شمانیوز

مادر اوکراینی در حال پرداخت پول بنزین بود که دختر خردسالش در مقابل چشمانش ربوده شد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه ربوده شدن دختر خردسال اوکراینی در یکی از پمپ بنزین‌های این کشور را به تصویر می‌کشد. «اِلیزابتا کولیس نیچِنکو» ۴ ساله با مادرش در پمپ بنزینی در شهر «بوریسپیل» واقع در فاصله ۲۵ مایلی شهر کیف، پایتخت اوکراین حضور داشت که توسط یک راننده ناشناس ربوده شد. در لحظه ربوده شدن این دختر، مادرش سرگرم پرداخت پول بنزین بود.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته پمپ بنزین تهیه شده چگونگی ربوده شدن این کودک را نشان می‌دهد. در این ویدئو راننده یک خودروی سفید رنگ که شلوار و پیراهن مشکی بر تن دارد این دختر را در عقب خودرو سوار می‌کند. این مرد سپس بلافاصله پمپ بنزین را ترک می‌کند. بنا به گفته شاهدان عینی پدر این کودک نیز در فاصله نزدیکی به بچه اش در داخل خودرو حضور داشت. پلیس محلی اوکراین پس از دریافت گزارش این کودک ربایی جستجو‌های خود را برای دستگیری فرد کودک‌ربا آغاز کرد.

پلیس موفق شد دو ساعت بعد کودک‌ربا را که مردی ۲۹ ساله بود در نزدیکی فرودگاه بوریسپیل دستگیر کند. دختر ربوده شده نیز به خانواده‌اش تحویل داده شد. در ویدئوی منتشر شده ماموران پلیس را در حال انتقال کودک‌ربای دستگیر شده به اداره پلیس نشان می‌دهد. تحقیقات پلیس اوکراین در این باره ادامه دارد.

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied