شمانیوز

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نورگفت: کلیه دروس در این دانشگاه به شیوه آموزش ترکیبی (نیمه حضوری و الکترونیکی) ارائه می‌شود.

امیرحسین بهروز، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور از امروز (شنبه، ۱۵ شهریور) آغاز می‌شود، اظهار کرد: کلیه داوطلبان تحصیل در دانشگاه دولتی پیام نور می‌توانند ضمن مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت کدرشته محل‌های این دانشگاه، فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را از طریق سایت سازمان سنجش تکمیل کنند.

او ادامه داد: دانشگاه پیام نور در حال حاضر دارای قریب ۴۶ هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد است و کلیه دروس در این دانشگاه به شیوه آموزش ترکیبی (نیمه حضوری و الکترونیکی) ارائه می‌شود.

بهروز تصریح کرد: در دوران شیوع کرونا دانشگاه پیام نور کلیه کلاس‌های خود را بنا به درخواست و انتخاب دانشجویان به صورت الکترونیکی برگزار کرده است.

او بیان کرد: در سال تحصیلی جدید نیز این دانشگاه تابع دستورات و مقررات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا بوده و ضمن تاکید بر حفظ سلامت دانشجویان، خدمات آموزشی مورد نیاز را به صورت الکترونیکی ارائه خواهد کرد.

 

تسهیلات وام شهریه تا سقف ۲۰ میلیون تومان

بهروز در خصوص وام شهریه دانشجویان گفت: کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور علاوه بر وام صندوق رفاه وزارت علوم، از تسهیلات وام شهریه این دانشگاه تا سقف ۲۰ میلیون تومان نیز برخوردار خواهند بود به نحوی که می‌توانند کل شهریه هر ترم خود را با استفاده از وام بانکی با کارمزد یک و ۴ دهم درصد پرداخت کنند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied