شمانیوز

دختر جوان پس از تجاوز بی رحمانه یک مرد با ضربات چاقو کشته شد.

دختر جوان پس از تجاوز بی رحمانه یک مرد با ضربات چاقو کشته شد.

دی ان ای و وب سایت شجره نامه راز  قتل  دختری جوان را پس از 40 سال افشا کرد.در سال 1980 دختری 21 ساله که برای شرکت در کلاس های خبرنگاری به کلرادوی آمریکا آمده بود هنگام بازگشت به خانه عمه اش به طور ناگهانی ناپدید و پس از  تجاوز  به  قتل  رسانده شد.
 
اطلاعات پلیس نشان می دهد که در آن زمان به دلیل وجود نداشتن امکانات امروزی امکان آزمایش دی ان ای نبود و به همین دلیل ماموران پلیس نتوانستند قاتل وی را پیدا کنند و جسدش را به خانواده تحویل دادند .

 

قتل دختر عشق خبرنگار توسط مرد پلید

تجاوز و قتل پس از 40 سال

 

با گذشت 40 سال از این پرونده چندین بار دیگر پلیس و محققان سعی بر این داشتند که راز  قتل  این دختر را فاش کنند که اکنون بنا به درخواست خانواده قربانی آنها شواهد پزشکی قانونی را به بانک های اطلاعاتی شجرنامه وارد کردند تا بتوانند به قاتل دست یابند ، آن ها پس از دریافت اطلاعات شجره نامه ای به دو برادر رسیدند که یکی از آن ها از پرونده حذف و تنها یک نفر باقی ماند که مظنون اصلی پرونده بود.

 

بنا به گزارش پلیس، مظنون پرونده که در آن زمان ساکن کلرادو و خانه اش فاصله کمی با ایستگاه اتوبوسی داشت در سال 1975 محکوم به  تجاوز جنسی  شده بود که پس از گذراندن 4 سال حبس از زندان آزاد شده و بار دیگر در سال 1998 به جرم خشونت خانگی دستگیر و پلیس تعهد داده بود.

 

افشای راز تجاوز و قتل یک دختر پس از 40 سال

با رسیدگی کارآگاهان در این پرونده و آزمایش نمونه برداری از لیوان آبجوی متهم دی ان ای مظنون با قاتل همخوانی داشت که وی به جنایت خود اعتراف کرد و گفت که مقتول در روز جنایت به او التماس کرده بود تا از کشتنش منصرف شود اما او به قربانی گفته بود که چهره اش را دیده و می تواند سال ها وی را به زندان بیندازد به همین دلیل دخترجوان را با 8 ضربه چاقو به  قتل  رسانده وجسدش را نیمه برهنه در یک مزرعه رها کرده بود.

 

منبع : رکنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه