شمانیوز

استفاده از یخ صورت با ترکیبات خاص یکی از روش های زیبایی و جوانسازی پوست است که در سرتاسر جهان از آن استفاده می شود

اگر با لکه سیاه صورت در بدون و صورت درگیر هستید به شما تکه های یخی را پیشنهاد می کنیم که بسیار شگفت انگیز مشکل را حل می کند.این لک ها به دلایل مختلفی به وجدو آمده اند که ممکن است با گذشت زمان و با استفاده مداوم از یک سری ماسک ها مداوا می شوند، در این مقاله از سایت شمانیوز به شما ترکیب آب لیمو ، دانه های انار ، آب سیب زمینی ، تکه های یخ را پیشنهاد می کنیم که به از بین رفتن لکه سیاه صورت و جوان سازی پوست کمک می کند. همه ی این مواد خواص شگفت انگیز و تاثیر گذاری دارد، لیمو خاصیت شگفت انگیزی مثل درخشندگی پوست و از بین رفتن لکه سیاه صورت ا دارد اما آب سیب زمینی در از بین بردن لک هایی که به دلیل آکنه ایجاده شده موثر است. انار غنی از آنتی اکسیدان است و سلامت پوست و صورت را ارتقا می دهد و چروکیدگی پوست جلوگیری می کند.

یخ انار و لیمو برای درمان لک پوست صورت 

مواد اولیه :

  • 1/2 لیمو

  • 1 سیب زمینی

  • 1/2 کاسه انار

  • کیسه یخ : ابتدا سیب زمینی را پوست کنید و رنده کنید و سپس آن را با انار و یک قاشق آب داخل مخلوط کن ترکیب کنید و 1/2 لیمو را به آن بیفزاید و دوباره ترکیب کنید، این مواد را داخل کیسه ی یخ بریزید . 6-5 ساعت داخل فریز قرار دهید.

تهیه یخ ضد لک صورت 

نحوه استفاده :

دقایقی کیسه یخ را روی موضع بمالید چند بار این کار را تکرار کنید و بعد با آب سرد بشوید برای بدست آمدن بهترین نتیجه 2-1 تکه یخ را هر روز استفاده کنید.

 

منبع:نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied