شمانیوز
شما نیوز

تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس اردبیل

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در فرآیند بررسی اپیدمی کرونا در سطح استان مواردی از افزایش تعداد مبتلایان در سنین زیر ۱۸ سال گزارش شده است و در ستاد استانی کرونا در خصوص تعطیلی مدارس به مدت یک هفته تصمیم‌گیری خواهد شد.

شهرام حبیب‌زاده ۱۵مهرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ فوت ناشی از شیوع بیماری کرونا را در استان شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت تعداد ۴۱ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و خوشبختانه ۳۵ نفر با بهبودی نسبی مرخص شده‌اند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد ۲۴۰ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند، افزود: از این تعداد ۵۶ بیمار در بخش‌های ICU تحت مراقبت قرار دارند.

حبیب‌زاده گفت: در فرآیند بررسی اپیدمی کرونا در سطح استان، مواردی از افزایش تعداد مبتلایان در سنین زیر ۱۸ سال گزارش شده است و احتمالا در ستاد استانی کرونا در خصوص تعطیلی مدارس به مدت یک هفته تصمیم‌گیری خواهد شد.
وی با تصریح کرد: در حال حاضر مجموع فوتی‌های کرونا در اردبیل به ۶۶۵ نفر رسیده است و به رغم تلاش‌های گسترده برای قطع زنجیره ابتلا همچنان شاهد ابتلای همشهریان به این ویروس هستیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: هم اکنون شهر‌های مشگین‌شهر، اردبیل و خلخال در وضعیت قرمز کرونا به سر می‌برند و گرمی و سرعین نیز وضعیت نارنجی را سپری می‌کنند.

 

 

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied