شمانیوز

مشتری پس از خوردن غذا دست به اقدامی غیراخلاقی زد که توسط دوربین مدار بسته ثبت شد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام غیراخلاقی مشتری در یکی از رستوران‌های انگلیس را به تصویر می‌کشد. این مشتری که هویتش مشخص نشده پس از صرف غذا و برای فرار از پرداخت صورتحساب خود دست به عملی غیراخلاقی زد. در ویدئوی منتشر شده این مشتری که به همراه دوستش در رستوران حضور دارند پس از صرف غذا تلاش می‌کند تا موی سر خود را به داخل بشقاب غذا بیندازد.

در ویدئوی منتشر شده این مرد ابتدا به کَندن چند تار از مو‌های خود کرده و در ادامه با قراردادن سرش روی بشقاب، دست خود را محکم به موهایش می‌کشد. این اتفاق در رستوران هندی Jaan BBQ Kichen در «بلک بورن» واقع در لانکاشایر رخ داد. این دو مشتری برای فرار از پرداخت صورت حساب ۷۰ یورویی دست به این اقدام زدند.

این دو پس از این اقدام اعلام کردند صورتحساب خود را پرداخت نخواهند کرد. این دو مشتری پس از جر و بحث با صندوق دار و خدمتکاران با گذاشتن ۲۰ یورو روی میز رستوران را ترک کردند. مدیر این رستوران در این باره گفت: «این دو مشتری با آمدن به سمت صندوق دار اعلام کردند، چون در غذا مو پیدا کرده اند حاضر به پرداخت صورتحساب نیستند. ما غذا را چک کردیم و سه تار مو در بیریانی، کباب و روی نان پیدا کردیم. این دو به مدت ۱۰ دقیقه با خدمتکاران مشغول جر وبحث بودند و سرانجام با گذاشتن ۲۰ یورو روی میز رستوران را ترک کردند.»

بنا به گفته مدیر رستوران که نخواست نامش فاش شود او و همکارانش پس از چک کردن دوربین‌های مداربسته متوجه عمل غیراخلاقی و وحشتناک این دو مشتری شدند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied