شمانیوز

شرکت گاز و پالایش و پخش مهندس، فارغ‌التحصیل استخدام می‌کنند.

وزارت نفت با انتشار فراخوانی، اعلام کرد: با هدف تأمین بخشی از نیازمندی‌های شرکت‌های ملی گاز و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران مستقر در استان سیستان و بلوچستان از میان نیروی انسانی متخصص و شایسته، ایجاد بانک اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دستور کار قرار گرفته است.

وزارت نفت از تمامی دانش‌آموختگان واجد شرایط و علاقه‌مند دعوت کرده نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در «سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی» به آدرس jad.mop.ir اقدام کنند.

تأمین نیازهای نیروی انسانی به صورت غیر دائم برای سمت/ وظایف خاص تخصصی در فرآیند عملیات و یا طرح‌های توسعه‌ای سیستان و بلوچستان (از جمله شهرهای زابل، نیک شهر، چابهار و زاهدان) از میان داوطلبان موجود در بانک اطلاعاتی مذکور و از طریق انجام و ارزیابی روانشناختی و مصاحبه‌های فنی- تخصصی براساس نوع مشاغل مورد نیاز و نیز طی سایر مراحل و تشریفات بکارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط مجری در صنعت نفت انجام می‌شود.

ثبت نام از پنجم شهریورماه آغاز و تا پنجم آذرماه امسال ادامه می‌یابد. نکته جالب این آگهی استخدام آن است که در لیست رشته‌ها و گرایش‌ها خبری از مهندس نفت نیست!

جدول

منبع: گسترش

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه