1

 

فال متولدین بهمن

با وجود این که امروز در ارتباط با دیگران خیلی سرحال و سرزنده به نظر می رسید در واقع پشت این ظاهر بشاش شما ناراحتی و اندوه زیادی نهفته است. زخم های عاطفی که از گذشته برجای مانده اند هنوز روی شما و احساسی که نسبت به خودتان دارید تأثیر می گذارند و گاهی حال و هوایتان را بهم می ریزند. بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید نشان دادن احساساتی که دارید نشان دهنده ضعف شما نیست و روی نگرشی که دیگران نسبت به شما دارند اثر منفی نخواهد گذاشت. در میان گذاشتن این احساس با افرادی که مورد اعتماد شما هستند نه تنها حال خودتان را بهتر می کند، بلکه می تواند برای آنها هم الهام بخش باشد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

شما با به یاد آوردن خاطرات گذشته و ارتباط دادن و مقایسه آنها با شرایط فعلیتان می توانید به رشد عاطفی خود کمک زیادی کرده و برای خودتان نقش یک درمانگر را ایفا کنید. در حال حاضر ریسک کردن در روابط عاطفی شاید به نظرتان کاری دشوار و کمی ترسناک باشد، ولی شما قدرت کافی برای این که چنین موقعیتی را با موفقیت پشت سر بگذارید را دارید و این کار شما حتی می تواند به دیگران هم انگیزه بدهد. یادتان باشد که اگر بی آن که اسیر گذشته شوید از شکست های گذشته‌تان درس لازم را بگیرید می توانید فرصت‌هایی برای خودتان بسازید که آغازگر بهترین و زیباترین بخش های زندگی‌تان خواهند بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

 

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه