شمانیوز

این نظافتچی مجتمع مسکونی در الهیه قصد داشت به دختر جوان تعرض کند.

سالهاست که مجتمع های مسکونی و ساختمان ها برای نظافت و کارهای از این قبیل افرادی را استخدام می کنند یا به آنها روزانه دستمزد می دهند تا این کار را انجام دهد. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای یک نظافتچی مجتمع مسکونی را برای شما عنوان کنیم که قصد داشت با نقشه شومی به یک دختر ۲۲ساله تجاوز کند.

نقشه شیطانی نظافتچی مجتمع مسکونی

هیچ شناختی از نظافتچی ساختمان محل سکونت مان نداشتم، فقط می دانستم گاهی برای نظافت مجتمع مسکونی می آید تا این که آن حادثه وحشتناک رخ داد و …

این ها بخشی از اظهارات دختر ۲۲ ساله ای است که به همراه مادرش وارد کلانتری الهیه مشهد شد. دختر جوان که هنوز از شدت ترس بر خود می لرزید، با دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه) به دایره مددکاری اجتماعی هدایت شد. این دختر جوان وقتی با صحبت های مشاور کلانتری آرامش خود را بازیافت، در تشریح حادثه تلخی که او را به کلانتری کشانده بود، گفت: بعد از آن که پدرم فوت کرد، من و مادرم تنها ماندیم. به همین دلیل من تا کلاس سوم راهنمایی درس خواندم و بعد از آن دیگر ادامه تحصیل ندادم تا کمک حال مادرم باشم چرا که او مجبور بود برای تامین هزینه های زندگی در بیرون از منزل کار کند. به ناچار در یک مجتمع ۲۰ واحدی در منطقه الهیه مشهد ساکن شدیم.

مادرم صبح سر کار می رفت و من همه روز را مشغول امور خانه داری می شدم. در این میان مرد جوانی را می دیدم که گاهی برای نظافت ساختمان به مجتمع محل سکونت مان رفت و آمد می کند ولی هیچ شناختی از او نداشتم.در واقع من و مادرم مشغول زندگی خودمان بودیم و کاری به کسی نداشتیم تا این که یک روز وقتی مادرم طبق معمول به سر کارش رفت و من هم در خانه تنها ماندم، ناگهان صدای زنگ آپارتمان را شنیدم. وقتی در را گشودم، نظافتچی ساختمان را مقابلم دیدم.

نقشه شوم نظافتچی برج الهیه

او از من خواست برای جابه جا کردن برخی لوازم سنگین به همراه او به پشت بام مجتمع بروم و به او برای نظافت پشت بام کمک کنم. اما من که از این درخواست او تعجب کرده بودم، در منزل را بستم و به او گفتم از یک مرد برای این کار استفاده کند!

در حالی که چند دقیقه بیشتر از این ماجرا نگذشته بود، آن مرد جوان دوباره زنگ منزل ما را به صدا در آورد و از من خواهش کرد اجازه دهم او از سرویس بهداشتی منزل مان استفاده کند! من هم که عجله او را برای رفتن به سرویس می دیدم و از طرفی او را یکی از اهالی مجتمع می پنداشتم، اجازه این کار را به او دادم ولی ناگهان با صحنه ای رو به رو شدم که هنوز هم ترس مرا رها نمی کند. آن مرد نظافتچی عریان از سرویس بهداشتی بیرون آمد و قصد داشت مرا به داخل سرویس بهداشتی بکشاند.

در حالی که وحشت کرده بودم و از شدت ترس می لرزیدم، با جیغ و فریاد کمک خواستم که او مرا رها کرد و گریخت. هراسان به منزل یکی از همسایگان پناه بردم. وقتی ماجرا را بازگو کردم تازه فهمیدم که مرد نظافتچی یک بار نیز قصد تعرض به زن همسایه را درون آسانسور داشته است و .

 

 

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه