شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 20 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/20

فال روزانه دوشنبه 20 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/20

 

فال روز تولد 99/05/20

 

دوست عزیزی که 20 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با اصالت، مدیر و مدبر، با اراده، با وقار و بسیار حساس هستید. دوستان و اعضای خانواده‌تان از اینکه شما را در زندگی خود دارند بسیار خوشحال هستند و به شما افتخار می کنند، با این همه شما گاهی سلطه جو و زورگو می شوید و این اصلا خوب نیست! امسال باید سعی کنید عادت ولخرجی را کنار گذاشته و پول‌هایتان را با دقت و برنامه ریزی بیشتری خرج کنید. امسال دوره‌ی بسیار خوبی در زندگی شما آغاز خواهد شد که با موفقیت های بسیار در زمینه های مختلف همراه خواهد بود، با این حال باید مواظب باشید که تا جای ممکن از بحث و درگیری با دیگران، به ویژه آنهایی که دوستشان دارید، خودداری کنید. شما در تمام طول سال دوست های جدیدی پیدا خواهید کرد که بعضی از آنها در رسیدن شما به منافع مادی نقش مهمی خواهند داشت. شما امسال در سرمایه گذاری دقت و توجه فوق‌العاده ای خواهید داشت و بهترین انتخاب های ممکن را انجام خواهید داد، تا حدی که شاید حتی دیگران هم از شما بخواهند که به آنها برای سرمایه گذاری در زمینه های سودآور کمک کنید. از طریق فروش و یا اجاره‌ی املاکتان سود زیادی را به دست خواهید آورد. سعی کنید از اوایل سال تا جای ممکن پول‌هایتان را پس انداز کنید تا برای مخارج غیر مترقبه ای که اواخر سال برایتان پیش خواهند آمد آمادگی لازم را داشته باشید. آنهایی که هنوز مجد هستند امسال حتی اگر شخص مورد علاقه شان را پیدا کنند هم شانس زیادی برای ازدواج نخواهند داشت. اگر فرزندی دارید امسال با دیدن موفقیت های او احساس غرور خواهید کرد. ماه های شهریور و بهمن بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما می توانید خیلی خوب و راحت در مورد احساساتی که اغلب حرف زدن در مورد آنها کار دشواری است صحبت کنید. خوشبختانه وقتی شما در چنین وضعیتی قرار می گیرید تا زمانی که به هدفتان نرسیده و طرف مقابلتان را قانع نکرده‌اید دست از بیان احساسات و افکار خود بر نخواهید داشت. با این حال باید به این نکته هم توجه داشته باشید که به گفته های طرف مقابلتان هم گوش کنید و اگر انتقاد درستی از شما می شود آن را بپذیرید. مجردهایی که در جست و جوی عشق هستند در هفته های آینده باید وقت بیشتری را همراه با دوستان خود بگذرانند، آنها بیشترین کمک را در یافتن عشقتان می توانند به شما بکنند.

 

فال حافظ متولدین فروردین:

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

 

 

divider1

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

واکنش یکی از اطرافیانتان به کارهایی که شما امروز انجام می دهید ممکن است از نظر شما یک حمله مغرضانه باشد؛ ولی به احتمال زیاد اصل ماجرا این است که شما باید سعی کنید منطقی تر رفتار کرده و اگر انتقاد سازنده ای از شما می شود آن را بپذیرید. به جای این که هر چه گفته می شود را به خودتان بگیرید و جر و بحث به راه بیندازید کمی بیشتر فکر کنید و به عمق موضوع بپردازید. شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران کمی وسواسی هستید، ولی وقتی طرف مقابلتان اعتماد شما را به خود جلب کند خیلی زود رفتارتان عوض می شود. به شما توصیه می شود آنقدر دیر علاقه خود را نشان ندهید که موقعیتتان را از دست بدهید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

 

divider1

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز در محل کارتان اوضاع کمی بهم ریخته است و احساس می کنید کنترل امور از دستتان خارج شده و نمی دانید چه باید بکنید، ولی یادتان باشد زیر سوال بردن خودتان شما را به جایی نخواهد رساند. کافی است اراده کنید تا  اوضاع را روبراه کرده و یک استراتژی کاربردی برای از میان برداشتن تنش های موجود پیدا کنید. چنین عملکردی باعث خواهد شد موقعیت شما در محل کارتان بهتر شود و اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا کنند. امروز دلتان هوس مهمانی و خوش گذرانی کرده است. با دوستان و نزدیکانتان ارتباط برقرار کنید و به دیدار آنها بروید. امشب تا دیر وقت بیدار بمانید و در کنار خانواده و دوستان بگو و بخند کنید و از زمانی که می گذرانید نهایت لذت را ببرید.

 

فال حافظ متولدین خرداد:

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین تیر

حساسیت شما به خواسته‌ها و نیازهای دیگران یک ویژگی بسیار ارزشمند است، ولی همین ویژگی امروز می تواند منبع خشمی عمیق و ریشه دار در وجود شما باشد. با دیدن این همه مشکلی که در دنیای اطرافتان وجود دارد و سختی‌هایی که نزدیکانتان دارند تحمل می کنند ممکن است کنترل خشم و احساسات خود را کمی از دست بدهید. به جای این که با این افکار قلب خودتان را بیشتر و بیشتر به درد بیاورید از فرصت‌هایی که برای بهتر کردن دنیای اطرافتان دارید استفاده کنید. مهم نیست قدم‌هایی که برمی دارید کوچک هستند یا بزرگ، آنچه اهمیت دارد این است که فراموش نکنیم همه ما نسبت به جهان اطرافمان مسئول هستیم.

 

فال حافظ متولدین تیر:

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

 

divider1

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

به نظر می رسد که امروز نظر شما با همه فرق می کند، ولی خودتان ته قلبتان می دانید که حق با شماست! متاسفانه طرف مقابلتان هم آنقدر از موضعی که گرفته مطمئن است که به نظر می رسد دیگر جایی برای پیدا کردن یک راه حل مشترک باقی نمی ماند. با این حال اگر سعی کنید ریشه این اختلاف نظر را پیدا کنید هر چقدر هم که مشکلتان در نگاه اول بزرگ به نظر برسد قابل حل خواهد بود. بعضی چیزها آنقدر سریع دارند پیش می روند که درک آنها برایتان سخت است؛ اگر در رابطه با مسائل عاطفی و عشقی حس کردید که انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته‌اند تعجب زده نشوید. احساسات خود را بپذیرید و خیلی روی جزئیات زوم نکنید و به تجزیه و تحلیل آنها نپردازید.

 

 

فال حافظ متولدین مرداد:

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

 

divider1

 

 فال امروز متولدین شهریور

انگار صد نفر در سر شما جمع شده‌اند و دارند با هم بحث می کنند و هر کدام هم می خواهد حرف خودش را به کرسی بنشاند. انتخاب این که به حرف کدام یک از این صداهایی که در مغزتان پیچیده‌اند گوش کنید کار بسیار دشواری به نظر می رسد. سعی نکنید جوری رفتار کنید که انگار برای همه چیز برنامه ریزی کرده‌اید و برای هر موقعیتی که پیش می آید از قبل راه حلی آماده کرده‌اید. هیچ کدام از ما کامل نیستیم، پس خطاهایتان را بپذیرید. چند روز اخیر فعالیت های اجتماعی زیادی داشته‌اید و کمی خسته شده‌اید. امروز بعد از تمام شدن کارتان به سکوت امن خانه پناه ببرید و کمی با خودتان خلوت کرده و استراحت کنید.

 

 

فال حافظ متولدین شهریور:

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

 

divider1

 

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز ارزش‌هایی که برای شما و دوستانتان اولویت دارند با یکدیگر در تضاد هستند و حتی ممکن است این اختلاف نظر تا مرز مشاجره لفظی پیش برود. شما می دانید چه می خواهید، خواسته خودتان را به زبان می آورید و انتظار دارید که طرف مقابلتان شما را درک کند. با این حال اگر کمی انعطاف پذیری از خودتان نشان داده و حاضر به درک احساسات طرف مقالتان هم باشید می توانید این نزاع را به یک صحبت خوشایند تبدیل کنید که باعث نزدیکی بیشتر شما هم می شود. به نظر می رسد این اواخر کمی نسبت به عشقتان بی توجهی کرده‌اید. به او بگویید چقدر دوستش دارید، همه ما گاهی در گیر و دار زندگی دچار روزمرگی می شویم و عشقمان را فراموش می کنیم.

 

فال حافظ متولدین مهر:

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز واکنش عاطفی شما بسیار سریع و قوی است، با این حال باید لحظه به لحظه برای این که به رسمیت شناخته شوید تلاش کنید. به نظر می رسد اوضاع کمی پیچیده تر از آنچه انتظار داشته‌اید هستند و دیگران از این که بتوانید توانایی های فعلی خودتان را تا پایان راه حفظ کنید مطمئن نیستند. با این حال خوشبختانه شما قدرت این را دارید که خودان را به آنها ثابت کنید و اطلاعات لازم برای اثبات کفایت خودتان را در اختیار آنها قرار دهید. اگر از حس درونی خود به درستی و عاقلانه استفاده کنید می تواند هدیه بزرگی برای شما باشد. فقط حواستان باشید ابروهایتان بهم گره نخورند! اطمینان داشته باشید که وقتی به جای اخم کردن لبخند بزنید همه چیز روبراه خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین آبان:

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین آذر

امروز شما ترجیح می دهید که احساسات خود را مخفی کنید تا با فعالیت های حرفه ای شما تداخل نداشته باشند و اثر منفی روی عملکردتان نگذارند. با این حال هر چقدر هم فکرتان باز باشد و حتی اگر در حرف زدن و برقراری ارتباط نهایت دقت را داشته باشید، باز هم تلاش برای بروز احساسات مخفی شده‌تان اولین قدم برای برقراری یک ارتباط موثر با دیگران است. از کاه کوه نسازید و هر مشکل کوچکی را برای خودتان بزرگ نکنید.بالاخره هر راهی کمی فراز و نشیب دارد. امروز شما انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه های تازه دارید و حتی ممکن است از طریق همین آشنایی‌ها و به طور کاملا اتفاقی شریک زندگی‌تان را بیابید.

 

فال حافظ متولدین آذر:

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

 

divider1

 

 فال روز متولدین دی

امروز ممکن است احساس کنید که نزدیکانتان شما را به درستی درک نمی کنند، ولی خودتان خیلی خوب می دانید که چه می خواهید و به همین دلیل هم می توانید با تلاش هدفمند و برنامه ریزی شده در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه نتایجی قابل توجه به دست بیاورید. شما حتی می توانید با انگیزه ای که دارید و قدرتی که در کلامتان نهفته است دوستان و همکارانتان را نیز تشویق کنید و به آنها انگیزه بدهید. این انرژی مثبتی که به اطرافیانتان انتقال می دهید چند برابر شده و در نهایت به خودتان باز خواهد گشت. خواسته‌هایتان را از کسی که دوست دارید مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

 

فال حافظ متولدین دی:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

 

divider1

 

 فال متولدین بهمن

امروز با وجود این که خودتان هم دلتان می خواهد احساسات و مسائل شخصیتان را در خانه جا گذاشته و با خیالی راحت به محل کارتان بروید، برای شما هیچ راه فراری از آنها وجود ندارد. کمی شجاع باشید و مقاومت را کنار گذاشته و اگر کسی در میان همکارانتان هست که مورد اعتماد شماست کمی با او صحبت کنید. یک مکالمه خوب با یک فرد درست همیشه ارزشمند است. عشق دارد به سراغتان می آید و نسبت به همیشه شور و هیجان بیشتری خواهید داشت. مواظب باشید که نسبت به کسی که شما را به خود جذب کرده است بیش از حد هیجان زده نشوید و نگرش غیر منطقی نسبت به او و احساستان نداشته باشید.

 

فال حافظ متولدین بهمن:

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

 

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز آنقدر سر همه به کارهای خودشان گرم است و در مورد همه چیز منطقی فکر می کنند و تصمیم می گیرند که احساس می کنید همه با شما غریبه هستند و احساسات قوی و شدیدی که در وجود خود دارید بین شما و نزدیکانتان فاصله ایجاد کرده است. با این حال اگر بتوانید با فکر کردن راهی بهتر برای بروز احساسات خود پیدا کنید تا حدود زیادی موفق خواهید بود آنها را با کلام خود تحت تأثیر قرار دهید. اگر کارها طبق خواسته شما نمی روند و اوضاع باب میلتان نیست افسرده نشوید و غصه نخورید. اگر می خواهید دنیا به کامتان باشد این شما هستید که باید نگرشتان را عوض کنید. اطمینان داشته باشید که وقتی به جای اخم کردن لبخند بزنید همه چیز روبراه خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین اسفند:

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied