شمانیوز

آیا می‌دانستید همیشه چسب زخم را اشتباه می‌چسباندید؟ با روش صحیح بستن چسب زخم آشنا شوید. دو روش برای بستن چسب زخم وجود دارد.

یکی از جا‌هایی که بیشتر آسیب زده می‌شود و نیاز به چسب زخم دارد انگشت است. البته خیلی تعجب آور نیست، زیرا این اتفاقات هنگام آشپزی کردن، تکه کردن و خرد کردن مواد غذایی با چاقو یا رنده رخ می‌دهد. آیا فکر می‌کنید تا به حال از چسب زخم درست استفاده می‌کردید و آن را به روش صحیح به دور انگشت خود می‌بستید؟ خیر!

 

روش غلط بستن چسب زخم

وقتی اتفاقی برای انگشتان ما در آشپزخانه می‌افتد فورا به چسب زخم نیاز داریم؛ مثلا هنگامی که انگشت خود را می‌بریم، چسب زخم را سریع از بسته در می‌آورید و روی انگشت می‌چسبانید.

در لحظات اول، به نظر خوب می‌رسد، اما بعد از چند دقیقه ممکن است متوجه شوید که چسب پوست شما را تحریک می‌کند و شما نمی‌توانید چسب را به مدت طولانی سر جای خودش نگه دارید. چرا این اتفاق می‌افتد؟ توضیح آن ساده است: ما در تمام زندگی خود هرگز چسب زخم را درست روی انگشت نچسباندیم. دو روش برای بستن چسب زخم روی انگشت وجود دارد.

روش صحیح بستن چسب زخم:

مهم نیست چقدر بادقت چسب زخم را دور انگشتی که بریده شده می‌چسبانید. بالاخره در اغلب موارد طی چند دقیقه چسب زخم از روی انگشت شما کنده می‌شود.

چسب زخم عمر کوتاهی دارد؛ مخصوصا در کودکان کم سن و سالی که علاقه دارند با آن ور بروند. حالا با این مشکل چه می‌کنید؟ پاسخ ساده است: چسب زخم را درست به دور انگشت خود ببندید. دو روش صحیح برای بستن چسب زخم وجود دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید:

در تمام عمرتان، چسب زخم را اشتباه می‌بستید! + روش صحیح بستن

 
منبع : همگردی
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه