شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 7 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/07

فال روزانه سه شنبه 7 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/07

 

فال روز تولد 99/05/07

 

دوست عزیزی که 7 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما ویژگی های شخصیتی فوق‌العاده ای دارید که شما را به شخصی منحصربه‌فرد تبدیل می کنند. شما باهوش و با استعداد هستید و در تحصیلاتتان عملکرد خیلی خوبی را از خود نشان می دهید. امسال این عشقی که به مطالعه و انجام تحقیقات گسترده در مورد یک موضوع خاص دارید و توانایی بی نظیرتان در به کار گرفتن آنچه خوانده‌اید به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه‌ی حرفه ای پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشید. همچنین عملکرد خوب و استفاده‌ی بهینه‌ی شما از آنچه در اختیار دارید باعث خواهد شد مورد تشویق مقامات مافوق خود قرار بگیرید و حتی ترفیع رتبه داشته باشید. شخصیت دوست داشتنی و خونگرمی شما باعث خواهد شد دوستان زیادی پیدا کنید. امسال از لحاظ سلامتی با مشکل جدی مواجه نخواهید شد، اما برخی مشکلات جزئی برایتان پیش خواهند آمد که با مراجعه به پزشک به راحتی حل خواهند شد. اگر پیش از این در بازار بورس و یا مسکن سرمایه گذاری کرده باشید امسال سود قابل توجهی را از سرمایه گذاری های قبلی خود به دست خواهید آورد. شاید برای اهداف کاری یک سفر به خارج از کشور داشته باشید که اگر با برنامه ریزی و آمادگی کافی انجام شود موفقیت های بی سابقه ای را برایتان رقم خواهد زد. چنانچه نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا کرده باشید زمستان امسال به احتمال زیاد به خانه‌ی بخت خواهید رفت. ماه آبان، بهترین و مهم‌ترین ماه سال خواهند بود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز به ویژه اگر کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید، یک آغاز نه چندان سریع برای روزتان می تواند تمام روز شما را دچار سردرگمی و نگرانی از این کند که نتوانید به موقع همه کارهایتان را انجام دهید. شما احساس می کنید کارها خیلی کند دارند پیش می روند و هر چقدر هم که بیشتر تلاش می کنید بی فایده است و اثری روی سرعت پیشرفت کارها نمی گذارد. با این همه اگر صبور باشید پاداش صبر خود را دریافت خواهید کرد و هر چه پیش می روید اوضاع بهتر و بهتر خواهد شد. البته اگر روبراه شدن اوضاع باعث شود انتظارتان به طور غیر واقع‌بینانه ای  بالا برود در پایان  از خودتان نا امید خواهید شد؛ پس اهدافتان را منطقی انتخاب کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

divider1

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز یک تنش عاطفی در ابتدای روز باعث می شود طی روز دچار خشمی فروخورده باشید که شما را مدام آزار می دهد و از فکرتان خارج نمی شود. اگر در جریان بحث و دعوا سکوت کرده و مسائل مهم را ناگفته باقی بگذارید بعدا از دست خودتان ناراحت و عصبی خواهید بود. با این حال هر چند این احساسات ناخوشایند برای مدتی شما را اذیت می کنند به زودی نسیم تازه ای می وزد که شما را قادر می کند همه این چیزها را فراموش کنید و با فکری باز روزتان را ادامه دهید. وقتی آینده این قدر خوب به نظر می رسد لزومی ندارد خودتان را درگیر گذشته کنید. هیچ گاه پشیمانی نتیجه سودی برایتان نخواهد داشت ، تنها کافیست از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

 

divider1

 

 فال امروز متولدین خرداد

شما برای مدتی در سایه‌ها مخفی شده بودید، ولی حالا آماده‌اید که از لاک تنهایی خود خارج شوید. خوشبختانه دنیا دارد برایتان زیبا می شود و تا بعدازظهر ابرهای سیاهی که برای مدتی آسمان زندگی‌تان را تیره کرده بودند ناپدید خواهند شد و آسمان آبی و آفتابی روح تازه ای به شما خواهد بخشید. با این حال  فعلا خیلی نباید درگیر احساساتتان باشید، گاهی لازم است به ندای قلبتان گوش دهید ولی فعلا این کار سرعتتان را خیلی کاهش خواهد داد. اکنون زمان آن رسیده که دست به عمل بزنید و از سکون خارج شوید. ماجرا و هیجان در انتظار شماست و هر چه زودتر راهی این سفر پرماجرا شوید زودتر به مقصد خواهید رسید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

شما از این که قدم بعدی‌تان چه باید باشد مطمئن نیستید و حتی اگر این طور به نظر برسید که پاداش مادی یا معنوی خوبی در انتظارتان است، دچار تردید و دودلی شده اید. شما زیاد عجله ای ندارید و ترجیح می دهید با سرعتی کم ولی مطمئن پیش بروید و خودتان را اذیت نکنید و از هر گونه ریسکی خودداری کنید. شاید فکر کنید حتی اگر چند روز بیشتر طول بکشد هم بالاخره به نتیجه مطلوبتان خواهید رسید. پس بگذارید ما هم خیالتان را راحت کرده و بگوییم که حق با شماست و این رفتار در حال حاضر کاملا منطقی است و بهتر است تا شنبه که انرژی کیهانی نیز با شما همراه خواهد شد، دست نگه دارید و قدم های بزرگی برندارید.

 

فال حافظ متولدین تیر

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

 

divider1

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شرایط فعلی شما مثل این است که در قایقی بادبانی نشسته و سعی داشته باشید به مقصدتان برسید ولی باد در جهتی که شما انتظار دارید نوزد. با این همه امروز تغییرات آب و هوایی که برای پیشرفت شما لازم هستند رخ داده و شما را در جهتی که می خواهید پیش خواهند برد. ولی فکر نکنید که همیشه اوضاع همینطور باقی خواهد ماند؛ همین که بخواهید به این شرایط عادت کنید دوباره وضع به صورت کاملا غیر منتظره ای تغییر خواهد کرد. پس از شرایط موجود نهایت استفاده را ببرید و خودتان را هم برای تغییرات احتمالی آماده کنید. یادتان باشد که نسبت به اهدافتان سرسخت باشید، ولی در مورد راه و روش رسیدن به آنها انعطاف داشته باشید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

divider1

 

 فال امروز متولدین شهریور

درست همان وقتی که فکر می کنید که اوضاع زندگی‌تان ثبات پیدا کرده است و به آن عادت کرده‌اید، دور جدیدی از تغییرات، به ویژه در رابطه با کارتان، آغاز خواهند شد که به تلاش و توجه ویژه ای از جانب شما احتیاج دارند. شما از این صلح و آرامش موقت خیلی راضی و خوشحال بودید، ولی باید برای این شرایط تازه خودتان را آماده کرده و آستین‌هایتان را بالا بزنید. حواس پرتی های زیادی دور و برتان هستند و نمی توانید انتظار داشته باشید که با خیال راحت خودتان را کنار کشیده و روی کارتان تمرکز کنید. این وضعیت را به عنوان آزمونی بی ضرر برای سنجش میزان صبر و اراده خودتان در نظر بگیرید. بعدازظهر امروز با دیدن پیشرفتی که با وجود همه مشکلات داشته‌اید به خودتان افتخار خواهید کرد.

 

فال حافظ متولدین شهریور

درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

 

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

بعد از یک صبح همراه با استرس درونی و یا مخالفت های اطرافیان وقتی بعدازظهر می بینید که مخالفت‌ها و موانع دارند از بین می روند و اوضاع به حالت عادی باز می گردد خیلی خوشحال خواهید شد. با این حال نباید انتظار داشته باشید که بدون تلاش و کوشش به نتیجه دلخواهتان برسید و همه چیز برایتان به سادگی آب خوردن باشد. این ضرب‌المثل که «نابرده رنج گنج میسر نمی شود» را امروز شعار خود قرار داده و تا می توانید برای رسیدن به خواسته‌هایتان تلاش کنید. اشکالی ندارد اگر امروز مجبور شوید کمی بیشتر از حد معمول کار کنید، در عوض می توانید تعطیلات آخر هفته خود را از همین امشب شروع کرده و حسابی استراحت کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

شاید اینطور به نظرتان بیاید که دیگران با هر حرکتی که شما می کنید مخالف هستند. حتی پیش پا افتاده‌ترین نظرهایی که در مورد اتفاقات اطرافتان می دهید هم با مخالفت و واکنش های منفی اطرافیان و نزدیکانتان مواجه می شوند. طبیعتا شما ترجیح می دهید به جای این مخالفت‌ها از شما حمایت کنند، ولی بهتر است فعلا خودتان هم کمی احتیاط کرده و چوب در لانه زنبور نکنید. خوشبختانه این وضعیت به زودی برطرف خواهد شد. امروز روز خوشگذرانی است. اگر کسی را دوست دارید همراه با او به تفریح بروید و با خیال راحت ولخرجی کنید. احساس خود نسبت به او را با کلماتی زیبا بیان کنید و جسارت به زبان آوردن احساس واقعی خود را داشته باشید.

 

فال حافظ متولدین آبان

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آذر

امروز حتی اگر به جز نگرش خودتان هیچ چیز دیگری را نتوانید تغییر دهید، خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و ایده های زیادی در سر دارید. خوشبختانه کنترل افکارتان در دست خودتان است و می توانید آنها را در جهت مثبت پیش ببرید. همین موضوع هم باعث می شود دنیای اطرافتان همراه با نگرشتان تغییر پیدا کند؛ خودتان که می دانید افکارتان تا چه حد در رسیدن شما به رویاهایتان موثر هستند. امروز حال و حوصله روابط عاشقانه را ندارید و ترجیح می دهید تنها باشید و برای کارتان وقت بیشتری بگذارید. اگر فکر می کنید این طوری راحت تر هستید در مورد این نیاز خود با کسی که دوست دارید حرف بزنید و به او قول دهید که یک روز دیگر جبران امروز را خواهید کرد.

 

فال حافظ متولدین آذر

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

 

 

divider1

 

 فال روز متولدین دی

با وجود این که ممکن است امروز با برخی موانع روبرو شوید، نگاه عمل گرایانه و اراده و پشتکارتان شما را قادر می سازند که به اهدافتان برسید. ولی به جای این که به موفقیت‌هایتان افتخار کنید، راضی نخواهید شد و به دنبال چیزهایی بهتر و بیشتر هستید. این که به دنبال پیشرفت و بهتر شدن باشید کاملا قابل تحسین است ولی باید به خودتان فرصت بدهید که قبل از رفتن به سراغ هدف بعدی از ثمره زحماتتان لذت ببرید. در مورد افکار و احساسات خود با نزدیکان و عزیزانتان صحبت کنید. حرف زدن باعث می شود حالتان خیلی بهتر شود. امروز حال و هوای عاشقی در سر شما است ولی یادتان باشد که قدم‌هایتان را حساب شده بردارید تا بتوانید به آنچه که دلتان می خواهد برسید.

 

فال حافظ متولدین دی

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن

 

divider1

 

 فال متولدین بهمن

شما متوجه این موضوع هستید که نمی توانید از آن چه در انتظارتان است فرار کنید و آماده هستید که قدم بعدی‌تان را بردارید. وقتی دست به کار شوید خواهید دید که مانع بزرگی در راهتان نیست و به راحتی می توانید از پس مشکلات جزئی و کوچکی که در مسیرتان هستند بربیایید. چنانچه قصد خرید لوازم برقی را دارید بهتر است امروز دست نگه دارید و به جمع آوری اطلاعات در مورد چیزی که می خواهید بپردازید. خیلی خوب است که احساسات واقعیتان را به زبان آورده و با کسی که دوست دارید از صمیم قلبتان حرف بزنید، ولی تنها حرف زدن کافی نیست. باید نشان دهید که پای حرف‌هایتان ایستاده‌اید و در عمل هم گفته‌هایتان را ثابت کنید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

به اندازه کافی به موفقیت‌هایی که به تازگی به دست آورده‌اید بالیده‌اید و حالا دیگر وقت آن رسیده است که به دیگران نشان دهید که این موفقیت‌ها اتفاقی نبوده‌اند و لیاقت آنها را داشته‌اید. شکست یا موفقیت بعدی‌تان به انتخاب های امروزتان بستگی دارد، پس اگر می خواهید توانایی‌هایتان را به همه و مهمتر از آن به خودتان ثابت کنید باید نهایت دقت را داشته باشید. هیچ وقت نمی شود از این که چه پیش خواهد آمد مطمئن بود، ولی اگر تصمیماتتان به جای خیال و توهم بر اساس واقعیت باشند شانس رسیدن شما به موفقیت خیلی بیشتر خواهد بود. اگر الان همه جوانب را در نظر بگیرید بعدا نتیجه کارتان هرچه که باشد خیالتان راحت است که همه تلاشتان را کرده‌اید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست

خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

 

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied