شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 12 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/12

فال روزانه یکشنبه 12 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/12

 

 

فال روز تولد 99/05/12

 

 

دوست عزیزی که 12 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

انگیزه و اراده بالای شما زبانزد خاص و عام است، اما خودتان به توانایی‌هایتان ایمان ندارید. وقت آن است که خودتان را باور داشته باشید و قدم محکمی بردارید. اگر چه تغییرات کمی سخت است اما موجب پیشرفت شما می شود. تکیه کردن به دیگران خوب است اما اگر منتظر دیگران باشید تا کار شما را پیش ببرند، هیچگاه به هدفتان نخواهید رسید. پس خودتان را دست کم نگیرید. به زودی حقایق زیادی برایتان روشن می شود و گویی شما از یک خواب بلند بیدار می شوید. این بیداری مسیر جدیدی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد که آینده روشنی پیش رو دارد. از نظر شرایط مالی، با کمی برنامه ریزی می توانید درآمد بهتری داشته باشید. سعی کنید که هر اتفاقی را به فال نیک بگیرید و با انعطاف پذیری بیشتر، با سرنوشت پیش روید. ا به زودی خبری به شما می رسد که مدتهاست انتظارش را می کشید. امسال سال فوق‌العاده ای از هر جهت، چه مسائل مالی و چه عاطفی، برایتان خواهد بود. اگر مجرد هستید، آتش عشق برایتان روشن می شود، اگر هم متاهلید، روزهای پر از هیجانی را در کنار خانواده‌تان خواهید گذارند. ماههای شهریور، آبان و دی از بهترین ماههای امسال شما خواهد بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید وقتتان را به عشق و روابط عاطفی خود اختصاص بدهید. شما باید این واقعیت را بپذیرید که روابطتان با دیگران صحنه‌ی یک نمایش و جای نقش بازی کردن نیستند. شما باید به حرف های طرف مقابلتان به دقت گوش کرده و به بازخوردی که از او دریافت می کنید خوب فکر کنید و راهی برای بازسازی رابطه‌ی خود و رفع نقاط ضعف و مشکلات آن بیابید. خاطرات مربوط به اشتباهات گذشته‌تان امروز به سراغتان خواهند آمد و با فکر کردن به آنها خواهید دید که کجای کار اشتباه کرده‌اید. به جای این که خودتان را سرزنش کنید و غصه بخورید از این اشتباهات درس بگیرید و سعی کنید در آینده آنها را تکرار نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با آرامش کامل سر جایتان لم بدهید و رفتارهای دیگران را زیر نظر بگیرید. نگاهی به اطرافیانتان بیندازید و ببینید چه کارهایی می کنند، این کار درس های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت و از کارها و اشتباهات آنها چیزهای زیادی را یاد خواهید گرفت. آنهایی را که مورد تحسینتان هستند و کارهایشان را قبول دارید برای خود الگو قرار داده و سعی کنید خودتان هم همان رفتارهایی که در دیگران می پسندید را داشته باشید. شما مشتاق هستید که با به اشتراک گذاشتن احساسات قوی قلبی خود با دیگران ارتباط برقرار کنید، ولی دوست دارید فضای امن خودتان را نیز حفظ کنید. دست از محافظه کاری بردارید و اگر کسی را دوست دارید احساسات خود را به زبان بیاورید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز روابط عاطفی شما به مانند شیشه شکننده شده‌اند و طرف مقابلتان خیلی حساس تر از همیشه به نظر می رسد و با کوچکترین رفتار و حرف اشتباه شما از دستتان ناراحت خواهد شد. نشان دادن کمی مهربانی و احساسات عاشقانه شما را خیلی زود از این مخمصه نجات خواهد داد و رابطه‌تان را خیلی بهتر و محکمتر از قبل خواهد کرد. امروز شما به واقعیت مهمی پی خواهید برد؛ آن هم این است که برای داشتن یک رابطه‌ی خوب و مطلوب باید حد و مرزهای لازم را بین خودتان و آنهایی که دوست دارید به وجود بیاورید. یادتان باشد بیش از اندازه غرق احساسات عاشقانه نشوید و کارهایی که امروز باید برای فردا انجام دهید را فراموش نکنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز اوضاع در رابطه‌ی عاطفی‌تان به کامتان است و همه چیز دارد خیلی خوب پیش می رود. اگر کسی را دوست دارید، اما هنوز در این مورد چیزی به او نگفته‌اید امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای بیان احساستان باشد. فقط باید مواظب باشید که کارها و حرف‌هایتان منطقی و واقع‌بینانه باشند و این را مد نظر داشته باشید که نمی شود یک شبه راه صد ساله را طی کرد و باید قدم به قدم این رابطه را پیش ببرید. امروز شما آنقدر انرژی مثبت دارید که باعث می شوید حتی اطرافیانتان نیز احساس کنند که در دل صحرا هم می شود گل های زیبا کاشت. این همه انرژی باعث می شود خوشحالی و احساس خوشبختی را به آنها هدیه کنید.

 

فال حافظ متولدین تیر : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز کمی از سرعتتان کم کنید و با مسائل با احتیاط و حساسیت بیشتری برخورد کنید و حساب شده پیش بروید، مخصوصا اگر پای عشق و روابط عاطفی در میان باشد. به دنبال احساسات خود بروید و عشقتان را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید، فقط مطمئن شوید که این کار را با حساسیت کافی و درست انجام می دهید و در طرف مقابلتان دافعه ایجاد نمی کنید. امروز به نظرتان دیگران کمی دارند بیش از اندازه دخالت و فضولی می کنند و سعی دارند شما را وادار به کارهایی بکنند که خودشان می خواهند، اما شما به این سادگی‌ها از میدان به در نخواهید شد. فقط سعی کنید رفتاری بیش از حد تهاجمی نداشته باشید.

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز ذوق هنری شما در سطح فوق‌العاده ای قرار دارد و خلاقیتتان از هر زمان دیگری بیشتر است. شما دلتان می خواهد یک اثر هنری خیلی بزرگ خلق کنید،اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای به کار گرفتن ذوق و خلاقیت خود به بهترین نحو ممکن، باید نظم و برنامه ریزی داشته باشید. با اطمینان خاطر راه بیفتید و اجازه ندهید ترس و نگرانی مانع شما بشوند. بروز احساساتتان به شما کمک خواهد کرد که به طور مثبتی نتیجه‌ی صحبت‌هایی که خواهید داشت را تحت تأثیر قرار خواهد داد، اما اگر بحث‌هایتان طبق خواسته‌هایتان پیش نرفتند هم از این جریان یک معضل پیچیده نسازید.

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

برخی از مسائل زندگی‌تان که برای مدتی در تلاش بوده‌اید خودتان را از آنها دور نگه دارید امروز دوباره سر باز کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که برایتان دردسر ساز شوند. چیزهایی که نظم و ترتیب لازم را نداشته‌اند و یا برایشان برنامه ریزی نکرده‌اید دارند لحظه به لحظه آشفته تر می شوند و این موقعیت درس مهمی را برای شما به همراه خواهد داشت و آن هم این است که به هر کاری همان موقع رسیدگی کنید و آن را به بعد موکول نکنید. هنوز هم برای نظم دادن به اوضاع دیر نشده است، فقط باید حواستان به گذشت زمان باشد. ناراحت نشوید و به سرنوشت لعنت نفرستید، حتما دلیلی وجود دارد که شما مجبور به انجام این کارها شده‌اید.

 

فال حافظ متولدین مهر : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز خدای عشق با کمانش قلب شما را نشانه گرفته است و اگر هنوز مجرد هستید احتمال این که در یک نگاه عاشق بشوید خیلی زیاد است و اگر هم متأهل باشید امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای وقت گذراندن با عشقتان و یک خلوت دو نفره‌ی رمانتیک باشد. غذاهای خوشمزه، نور شمع و موسیقی ملایم روح شما را به رقص در خواهند آورد. حرف زدن در مورد اهداف و نیت‌هایی که برای مرحله بعدی زندگی‌تان در نظر دارید از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کار به شما کمک می کند با به زبان آوردن افکارتان به خامی احساساتی که پشت برخی تصمیماتتان وجود دارند پی ببرید و نظرتان را تغییر دهید.

 

فال حافظ متولدین آبان : 

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز شاید خلاقیت شما در سطحی که خودتان انتظار دارید نباشد، اما نباید اجازه بدهید که این موضوع شما را از دنبال کردن علایقتان و پرداختن به کارهای هنری و پروژه‌هایی که پیش از این مشغول آنها بوده‌اید بازدارد. واقعیت مسئله این است که شما در حال حاضر بیش از هر چیز دیگری به کمی نظم و ترتیب نیاز دارید. اجازه ندهید دیگران با انرژی منفی خود شما را از کسی که هستید و یا چیزی که می خواهید باشید نا امید کنند. اگر بحث‌هایتان طبق خواسته‌هایتان پیش نرفتند هم از این جریان یک معضل پیچیده نسازید. شما آنقدر عقل و منطق دارید که درک کنید باید بعضی از انتظارات خود را رها کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر : 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز می تواند روز بسیار مهمی برای شما باشد و این فرصت را برایتان فراهم کند که با به کارگیری خلاقیت فوق‌العاده ای که دارید موقعیت های بسیار خوبی را در برابر خود حاضر ببینید. زیبایی محیط اطرافتان در حال حاضر برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دلتان می خواهد که همه چیز تمیز و مرتب باشد، به همین دلیل هم احتمالا بیشتر روز را با رسیدگی به فضای خانه‌تان خواهید گذراند. اگر کسی شما را به انجام کاری دعوت می کند که احساس می کنید برای آن آماده نیستید و یا علاقه ای به انجام آن ندارید خیلی راحت به او جواب منفی بدهید و نگذارید کسی شما را به کاری که دلتان نمی خواهد مجبور کند.

 

فال حافظ متولدین دی : 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز در انتخاب این که انرژی و وقت خود را صرف چه چیزهایی بکنید احتیاط و دقت بیشتری داشته باشید. وقت خود را برای کارها و موقعیت‌هایی که نفعی به حالتان ندارند و شما را به اهدافتان نزدیک تر نمی کنند هدر ندهید. اگر هم می بینید حال و حوصله‌ی هیچ کاری را ندارید اشکالی ندارد. امروز روز تعطیل است و شما کاملا حق دارید که وقتتان را همان طوری که دوست دارید بگذرانید. شما کمی احساس تنبلی می کنید و سطح انرژی‌تان پایین است، پس زیاد فعالیت نکنید و انرژی‌تان را طوری مدیریت کنید که خسته نشوید. در چنین شرایطی ماندن در خانه و گذراندن روز به تنبلانه‌ترین شکل ممکن می تواند بهترین گزینه باشد!

 

فال حافظ متولدین بهمن :

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز عشق و احساسات دارند به سراغ شما می آیند، اما این که منطقی و واقع بین باشید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. روابط خود را بی اهمیت نپندارید و فکر نکنید که همیشه همه چیز به همین صورت باقی خواهد ماند. همین که یک نفر را دوست داشته باشید به این معنا نیست که همه چیز تا ابد به خوبی و خوشی پیش خواهد رفت. هر رابطه ای برای حفظ و پیشرفت خود به تلاشی دوجانبه نیاز دارد و اگر می خواهید رابطه ای سالم داشته باشید باید این نکته را در نظر بگیرید. یادتان باشد که حتما امشب قبل از خواب وقتی برای برنامه ریزی برای هفته‌ی آینده‌تان کنار بگذارید تا بدانید چه کارهایی می خواهید انجام دهید.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه