شمانیوز

فال روزانه پنجشنبه 16 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/16

فال روزانه پنجشنبه 16 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/16

 

فال روز تولد (99/05/16)

 

دوست عزیزی که 16 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی آگاه و هوشیار، با اصالت، با استعداد، طرفدار سادگی، عاشق فلسفه پردازی و همیشه آماده‌ی کمک و همکاری با دیگران هستید. شما همچنین بلندپرواز و جاه طلب هستید و برای رسیدن به اهدافتان از هیچ تلاشی فروگذار نیستید، با این حال، لجبازی، کینه توزی و دمدمی مزاجی‌هایتان می توانند بزرگترین مانع در راه رسیدن شما به اهدافتان باشند. مهارت بالایی که شما در مدیریت منابع مالی خود دارید امسال خیلی به کارتان خواهد آمد، اما با وجود افزایش قابل ملاحظه‌ی میزان درآمدتان با توجه به بالا رفتن سطح مخارج زندگی، امکان اینکه پس انداز چندانی داشته باشید برای شما وجود نخواهد داشت. افزایش میزان درآمدتان همچنین به بالا رفتن اعتماد به نفستان کمک زیادی خواهد کرد و به واسطه‌ی این اعتماد به نفس تازه ای که پیدا کرده‌اید رویاهایی که مدت‌ها آرزوی تحقق یافتن آنها را داشته‌اید به واقعیت خواهند پیوست. وضعیت سلامتی، درگیری های حقوقی و برخی مشکلاتی که با زیر دستان خود دارید در طول سال نگرانی‌هایی را برای شما به وجود خواهند آورد، اما ثباتی که در وضعیت مالی‌تان به وجود آمده است در کنار حمایت های شریک عاطفی و سطح رفاهی بالایی که برایتان فراهم شده است به شما کمک خواهند کرد تا تمام این سختی‌ها و مشکلات را به راحتی پشت سر بگذارید و احساس شادی و خوشبختی کنید. در این سال جدید از زندگی‌تان از پول قرض دادن و قرض گرفتن خودداری کنید. ماه های شهریور، آبان و بهمن بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید که دیگران می خواهند شما را تحت فشار قرار داده و مجبور به انجام کارهایی کنند که دلتان نمی خواهد انجام دهید. تسلیم نشوید و در مقابل آنها ایستاده و کاری که دوست دارید را انجام دهید. شما مسئولیت های زیادی را به عهده گرفته‌اید ولی به خودتان اعتماد دارید و می دانید که حتی بیشتر از این را هم می توانید انجام دهید. تنها چیزی که ممکن است مشکل ساز شود این است که زمان کافی برای استراحت کردن نخواهید داشت. سعی کنید کمتر به خودتان فشار بیاورید و کارهای غیر ضروری را از لیست کارهای امروزتان خط بزنید. امروز روز تعطیل است و حتما باید وقتی را هم صرف استراحت کردن کنید.

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

divider1

 

فال روز متولدین اردیبهشت

فکر می کنید که سیاست درستی را در پیش گرفته‌اید، ولی شاید نقشه‌هایی که کشیده‌اید کمی ساده انگارانه باشند، آنها را یک بار دیگر از نظر بگذرانید تا در میانه راه به مشکل نخورید. هرچند اهداف خود را خیلی خوب می دانید، ولی افکارتان امروز کمی آشفته و پراکنده هستند. ذهن خود را روی جایزه ای که در انتظارتان است متمرکز کرده و با اراده پیش رفته و دلسرد نشوید. شما می خواهید تمام مشکلات دنیا را یک تنه حل کنید، ولی بد نیست هر از گاهی از دیگران کمک گرفته و ببینید آنها چه فکری می کنند و دیدگاه های آنها را نیز بسنجید. به جای این که همه حرف‌هایتان را در دلتان انبار کنید، امروز در مورد آنها با دیگران حرف بزنید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز ممکن است برنامه‌تان از دستتان خارج شود، چرا که زمان و انرژی مورد نیاز برای کارهای مختلف را دست کم می گیرید. ولی نگران نباشید چرا که در آخرین لحظه خواهید توانست کارهایتان را به صورت مطلوب انجام دهید، فقط باید این موضوع را برای خودتان درس عبرت قرار دهید. حتی اگر این موضوع ناراحتتان کند که چرا بیشتر از توانایی‌تان به دیگران وعده و وعید داده‌اید شکایت نکنید. به جای غر زدن سرتان را بالا گرفته و از فرصتی که دست داده استفاده کنید تا به دیگران نشان دهید که چقدر توانایی دارد. وقت آن رسیده است که کمی در نگرش های خود تغییر ایجاد کنید، گوش کردن به حرف‌ها و عقاید دیگران در این راه به شما کمک خواهد کرد.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

اگر بخواهید به مشکلاتی که ممکن است در راه عمل کردن به برنامه‌هایتان برایتان پیش بیاید فکر کنید زمان بسیاری را از دست خواهید داد. واقعیت این است که توانایی شما در رفع موانع ناگهانی دارد مورد امتحان قرار می گیرد. خوشبختانه نیروی درونی‌تان به شما کمک خواهد کرد که هر معمای پیچیده ای را حل کرده و  راه حل های احتمالی را به خوبی درک کنید. در حل مشکلات خود از دوستانتان کمک بخواهید، آنها با روی باز از شما حمایت خواهند کرد. باری که با کمک دیگران حمل شود بسیار سبکتر خواهد بود. مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

وضعیت احساسی شما به شدت در حال تغییر است و این که چه احساساتی خواهید داشت اصلا قابل پیش بینی نیست. فکرتان هر ثانیه به جایی خواهد رفت و نمی توانید روی هیچ چیزی تمرکز کنید، به شرطی که پاهایتان روی زمین باشد هیچ اشکالی ندارد اگر در ابرها سیر کنید و به رویاپردازی مشغول شوید؛ فقط یادتان باشد که منطق را کنار نگذارید. هر چقدر کمتر به خودتان سخت بگیرید، کارهایتان راحتتر انجام خواهند شد. امروز لبخند زدن را فراموش نکنید، لبخند زیبایتان هر در بسته ای را به رویتان باز خواهد کرد. امروز شاد بودن بزرگترین وظیفه شماست. تا جایی که می توانید تفریح کنید و خوش بگذرانید و با کسانی باشید که دوستشان دارید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

فال امروز متولدین شهریور

شما امروز مثل یک ماشین تولید هستید و می توانید بیش از هر کس دیگری فعال باشید و کارهای مختلف را به انجام برسانید. دیگران پایبندی شما به اهدافتان را مورد تشویق و تایید قرار می دهند. با این حال باید مواظب باشید که اعتماد به نفس کاذب باعث نشود که از رسیدن به اهدافتان باز بمانید. مسئولیتی بیش از آنچه که می دانید واقعا می توانید انجام دهید قبول نکنید. امروز شما درگیری های احساسی بسیار زیادی خواهید داشت و باید مواظب باشید که خودتان را در یک زندان احساسی گرفتار نکنید. برای رهایی از این حالت با دوستان نزدیک خود حرف بزنید تا بتوانید راه خود را به راحتی ادامه دهید، فقط از مورد اعتماد بودن این دوست اطمینان حاصل کنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز برای شما روزی فوق‌العاده است و انرژی آن را خیلی خوب احساس می کنید. شما در نشان دادن قدرت تفکر مثبت می توانید یک الگوی بی نظیر باشید. این انرژی و قدرت تفکر مثبت شما آنقدر زیاد است که مایه تاسف است که نمی توانید این انرژی را برای روز مبادا حفظ کنید. دانش و آگاهی شما باعث می شود که دیگران به شما اطمینان کرده و بخواهند در زمینه های مختلف با شما مشورت کنند. کاری کنید که اعتماد آنها به شما حفظ شود و انرژی مثبت شما به آنها انتقال پیدا کند. روح ماجراجوی شما آرام و قرار ندارد، پس کمی ماجرا و هیجان را در برنامه خود قرار دهید. این آخر هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده‌تان می‌تواند باشد.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

حتی اگر فرصت های خوبی برای تفریح و خوشگذرانی در اختیارتان باشند فرصت کافی برای انجام این کار را نخواهید داشت. دلتان می خواهد که از همراهی با دیگران لذت ببرید ولی عقلتان به شما می گوید که مسئولیت‌هایی که به عهده گرفته‌اید را باید در اولویت قرار دهید. قبول کردن ناتوانی‌ها و محدودیت‌هایتان به شما کمک خواهد کرد تا در آینده آزادتر باشید و  وقت بیشتری برای تفریح داشته باشید و معنای زندگی را بدون تحمل فشار بیش از حد توانتان احساس کنید. کمتر به دیگران وعده و وعید بدهید تا در به انجام رساندن آنها راحت تر باشید. فرصت‌هایی که در اختیارتان قرار می گیرند را از دست ندهید و شانس خود را باور داشته باشید.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آذر

امروز برای به وجود آوردن تغییراتی که از شما انتظار می روند دچار چالش قدرت خواهید بود. شما از آن دسته افرادی هستید که منافع دیگران را نسبت به اهداف خودتان در اولویت قرار می دهید و به راحتی با وسوسه خودخواهی مقابله می کنید. وقتی به فکر اهداف دسته جمعی هستید باید اراده ای آهنین داشته باشید. امروز به نفعتان است که در کارهای گروهی شرکت کنید تا بتوانید نتایج بهتری به دست بیاورید. با این کار هم خودتان فرصت های بهتری به دست می آورید و هم به دیگران در موفق شدن کمک می کنید. با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید؛ این کار به نفع شما خواهد بود و به شما قدرت بیشتری خواهد بخشید.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

 فال روز متولدین دی

امروز کمی بی حال و حوصله هستید و زیر پا گذاشتن محدودیت‌هایی که خودتان برای خود ساخته‌اید کمی سخت خواهد بود. با این حال مشتاق هستید که از موقعیت های هیجان انگیزی که شما را صدا می زنند استفاده کنید. اگر از پیله ای که به دور خودتان تنیده‌اید خارج شوید درس های ارزشمندی فرا خواهید گرفت. وقت آن رسیده است که ترس‌هایی که مانع از پیشرفت شما در راهتان به سوی آینده ای موفق می شوند را کنار بگذارید و روی افکار مثبت متمرکز شوید. تمام شجاعت خود را یک جا جمع کنید و یادتان باشد که زندگی یک ماجراجویی است و نه یک جنگ! بد نیست برای فرار از هجوم افکار  منفی به سفری کوتاه بروید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

 فال متولدین بهمن

امروز ممکن است چنان پیشنهاد فوق‌العاده ای به شما بشود که نه گفتن به آن برایتان غیر ممکن باشد. ولی این را هم یادتان باشد که سطح انرژی مثبت شما آنقدر بالاست که هر پیشنهادی ممکن است به نظرتان خوب بیاید. همه چیز، از دعوت شدن به یک مهمانی گرفته تا یک پیشنهاد کاری، به نظرتان بهتر از آنچه که واقعا هستند خواهند رسید. این اصلا بدان معنا نیست که از شما دعوت می کنیم که نگرشتان را منفی کنید، تنها باید به حقایق توجه بیشتری داشته باشید. بررسی تمام گزینه‌هایی که در دسترس دارید به شما کمک می کند که در نهایت بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. در روابط عاطفی امروز هیچ حد و مرزی برای شما وجود ندارد.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

احساس می کنید که از همه چیز خبر دارید ولی متاسفانه باید بگوییم که اشتباه می کنید و ممکن است آنقدر خودتان را درگیر جزئیات کرده باشید که به راحتی برخی مسائل مهم را نادیده بگیرید. دلتان می خواهد که برگ تازه ای در کتاب زندگی‌تان باز کنید، به همین دلیل فرصت‌هایتان را به دقت مورد بررسی قرار می دهید. فقط یادتان باشد که هر قدر رویایتان بزرگ باشد هم با قدم های بزرگ شروع نکنید. شما معمولا آدمی نیستید که اهل ریسک کردن باشد، ولی امروز از ناشناخته‌ها نترسید و به آنچه که احساس درونی‌تان به شما می گوید اعتماد کرده و پیش بروید. دست از تردید و دودلی بردارید و امروز کمی ماجراجویی کنید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied